Tarihsel üst düzey: Huawei P30 Pro fiyatını düşürdü

bu Huawei P30 Pro elinizin altında 489 euro Phone House İspanya’nın tekliflerinden biri sayesinde. ile model hakkında konuşuyoruz 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı.

Huawei’nin akıllı telefonu var güzel bir tasarım, bir OLED ekran, 4 arka kamera ve Çinli firma tarafından üretilen en güçlü işlemcilerden biri. Huawei akıllı telefon hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatıyoruz, buna değer mi?

Huawei P30 Pro’nun kameraları.

Huawei P30 Pro ile kazandığınız her şey

Daha fazla bilgi: Huawei P30 Pro, analiz: Çin’den taht için ciddi bir aday geliyor

Bu Huawei P30 Pro’nun bir paneli var 6.4 inç OLED ve Full HD+ çözünürlük. küçük biriyle tanışıyoruz çentik birkaç dakikalık kullanımdan sonra unutacağınız bir damla şeklinde. Çin amiral gemisi piyasaya sürüldüğünde yenileme hızı yüksek ekranlar popüler hale gelmemişti ancak yine de olağanüstü bir panele sahip.

Kardeşi Huawei P30 gibi, içinde barındırıyor. Kirin 9802.6 GHz’de iki, 1.92 GHz’de iki ve 1.8 GHz’de dört çekirdeğe sahip olan Çinli firma tarafından oluşturulan işlemci.Performans sorunu yaşamazsınız, en zorlu uygulamaları bile sorunsuzca hareket ettirebilir. Öte yandan, 8 GB RAM’i fazlasıyla yeterli.

  • HiSilicon KIRIN 980
  • 6 GB RAM ve 128 GB dahili bellek
  • 6.47″ Full HD+ OLED ekran
  • 40W hızlı şarjlı 4.200 mAh pil
  • 4 kamera
  • NFC

Huawei P30 Pro’nun sahip olduğu arka tarafında toplam 4 sensör. ulaşan bir ana oda 1,6 odak uzaklığına sahip 40 MPgeniş açı 20 MP ve odak uzaklığı 2.2bir sensör 10x’e kadar hibrit zoom ile 8 MP ve sonunda, bir ToF (Uçuş Süresi) sensörü sahnelerin derinliğini analiz etmekten sorumludur. küçük çentik onun önünden, 32 megapiksel kamera ve odak 2.0.

Pil, Huawei P30 Pro’nun bir diğer erdemi, 4.200 mAh ile tüm gün sorunsuz çalışacak. Ancak en iyisi, 40W güce ulaşan hızlı şarj teknolojisidir. Huawei P30 Pro sadece 30 dakikada %70 şarja ulaşıyor.

Bir süredir bizimle olmasına rağmen, Huawei P30 Pro hala 500 Euro’nun altında harika bir satın alma. Harika bir tasarıma, çok iyi bir ekrana, olağanüstü performans ve özerklikten daha fazlasına ve harika sonuçlar elde edebileceğiniz kameralara sahiptir.

Daha fazla bilgi: Hemen denemeniz gereken 5 Huawei kamera hilesi

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Tarihsel üst düzey giriş: Huawei P30 Pro, fiyatı ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…