SwirlWalls – ‘Action Launcher’ın yaratıcısından yeni bir renkli canlı duvar kağıdı uygulaması

Action Launcher, Action Dash ve Link Bubble’ın arkasındaki üretken geliştirici Chris Lacy’nin Google Play’de yeni bir özelleştirme uygulaması var: SwirlWalls, çok renkli animasyonlu duvar kağıtları oluşturun ve bu dokunuşlara ve hareketlere tepki verir.

SwirlWalls, durmayan bir duvar kağıdı oluşturarak cep telefonunuza benzersiz bir dokunuş kazandırmaya çalışacak bir uygulamadır. Çok sayıda olası seçenekle arka plan, cep telefonunun dokunuşlarına veya hareketlerine tepki verir, böylece cep telefonuna her baktığınızda, aynı statik arka planı görmeyin.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/3c/5b/23/600eda894bd22fbb80/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/66/44/84/600edadb3bef07ad68/original/mini-9-trucos-android-rapido.jpeg»}

Durmayan duvar kağıtları

Yavru kedilerin, yeşil çayırların ve yıldızlı gökyüzünün aynı duvar kağıtlarından sıkıldıysanız, SwirlWalls’ta hareketli ve biraz psikotropik bir alternatifiniz var. Para özelleştirilebilir animasyon ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok stil ile.

Android'i sonuna kadar nasıl özelleştirebilirsiniz?

Mevcut arka planların çoğu son derece renklidir, ancak buna uyarlanmış versiyonlar da vardır. koyu tema ile kullanın, sayısız remixler veya tasarımların varyasyonları. Her ana tasarım, farklı bir dokunuş vermek için görünümünü biraz değiştiren farklı stiller ile mevcuttur.

duvarlar

Swirlwalls canlı duvar kağıtları dokunuşlara tepki verir, fırıldak gibi dönüyor (ve dolayısıyla adı). Parmağınızla dokunarak döndürmelerini sağlayabilirsiniz, ancak bunu cep telefonunu sallayarak da yapabilirsiniz. Ayrıca arka plan çoklu parmak hareketlerini destekler, böylece seçeneklerden geçmeden stili ve remikslerini değiştirebilirsiniz.

Kısacası, mobil duvar kağıdına biraz hayat vermek ve onu hareket etmeden arka planda olan bir şeyden daha fazlasını yapmak için bir uygulama. Taşıman gereken şey cüzdan, peki 4,99 avroya mal oluyor. Demo veya deneme sürümü olmadan, ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını bilmenin en iyi yolu, memnun kalmamanız durumunda Google Play iade politikasını kullanmaktır.

SwirlWalls: Etkileşimli UHD Duvar Kağıdı Arka Planları

SwirlWalls: Etkileşimli UHD Duvar Kağıdı Arka Planları

– Haberler SwirlWalls – ‘Action Launcher’ın yaratıcısından yeni bir renkli canlı duvar kağıdı uygulaması aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…