Surface Duo, yaz aylarında çift ekranlardan yararlanmak için tasarlanmış iyileştirmelerle Android 11 alacak

Surface Duo’yu henüz bu parçalarda test edememiş olsak da, yeni Microsoft telefonu şimdiden Amerika Birleşik Devletleri gibi pazarlarda bulunabilir. Ve belki de diğer ülkelere gelişini hazırlarken, bunu zaten biliyoruz. Microsoft bu yaz Android 11’e güncellemeyi planlıyor.

Neredeyse bir yıl sonra, Microsoft’un yepyeni telefonu, Google’ın işletim sistemindeki en son güncellemeyi alacak. ilk olarak Eylül 2020’de Android 10 ile çıktı. Microsoft’un güncellemeyi Android 11’e nasıl uyguladığını görmemiz gerekecek.

Çift ekranlar için iyileştirmeler

ikili

Bilgiler, Microsoft’un Microsoft’un telefonunda Android 11’i başlatmayı planladığını söyledikleri Dr. Windows’tan geliyor. 2021 yazı boyunca böylece akıllı telefon Android tarafından sağlanan en son geliştirmelere sahip olur.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/43/da/92/602a60a73bef07a8c0/default-standard-180.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/10/b3/a4/602a60b84bd22f704d/orijinal/android-11-ya-esta-aqui-yenilikler-ve-farklar-with-android-10-bq.jpeg»}

Surface Duo için Android 11, 2021 yazında gelecek Microsoft ve Google arasındaki işbirliğinin yoğunlaşmasının meyvesiBu nedenle, Microsoft’un telefonu için Android, Microsoft’un diğer Android OEM’lerine fayda sağlayabilecek çift ekranlı cihazlar için sunduğu bazı değişiklikleri içerecek.

Tek kullanımlık (ve pahalı) teknoloji çağına hoş geldiniz.

Gerçek şu ki, Android 11’in gelişinin getirdiği iyi habere rağmen, yaşayacağı gecikme (neredeyse Android 12 yolculuğuna başlarken piyasaya sürülecek) almaya değer verebilecekler için bir yük olabilir. Bu telefonların, özellikle Olası bir Surface Duo 2 ile ilgili söylentiler şimdiden duyulmaya başlandı..

Yavaş yavaş orijinal Surface Duo daha fazla pazara ulaşıyor ve Kanada, Fransa, Almanya ve Birleşik Krallık’ta birkaç gün içinde kullanıma sunulması planlanıyor ve böylece Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılara eşlik eder.

üzerinden | Windows

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Surface Duo, yaz aylarında çift ekranlardan yararlanmak için tasarlanmış iyileştirmelerle Android 11 alacak aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…