Technics EAH-AZ60 ve EAH-AZ40: bu yeni TWS kulaklıklar, LDAC için 7 saate kadar özerklik ve destek vaat ediyor

Teknik bugün başlıyor. Panasonic şirketi iki üst düzey tamamen kablosuz kulaklık sundu. Teknikler EAH-AZ60 ve Teknikler EAH AZ40. Aktif gürültü önleme teknolojisine ve LDAC’ye sahip oldukları için en güçlüleri ilkidir.

Technics, her iki kulaklığın da Ekim ayında piyasaya çıkacağını doğruladı. AZ60, gümüş ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunulacak. 229,99 €AZ40 ise gümüş, siyah ve pembe altın renkleriyle gelecek. €149,99. Tanıtımlar yapıldıktan sonra onları daha iyi tanıyacağız.

Gerçekten Kablosuz (TWS) Gürültü Önleyici Kulaklık Satın Alma Rehberi: En İyi İpuçları ve 50 Dolardan Başlayan 12 Model

Benzer, ama aynı değil

Az40

Teknikler EAH-AZ40.

Her iki kulaklık da dışarıdan gerçekten benzer, ancak içeride işler değişiyor. Öyleyse benzerliklerle başlayalım. Her iki kulaklık da var IPX4 suya dayanıklılıkböylece sıçramalara karşı dayanıklıdırlar ve spor yaparken kullanılabilirler.

Ayrıca, bize en uygun olanı kullanabilmemiz için farklı silikon ped setleri de içerir, ancak bunun doğru olduğu doğru olsa da. AZ60 yedi boyut içerir ve AZ40 dört boyut içerir. Her durumda ve her zaman kağıt üzerinde, çoğu kullanıcı için her iki alternatif de yeterli olacaktır.

Az60

Teknikler EAH-AZ60.

Öte yandan, kulaklıkların JustMyVoice teknolojisi. Bu özellik, konuşurken sesinizi almak için ses algılama mikrofonlarını ve sesinizi yakalamak ve çevredeki gürültüyü azaltmak için iki MEMS mikrofonunu kullanır. Fikir şu ki aramalar sırasında sesimiz daha net duyulurşüphelerden kurtulmak için onları denemek gerekli olsa da.

Sesi dinlemekten bahsetmişken, her iki modelde de içinde küçük delikler bulunan mikrofonlar var. Bu sayede Technics, havanın neden olduğu titreşimler en aza indirilir ve “rüzgar gürültüsü olmadan konuşmayı” kolaylaştırın.

Az401

Teknikler EAH-AZ40.

Son olarak, her iki kulaklığın da iki dikkat moduna sahip olduğuna dikkat edilmelidir: doğal çevre ve bakım. Birincisi çevredeki tüm gürültüyü yakalar, ikincisi ise sese odaklanır ve onu vurgular. Teorik olarak bu, kullanıcının muhataplarının sesini gürültülü ortamlarda daha net duymasını sağlamalıdır.

Şimdiye kadar benzerlikler. Şimdi farklılıklara geliyoruz. Teknikler EAH-AZ60 aktif gürültü iptali var ve 990 kbps aktarım hızına izin veren bir ses codec bileşeni olan LDAC ile uyumludurlar (Bluetooth aracılığıyla, LDAC 96 KHz/24 bit’e kadar destekler.) Bu anlamda, EAH-AZ60’ın sekiz mikrofona sahip olduğunu belirtmek gerekir. sol kulaklık ve sağ.

Az601

Teknikler EAH-AZ60.

Bir sonraki önemli fark özerkliktir. Technics şu anda kasanın veya kulaklıkların amper değerini açıklamamış olsa da, AZ60’ın ANC ile yedi saate kadar ve dava ücreti ile 24 saate kadar. Bu arada AZ40, tek bir şarjla 7,5 saate ve kasayla birlikte 25 saate kadar vaat ediyor. İkisinde de hızlı şarj var.

Technics EAH-AZ60 ve EAH-AZ40’ın sürümleri ve fiyatı

Az403

bu Teknikler EAH-AZ60 ve EAH-AZ40 Ekim ayından itibaren satın alınabilirler. AZ60 gümüş ve siyah olarak 229,99 €’dan, gümüş, siyah ve pembe altından satın alınabilen AZ40 ise 149,99 €’dan satışa sunulacak.

{«videoId»:»x8152u1″,»autoplay»:false,»title»:»Audio 8D, Bu DENEYİMİNİZİ DEĞİŞTİREN SES»}

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Technics EAH-AZ60 ve EAH-AZ40: bu yeni TWS kulaklıklar, LDAC için 7 saate kadar özerklik ve destek vaat ediyor aslen yayınlandı Xataka Joseph Garcia’nın fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…