Tablet mi arıyorsunuz? Bugün karşı konulmaz bir teklife sahip bir Samsung

Bir tablete sahip olmak artık harika bir fikir, çünkü çok ilginç bir fiyatı olan modeller var ve güçleri her şeye fazlasıyla yetiyor. Mevcut örneklerden biri, şu anda çok ilginç bir teklifin olmasıdır. satışta samsung tablet ki bu mükemmel bir satın alma seçeneğidir.

Bahsettiğimiz modelin bir tasarımı var. alüminyum -bu durumda mavi- en çarpıcı ve eksiksiz olanıdır, çünkü 15,43 x 0,7 x 24,45 santimetre küçültülmüş boyutları sayesinde (böylece 10 inçlik kapaklara sorunsuz sığar) ve ağırlık sabit kalır. 400 gramdan az. Bu nedenle, bu bölümde iyi çalışılmış ve aşağıdaki gibi aksesuarlarla uyumluluğu eksik değildir. S Kalem Bu, bahsettiğimiz cihazdan daha fazlasını elde etmenizi sağlar.

Mavi renkli Samsung Galaxy Tab S6 Lite tablet

Ana donanım söz konusu olduğunda, sunulan bu Samsung tablette çok iyi haberler var, çünkü bu modelin Bluetooth klavye eşliğinde çalışabilmesi için gerekli olanı içeriyor. Söylediklerimize bir örnek, işlemcinin exynos 9611Üç boyutlu oyunları bile çalıştırabilecek kadar kasları var. Ayrıca, RAM söz konusu olduğunda, hayır 4 cigabayt mevcut olanlar, böylece Android işletim sistemi, gecikme veya aynı anda farklı uygulamalar çalıştırma sorunu olmadan mükemmel şekilde çalışır.

Kaliteli Samsung tablet ekranı indirimde

Bu çok önemli bir şey çünkü bu cihazın sunduğu gerçekten olumlu ve Netflix veya Amazon Prime Video serisi gibi her türlü multimedya içeriğinin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor. Sebebi ise kullanılan AMOLED panelin Full HD çözünürlüğe sahip olması dolayısıyla her şey mükemmel görünüyor. Bu arada, bu cihazın sahip olduğu çerçeveler çok küçük olduğu için önden kullanım mükemmel, bu da ona çok güncel ve kaliteli bir görünüm kazandırıyor.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite tabletin arkası

Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ı satın alın

Bu tableti almak istiyorsanız, bir %13 indirim Amazon mağazasında, bu çok olumlu ve evde bulundurmak için sadece 349 avro ödemenize izin veriyor (çünkü bir Prime hesabınız olması durumunda nakliye için herhangi bir şey eklemeniz gerekmiyor). WiFi ve USB tip C’nin eksik olmadığı kapsamlı bağlantı özelliğiyle, bu modele sahip olmanız için kullanmanız gereken bağlantıyı size bırakıyoruz. 64 GB depolama microSD kartlar kullanılarak genişletilebilir.

Satışta olan bu Samsung tablet hakkında bilmeniz gereken birkaç son ayrıntı, birkaç kamera oldukça yüksek kalitede görüntülü görüşme yaptığı (arka 8 MP ve ön beş). Bu nedenle, öğrenciler için bile iyi bir olasılık. Ek olarak, özerklikle ilgili mükemmel haberler var, çünkü on saatlik kullanım en ufak bir sorun olmadan aşıldı.

Yazı Bir tablet mi arıyorsunuz? Bugün Topes de Gama’da karşı konulmaz bir teklifi olan bir Samsung ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…