Teklif! Conga 2290 robotlu süpürge en iyi fiyata

Bugün piyasada bulduğumuz birçok robot elektrikli süpürge modeli var. Basit bir İnternet araması bize her türden üreticiden farklı özellik ve yeteneklere sahip yüzlerce modeli gösterebilir. Bu, bir modele veya diğerine karar vermeyi kolay bir iş yapmaz, ancak referans üreticilerin aradığımız şeyi karşılayan ve bütçemize uyan modellerinden birine bahis oynamanız her zaman tavsiye edilir. Bu anlamda, söylemeye gerek yok ki, Cecotec’ten Conga ailesi Roomba’nın doğrudan rakip robot elektrikli süpürge modelleri haline gelen en popüler modellerden biridir.

Vakum, fırçalayın, süpürün ve paspaslayın

Şimdi, her modelin yeteneklerini ve fiyatını hesaba katmak da önemlidir. İşleri sizin için kolaylaştırmak için, size şunları yapabilen bir model göstermek istiyoruz. aynı anda paspaslama, vakumlama, paspaslama ve süpürme harika bir emiş gücüne sahip ve şimdi ilginç bir teklifle alabiliyoruz.

Söz konusu model, Cecotec Conga 2290 Panoramik, belirttiğimiz gibi, zeminlerimizi temiz ve parlak bırakmak için aynı anda süpüren, süpüren, paspaslayan ve fırçalayan dördü bir arada bir vakum robotu. Ayrıca Total Surface sistemi sayesinde robot tüm yüzeyi akıllı bir şekilde kaplayabiliyor.

Temizleme modunu kontrol edebileceğimiz kendi mobil uygulamasına sahiptir. 1 ile ne kadar0 farklı mod, evin hangi bölgelerini temizlemesini isteyip istemediğimizi robota bile gösterebilmek. senin sayesinde Bellek Kontrolü, bu Cecotec Conga 2290, en hızlı ve en verimli temizleme rotasını bulabilmek için rotayı ezberler. Ayrıca işlem sırasında pilinin bittiğini tespit ederse, şarj istasyonuna geri dönebilir ve ardından tam olarak kaldığı yerden temizliğe devam edebilir.

sistem Sanal Harita Uygulama aracılığıyla bize evimizin haritasını ve yüzeyin toplam temizliği için robotun izleyeceği rotayı gösterecek. Turbo modu, halı temizliği için de önemlidir ve can sıkıcı evcil hayvan tüylerinden kurtulmak için özel bir fırçası vardır. Büyük emiş gücü, 2700 Pazemindeki her türlü kir ve partikülün mükemmel bir şekilde toplanmasına yardımcı olur.

Cecotec Conga 2290 robotu için teklif

Bu Cecotec Conga 2290 robot elektrikli süpürgenin resmi fiyatı 299 Euro, bu modelin kalitesi ve özellikleri için oldukça düşük bir fiyat. Şimdi, Amazon’dan gelen bu teklif sayesinde mümkün satın alma işleminizde 50 Euro tasarruf edin. Ve online alışveriş devi bu modelde %17 indirim uygulamış.

Bu nedenle, şu anda fiyatından satın alabiliriz. 249 €. Amazon Prime müşterileri için ücretsiz kargo ve teslimat süresi sadece bir iş günü olan bir ürün.

Giriş Teklifi! En iyi fiyata Conga 2290 robotlu süpürge Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…