TCL İspanya’ya Elite Serisi klima serisini getiriyor: ısı pompası ve AI Ultra-Inverter teknolojisi ile 3.300 watt

TCL, İspanya’da geleneksel olarak bilinen bir markadır. televizyonlar ve tüketici elektroniği ses çubukları, cep telefonları ve kulaklıklar gibi. Ancak bundan sonra Türkiye’de de bir yer edinmeyi planlıyorlar. ev tipi klima klima serisinin lansmanı ile Elit Serisi.

“Yüksek sıcaklık koşullarında hızlı soğutma” sağlamak için tasarlanmış ve sahip olduğu özellikler sayesinde enerji tasarrufu sağlayacak şekilde tasarlanmış bir modeldir. invertör motoru yeni nesil.

{«videoId»:»x8006fc»,»autoplay»:true,»title»:»Hava gerçekten sıcakken ve klimanız yokken nasıl uyursunuz»}

Elite Serisi, başlangıçta şu güç derecesine sahip sıcak/soğuk bir versiyonda mevcut olacaktır. 3.300 watt ve teknolojiyi bir araya getiren AI Ultra İnvertördaha az enerji tüketmek için frekansını ve elektrik döngüsünü değiştiren.

Elit Serisi

“Eco Air” sertifikasına sahipler ve yaratıcılarına göre tasarruf sağlıyorlar. 50’ye kadar% inverter teknolojisi olmayan eski bir üniteye kıyasla. Ayrıca, tam hızda çalışmaya başlamak ve sıcaklığı 30 saniyede 18 dereceye düşürmek için hızlı bir soğutma modu dahildir.

Klimanın bir gümüş iyon filtresi partikül biriktirerek havanın geçişini engelleyen su damlacıklarının oluşumunu engeller, toz ve bakteri birikimini azaltır.

Elite Serisi Ürün

Aynı zamanda ekolojik soğutucu akışkan R32’ye sahip bir modeldir, dijital ekran dahili sıcaklık sensörü, %100 bakır boru ve google asistanı.

Klima ve ev tipi temizleyiciler: bu şekilde virüsleri ve bakterileri evin içinde uzak tutmaya yardımcı olabilirler.

Fiyat ve müsaitlik

yeni klimalar TCL Elit Serisi Spesifik tarihler veya satış fiyatları belirtmemiş olsalar da önümüzdeki aylarda İspanya pazarına ulaşacaklar.

Daha fazla bilgi | TCL

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler TCL İspanya’ya Elite Serisi klima serisini getiriyor: ısı pompası ve AI Ultra-Inverter teknolojisi ile 3.300 watt aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…