Teka, haşlama, konfit ve pilav pişirmek için özel fonksiyonlara sahip yeni DirectSense indüksiyon ocaklarını sunuyor

Teka, yeni neslinin lansmanını duyurdu. DirectSense indüksiyon ocakları farklı işlevlerle çalışan kısayol işlevleriyle termometreler seçilen her fonksiyonun ısısının sabit kalmasını sağlamak ve böylece yemeğin daha iyi pişmesini sağlamak.

Web sitesinde de görebileceğimiz gibi, bu yeni nesil indüksiyon ocakları başlangıçta iki modelden oluşacak. 60 cm genişlik (IZF 68710MST) ve 90cm (IZF 99700 MST) için yeni işlevler sunan poach, confit ve pirinç pişirmek için meraklı bir işlev“piyasada bu yemeği sadece bir düğmeye basarak baştan sona pişirme imkanı sunan tek kişi” olduğunu iddia ediyorlar.

{«videoId»:»x80f5a2″,»autoplay»:true,»title»:»Teka DirectSense indüksiyon ocağı»}

Bu işlevin arkasındaki fikir, pişirme deneyimi olmayan herhangi bir kullanıcının pirinci ve suyu kaba koyabilmesi ve “pirinç işlevi”. Ocak, sıcaklığı ve zamanı kontrol edecek, böylece pirinç hazır olduğunda otomatik olarak kapanacaktır.

Bu yeni DirectSense serisine dahil edilen bir başka yenilik de işlevdir. patates ve soğan pişirmek için poach reçeller, brandadeler, soslar veya ördek confit yapmak için. Ayrıca aşağıdaki gibi başka özel komutlara da sahiptir. “Kızartın, eritin, kaynatın, ızgara yapın, pişirin, ızgara yapın ve sıcak tutun”.

tik 8

Ayrıca şunları içerir: FullFlex teknolojisi Birkaç brülörü bir araya getiren, 40 cm’ye kadar kaplar için daha büyük bir pişirme yüzeyi sağlayan ve serideki bazı modellerde ayrıca SlideCooking işlevi vardır, böylece kabı plaka üzerinde kaydırarak güç otomatik olarak değişir. Önde yüksek, ortada orta ateşte pişirebilir ve ocağın arkasındaki kapta tarifleri sıcak tutabilirsiniz.

Hangi mutfak robotu satın alınır: satın alma rehberi ve 200 ila 1.259 Euro arasında 12 model

Fiyat ve müsaitlik

Haberler Teka DirectSense indüksiyon ocakları versiyonlarda İspanyol pazarına zaten ulaştık IZF 68710 MST 60 cm ve IZF 99700 MST 90 cm fiyatları sırasıyla 840 euro ve 1.1150 euro civarında.

Daha fazla bilgi | Tik ağacı

Teka IZF 68710 MST DirectSense indüksiyonlu ocak

Teka IZF 68710 MST DirectSense indüksiyonlu ocak

Teka IZF 99700 MST Flex DirectSense indüksiyonlu ocak

Teka IZF 99700 MST Flex DirectSense indüksiyonlu ocak

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Teka, haşlama, konfit ve pilav pişirmek için özel fonksiyonlara sahip yeni DirectSense indüksiyon ocaklarını sunuyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…