Sunumlarınızda PowerPoint’i unutun ve Prezi’yi deneyin

birçoğunun dışında Ofis işleri Bilgisayarımızda gerçekleştirebildiğimiz multimedya sunumları yıllardır en çok kullanılanlardan biri olmuştur. Bunlar, diğerlerinin yanı sıra özellikle PowerPoint veya Prezi gibi programlar sayesinde zaman içinde gelişmeyi ve büyümeyi bırakmadı.

Her türden kullanıcı normalde bu tür öğelerden, öğrenciler veya bu konularda acemiler gibi işleri için en profesyonellerden yararlanır. Dikkat çekici, iyi bir sunum yapmak istiyorsak bunun kolay bir iş olmadığını unutmayın. yaptığı doğrudur Meslekler bu anlamda basit hemen hemen herkes yapabilir, ancak onları hafife alamayız. Ve birçok durumda, sunumun kalitesine ve profesyonelliğine bağlı olarak çok fazla çalabiliyoruz.

Sunumda yer alacak noktaları veya sunacağımız yaklaşımı düşünmeden önce kullanacağımız programı da bilmeliyiz. Çoğunuzun bildiği gibi, Priz Uzun zamandır en popüler teklif. Ancak, örneğinde olduğu gibi, elimizde birçok başka teklif var. Prezi. Bu, dünyadaki birçok kullanıcı arasında derin bir izlenim bırakan daha güncel bir alternatiftir.

Bu nedenle, aynı satırlarda, yukarıda bahsedilenlerde bulduğumuz bazı avantajlardan bahsedeceğiz. Prezi, efsanevi PowerPoint ile ilgili. Bu, aynı anlamda en iyi kararı vermemizi sağlayacak ve böylece kişisel ihtiyaçlarımıza dayalı projeyi kolaylaştıracaktır.

prezy şablonları

Daha orijinal multimedya sunumları

PowerPoint, yıllardır kullandığımız olağan slaytlara alıştığımızdan daha fazlasını sunuyor. Ancak Prezi bize bu içeriği tasarlamanın daha güncel bir yolunu sunuyor. Şuna dikkat edin: hedefler arasında sunumlar Bu türün amacı dikkat çekmek ve Prezi araçlarıyla bunu başarıyor.

Daha iyi içerik organizasyonu

Üzerinde yorum yaptığımız şey, alıştığımızdan daha özgün ve farklı bir içerik organizasyonuna dönüşüyor. Aslında, Prezi ile çalışma biçiminde biraz deneyim kazandıktan sonra daha dinamik sunumlar elde edeceğimizi söyleyebiliriz. görseller. Bu, bu özel ofis içeriğini tasarlarken çoğu zaman aradığımız hedeflerden biridir.

Prezi’nin tüm potansiyelini bulutta kullanabiliriz

Tüm bu anlattıklarımıza, PowerPoint’te olanın aksine Prezi’nin bulutta çalıştığı gerçeğini ekleyebiliriz. Bu, programa bu şekilde erişebileceğimiz ve Projeler, herhangi bir yerden veya bilgisayardan. Bu, hem profesyonel çalışma ortamlarında hem de daha kişisel veya son kullanıcı ortamlarında bize çok yardımcı olacaktır.

Kavram haritaları veya bilgi grafikleri tasarlamak için en uygun

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu multimedya alternatifi bize alışılmışın ötesinde biraz farklı bir çalışma şekli sunuyor. slaytlar. İşte bu yüzden bahsettiğimiz bu program, infografik veya infografik ile ilgili bazı projeleri gerçekleştirebilmemiz için fazlasıyla yeterli oluyor. kavramsal haritalardiğer benzer içeriklerin yanı sıra.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…