Teams, Nisan ayında iyileştirmeler bekliyor: Bir toplantıya girmek için bir kod kullanabilir, uygulamadan çıkmadan dijital olarak imzalayabilirsiniz ve daha fazlası

Dün Microsoft’un önümüzdeki aylarda Teams’e gelmesi gereken bir dizi iyileştirmeyi nasıl hazırladığını gördük. İyi tanımlanmış bir yol haritası sayesinde artık biliyoruz daha fazla haber yakında Teams’i kullanıcılar için daha çekici hale getirmek için yenilikler şeklinde.

Microsoft 365 genel yol haritasına gelen bu yeni özellikler arasında örneğin, bir sohbete doğrudan yanıt verme yeteneği, bir erişim kodu kullanarak bir toplantıya katılma yeteneği veya diğer iyileştirmeler arasında dijital imza desteği.

Kullanımı daha kolay

takımlar

Yeniliklerden ilki, Teams’in olabilecek olana izin vermesidir. sohbet mesajlarına doğrudan cevap vermasaüstü sürümü için bu Nisan ayı boyunca hazır olması gereken bir gelişme.

{«videoId»:»x8074c7″,»autoplay»:true,»title»:»Görüntülü ARAMALAR için 11 ÜCRETSİZ PROGRAM ve UYGULAMALAR»}

Ayrıca, mümkün olacağından toplantıların oluşturulması kolaylaştırılmıştır. bir kod kullanarak katıl. Yine Nisan ayında gelmesi gereken ve bir URL’nin geleneksel kullanımının değiştirilmesine izin verecek bir gelişme.

Ekipler Toplantı Kodu

sen de gel toplantı zamanlayıcısı, böylece birkaç grup bir toplantı oluşturduğunda, bir sona erme zamanlayıcısının kullanımı sayesinde odadan organize bir şekilde ayrılabilirler. En üstte toplantı odaları kapalı.

Dijital sertifika: nedir, ne türler vardır ve nasıl talep edilir veya etkinleştirilir

Ayrıca atıfta bulunurlar üçüncü taraf araçlarla dijital imza desteğine böylece belgeleri Adobe Sign, DocuSign veya diğer benzer uygulamalarla dijital olarak imzalayabilir ve masaüstü uygulaması içinde yapabilirsiniz. Bu iyileştirmeyi yine Nisan ayında yayınlayacak olan Adobe Sign olacaktır.

En sonunda, mevcut emojilerin sayısı genişletildi hangi mesajlara tepki verebilirsiniz. Takımlar, kullanımlarını kolaylaştırmak için farklı kategorilere ayrılan mevcut 85 emojiden 800’den fazla emojiye atlıyor.

Microsoft Ekipleri

üzerinden | DRWindowsVia | microsoft

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Teams, Nisan ayında iyileştirmeler bekliyor: Bir toplantıya girmek için bir kod kullanabilir, uygulamadan çıkmadan dijital olarak imzalayabilirsiniz ve daha fazlası aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…