Teklif! 346 € tasarruf sağlayan Conga 3390 robot elektrikli süpürge

Bir süredir robot elektrikli süpürge almayı düşünüyorsanız ve hala herhangi bir modele karar vermediyseniz, şimdi bunu almanın en iyi zamanı. konga büyük ölçüde indirimli bir fiyata. Süpürme, vakumlama, ovma ve paspaslama yapabildiğinden Cecotec kataloğundaki en çekici modellerden biridir. A elektrikli süpürge robotu Bununla evin zeminini hiç çaba harcamadan her zaman temiz ve parlak tutabilirsiniz.

Bahsettiğimiz ve şu anda teklifte bulduğumuz belirli model, Cecotec Conga 3390, belirttiğimiz gibi, katılar ve sıvılar için karışık bir tanka sahip olduğu için aynı anda vakumlama, süpürme, ovma ve paspaslama yapabilen bir robot. Buna ek olarak, iki malzemeden yapılmış ve milyonlarca mikrofiber sayesinde plaj kumu, un, akarlar vb. gibi en küçük parçacıkları yakalayabilen yenilikçi bir motorlu fırça olan Jalisco fırçası eşlik ediyor.

4’ü 1 arada robotlu elektrikli süpürge

Bu Conga 3390 akıllı navigasyona sahiptir iTech Lazer 360, robotun evimizi tarayıp haritasını çıkarmasına ve 360 ​​derecelik bir anket yapmasına olanak tanır. Böylece rotanızı daha hızlı, daha verimli ve daha akıllı planlayabilirsiniz. Ayrıca sistemi var Çoklu Haritarobotun hafızasında ve teknoloji ile birkaç farklı haritayı saklayabilen Toplam Yüzey 2.0Pilinin bittiğini algıladığında tabanına dönmesini sağlayan ve şarj olduktan sonra tam kaldığı yerden temizlemeye devam edin.

Robot elektrikli süpürge Cecotec Conga 3390

Bu robot sistemle programlanmıştır. iSu üç elektronik kontrollü fırçalama modu ile, Yüksek, daha derin fırçalama için mükemmel, Günlük fırçalama için Orta ve Düşük, daha yüzeysel fırçalama için ideal. senin teknolojin Sanal Ses Bu Cecotec Conga 3390 robotunu Google ve Alexa gibi sesli kontrol sanal asistanlarına bağlamamıza olanak tanır ve kendi uygulamasına sahiptir, böylece robotu cep telefonumuzdan kontrol edebilir ve istenen temizleme modunu, temizlik programını vb. seçebiliriz.

Yenilikçi sistemi sayesinde istediğimiz alanı istediğimiz zaman ve istediğimiz zaman temizleyebilmek için 50’ye kadar temizlik planını yönetebileceğimiz, oda ve odaları seçebileceğimiz eksiksiz bir robot elektrikli süpürge Oda Planı.

Cecotec Conga 3390 için büyük indirim

Bu Cecotec Conga 3390’ın resmi fiyatı 615 Euro’dur, ancak şu anda eBay’de bulduğumuz teklif sayesinde, onu bir fiyata almak mümkündür. sadece 269 euro. Gerçek şu ki, teklifte üreticinin resmi web sitesinde belirttiği fiyattan daha yüksek bir resmi fiyat görünüyor, bu nedenle teklifte görünen fiyat değil, bu referans fiyatı almak uygundur. Şüphesiz, 400 avronun altında bulduğumuz en iyi robot elektrikli süpürgelerden biri.

Robot elektrikli süpürge Cecotec Conga 3390

Her durumda, tasarruf inanılmaz, çünkü bu modeli satın alarak 346 avroya kadar tasarruf edebiliyoruz. Ücretsiz nakliyeyi içeren ve yalnızca üç iş günü teslim süresi sunan bir teklif, yani sadece 72 saat içinde bu robot elektrikli süpürgenin keyfini çıkarmaya başlayabiliriz.

Giriş Teklifi! Topes de Gama’da ilk olarak 346 € tasarruf sağlayan Conga 3390 robot elektrikli süpürge ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…