Blog

Şubat 2022’de Movistar + prömiyerleri: tüm yeni diziler ve filmler

Gönderen: SentiLecto

Fotoğraf: Wikipedia – Joseph Gordon-Levitt, Gage Skidmore 2

Uber’in yaratılmasının ardındaki zemin, bu Şubat için en çekici Movistar+ serilerinden birinin başlangıcıdır. Ek olarak, nihayet bir çıkış yolu bulan birkaç yayınlanmamış film ve rahatsız edici ile açıklayıcı arasında belgeseller.

Joseph Leonard Gordon-Levitt, Amerikalı aktör, şarkıcı, yönetmen ve yapımcıdır.

Joseph Gordon-Levitt, Kyle Chandler ve Uma Thurman, bu antoloji serisinin her sezonunda meteorik ticari başarı vakalarını analiz edecek olan ilk grup bölümlerinin kahramanlarıdır. İlk sezon Uber’e adandı ve yönetmenlerin oybirliğiyle aldığı kararla harika bir toplantıda kovulacak olan hırslı CEO Travis Kalanick’in kişiliğinin yanı sıra akıl hocası Bill Gurley ve Uber ile olan çelişkili ilişkisine odaklanıyor. her yerde var olan ArianaHuffington.

Her şey belgelenmiş olmasaydı, bu hikayenin gerçekleştiğine inanmak zor olurdu. Ve tam olarak uzun yıllar öncesinden bahsetmiyoruz. Uber, araç paylaşım hizmeti ve özel sürücü kiralama hizmetiyle mobilitede devrim yarattı. Değeri General Motors veya Ford’un kendisinden daha fazla olan 62.000 milyon dolar değerinde olan bir şirket. Showtime serisinin tam olarak göstereceği şey, girişimciler ve girişimciler dünyasında en alakalı referanslardan biri haline gelen karanlık kısımdır. sonunda ne yapılmaması gerektiği konusunda bir ders haline geldi. Sonuç olarak, Uber’in yönetim kurulunun Kalanick’in şirketten ayrılması için baskısını artırmaktan başka seçeneği kalmadı. 25 gün sonra ‘Super Pumped’ prömiyerini yapacak.

2011’de Amerika Birleşik Devletleri’nde meydana gelen gerçek olaylara dayanan ürkütücü ve gergin drama ve gerilim karışımı. Film, bipolar bozukluğu olan yaşlı bir Afrikalı-Amerikalı gazinin, nasıl olduğunu gözlemlemek için gönderilen polis memurlarıyla bir çatışma sırasında nasıl öldüğünü anlatıyor. onun evinde.. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sistemik ırkçılığı, Samuel L. Jackson’ın unutulmaz bir performansıyla analiz eden ve 2020’de dünyanın dört bir yanındaki bağımsız film festivallerini süpüren sert bir film.

Kaynak: Xataka

Ülkeler: Amerika Birleşik Devletleri

Bu haberin önceki haberlerden hikayesi: >Movistar+’nın Şubat 2022’deki prömiyerleri: tüm yeni diziler ve filmler>>>>>’Süper Pompalı’nın Fragmanı: UBER’in tartışmalı kurucusu ve eski CEO’sunun yükselişini ve düşüşünü yeniden yaşayan dizi – 28 Ocak 2022 (Çataka)

Haberlerde en çok bahsedilen varlıklar:

Id Varlık Pozitif Negatif Adlandırılmış-Varlık Toplam oluşum Oluşumlar (görünümler)

bir Joseph Leonard Gordon Levitt 25 0 KİŞİ 5 Joseph_Leonard_Gordon-Levitt: 1, (zımni) o (referans: Joseph_Gordon-Levitt): 4
2 samuel_l._jackson tarafından unutulmaz bir performansa sahip zorlu bir film ve 360 120 YOK 3 Samuel_L._Jackson’ın unutulmaz performansıyla zorlu bir film ve: 3
3 gösteri zamanı serisi 0 0 YOK 3 (zımni) o (referans: Showtime serisi): 3
4 hırslı CEO 0 6 KİŞİ 2 hırslı CEO: 2
5 gösteri zamanı serisi 60 0 YOK 2 Gösteri zamanı serisi: 2
6 şirket 40 0 YOK 2 şirket: 1, Bir şirket daha: 1
7 Ariana Huffington 0 0 KİŞİ 2 her yerde bulunan Ariana_Huffington: 1, (zımni) o (başvuru: her yerde bulunan Ariana_Huffington): 1
8 BİZ 0 0 YER 2 United_States: 2
9 Uber 0 0 KİŞİ 2 Über: 2
10 Bölüm 0 0 YOK 2 o karanlık kısım: 2

Publicaciones relacionadas

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.

Botón volver arriba