Microsoft Teams en Surface Studio

Teams’de varsayılan bir arka planı nasıl seçeceğinizi gösteriyoruz

Surface Studio'da Microsoft Teams

Microsoft için bir güncelleme yayınlamaya başladı Microsoft Ekipleri hangi yeteneği sunuyor tüm toplantılar için varsayılan bir özel arka plan ayarlayın. Microsoft Teams UserVoice forumunda Microsoft, yeni bir varsayılan arka plan özelliğinin artık genel olarak herkesin kullanımına sunulduğunu ayrıntılı olarak açıkladı. Bu, seçilen arka planların, biz onu devre dışı bırakana veya başka bir tane seçene kadar varsayılan olarak kalacağı anlamına gelir.

Bir arka plan seçebilmekten varsayılan olarak seçmeye kadar

Microsoft, popüler özelliğini yayınladı Nisan 2020’de görüntülü aramalar için özel arka plan efektleri. Piyasaya sürüldüğü sırada, Microsoft Teams kullanıcılarının her toplantı için yeni bir arka plan seçin ve yeniden, ama bu şimdi değişecek. Yeni toplantı deneyimi, video görüşmesine geçmeden önce özel bir arka plan ayarlamak için zamanı olmayan arka arkaya toplantıları olanlar için harika.

Varsayılan arka plan özelliğinin artık kullanılabilir olduğunu paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Seçtiğiniz arka plan, siz değiştirmeye karar verene kadar artık tüm toplantılarınızda ve aramalarınızda kalıcı olacaktır.

Yeni varsayılan arka plan seçeneğine ek olarak, bazı kullanıcılar şunu buldu: Microsoft Teams, toplantılar için yeni mobil paylaşım ve yardımcı deneyimler de alıyor. Bilmeyenler için, eşlikçi modu, kullanıcıların Teams toplantılarına iki cihazdan (masaüstü ve mobil) katılmasına olanak tanır. Yeni deneyim ile kullanıcılar artık mevcut bir toplantıyı başka bir cihaza aktarabilecekler. Yeni seçenek, kullanıcıların toplantıdan bilgisayarlarından ayrılmalarını ve sorunsuz bir şekilde cep telefonlarından devam etmelerini kolaylaştırıyor.

Her iki özellik de toplantı deneyimini iyileştirmede önemli bir adım olacak olsa da, hala iyileştirmeye yer var. Bazı kullanıcılar bildirdi varsayılan özel arka planlar özelliği, yeniden başlatmalar arasındaki ayarları kaybeder. Diğerleri işaret ettie “toplantıların harika olacağı farklı arka planlar belirleyebilme”. Ancak şu anda, bu şu anda üzerinde çalışılan bir şey değil.

önceki makalePanos Panay, Sonos yönetim kuruluna katıldısonraki makaleBu uygulama ile Microsoft Office’i ücretsiz ve yasal olarak kullanın

Her şey Windows 8 ile başladı ve şimdi Windows 11’deyiz. Teknoloji ve topluluk, bunca yıldan sonra devam etmek için mükemmel bir karışım.