Şubat 2022’de en iyi mobil ve fiber oranları

Şubat 2022'de en iyi mobil ve fiber oranları

Telekomünikasyon operatörlerinin son haftalarda biriktirdiği yenilikler, en iyi oranların sıralamasını bir kez daha değiştirdi, bu nedenle karşılaştırmalarımızı güncellemek ve karşılaştırmaları derlemek için bir aya daha başlıyoruz. en ucuz nihai fiyat ile teklifler ayına karşılık gelen şubat 2022.

Sadece ihtiyacın olup olmadığı mobil hat, sadece fiber veya her ikisinin bir kombinasyonutelevizyonlu veya televizyonsuz, aşağıdaki grafiklerde fiyatını hızlı bir şekilde öğrenebileceksiniz. her şey dahil (en beklemediğiniz anda faturanızda sürprizlere yol açabilecek geçici promosyonlar veya ekstralar olmadan) tüm detaylarla tam karşılaştırmalar Kapsama veya diğer ayrıntılara göre nerede seçileceği.

10 Gbps'de 5G ve fiber ile internette çığır açan hızlar: pazarlamaya karşı gerçeklik

En ucuz ön ödemeli kart oranı kimde?

İlgilenen kullanıcılar bir ön ödemeli kart ücretibanka hesapları olmadan ve beklenmedik sürprizlere neden olabilecek otomatik masraflar olmadan, bu ay şubat 2022dahil edilen aramaların türüne göre en ucuz fiyatlar aşağıdaki gibidir:

  • Çağrı yokSimyo 7 GB 4 Euro, 14 GB 6 Euro, 25 GB 9 Euro ve 35 GB 15,50 Euro sunuyor.
  • İle dakika bonusu, Digi 100 dakika ve 1 GB 3 Euro veya 100 dakika ve 3 GB 5 Euro sunuyor. Simyo ayrıca 7,50 Euro karşılığında 100 dakika ve 14 GB sunuyor.
  • İle sınırsız dakikaSimyo, 7,50 Euro karşılığında 7 GB, 10 Euro karşılığında 20 GB ve 15 Euro karşılığında 30 GB, Digi ise 20 Euro karşılığında 40 GB sunuyor.

Şubat 2022'de En Ucuz Ön Ödemeli Kart Mobil Fiyatları

Erişebilirsin kapsamınıza bağlı olarak daha fazla ayrıntı ve diğer ucuz fiyatlar ön ödemeli kart mobil oranlarının tam karşılaştırmasında.

En ucuz mobil sözleşme oranı kimde?

İlgilenen kullanıcılar bir sözleşmeli mobil hat fiber olmadan, referans olarak aşağıdaki daha ucuz fiyatları bulacaksınız:

  • Çağrı yokSimyo 4 Euro için 7 GB, 6 Euro için 14 GB ve 9 Euro için 25 GB sunuyor.
  • İle dakika bonusuDigi 100 dakika ve 1 GB’ı 3 Euro’ya sunarken, Oceans ücreti 200 dakikaya ve 3 GB’yi 4,90 Euro’ya yükseltiyor.
  • İle sınırsız dakikaXenet 5 GB 5,95 euro, Simyo 7 GB 7,50 euro, Lowi 8 GB 7,95 euro ve Xenet 12 GB ve 8 euro sunuyor.

Ayrıca, bu ay Olephone oranları iyileştirildi.

Şubat 2022'de En Ucuz Sözleşme Mobil Fiyatları

Erişebilirsin Kapsamınıza bağlı olarak daha fazla ayrıntı ve diğer ücretler sözleşme mobil fiyatlarının tam karşılaştırmasında ve sınırsız veri ile oranların özel karşılaştırmasında.

En ucuz fiber teklifi kimde?

İlgilenen kullanıcılar bir evde fiber internet bağlantısıaynı operatörle bir cep telefonu sözleşmesi yapmanıza gerek kalmadan, 2022 Şubat ayının bu ayında, minimum fiyatlarda referans olarak aşağıdaki oranları bulacaksınız:

Sadece En Ucuz Fiber Fiyatları Şubat 2022'de

Ayrıca, yalnızca fiber karşılaştırmasında fiber sunan diğer operatörler ve koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ve fiber kapsama alanınız yoksa, ADSL, evde 4G ve uydu İnternet gibi evinizdeki diğer internet bağlantı alternatiflerini de öğrenebilirsiniz.

İspanya'daki MVNO'ların listesi: tüm sanal mobil operatörler, fiyatları ve kapsamı

En ucuz fiber ve mobil kombinasyonu kimde?

İlgilenen kullanıcılar bir kombine fiber ve mobil teklifŞubat 2022’nin bu ayı, minimum fiyatlarda referans olarak aşağıdaki oranları bulacaksınız:

  • lif 100 Mbps ve 14 GB ile mobil Simyo’dan 28,99 Euro’ya.
  • lif 300 Mbps ve 24 GB ile mobil Digi’den 34 Euro’ya veya 60 GB’a 37 Euro’ya.
  • lif 600 Mbps ve 35 GB ile mobil Finetwork’ten 39,95 Euro veya 44,90 Euro için 50 GB ile.
  • lif 8 GB’den itibaren mobil ile 1.000 Mbps Digi’den 35 Euro’ya.

Fiber ve mobil kapsama alanı, sabit hatların kullanılabilirliği, gigabayt birikimi veya taksitle cep satın alma olasılığı gibi diğer değişkenler dikkate alındığında, Pepephone, O2, Jazztel, Virgin telco veya MásMóvil gibi diğer operatörler de öne çıkıyor. karşılaştırmalı grafikte ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, en ucuz fiber ve mobil kombinasyonlar arasında.

Ayrıca, bu ay Oléphone fiber teklifini 1 Gbps’ye yükseltti ve Guuk yeni oranlar yayınladı.

Şubat 2022'de En Ucuz Mobil Fiber Paketleri

Fibere ek olarak, aynı sahibine en az iki mobil hat yaptırmak isteyen aileler, bazı operatörlerle ek mobil hatlarda indirimden yararlanabilecek. her mobil hatta en az 20 GB olan en ucuz aile paketleri Grafikte özetlendiği gibi kalırlar, ancak tam karşılaştırmada daha fazla satır veya daha az gigabayt içeren başka kombinasyonlar eklemenin fiyatını da bilebileceksiniz.

Şubat 2022'de 20 Konserden Fiber İki Mobil Hat İle En İyi Kombine

Fiber, mobil ve televizyonun en iyi kombinasyonuna kim sahip?

Birleşik bir teklifle ilgilenen kullanıcılar fiber, mobil ve televizyongörmek isterlerse ağırlıklı olarak Movistar ve Orange oranları arasında seçim yapabilecekler. FutbolVodafone, HBO Max veya Disney+ vermesine rağmen varsayılan olarak daha az içerik ve daha az fiber hızı dahil ederek 25 avroya kadar daha ucuz olacak.

Kombine Fibra Movil Televizyonu Şubat 2022'de

Ayrıca erişebilirsiniz oranlar, kanallar ve işlevler hakkında daha fazla ayrıntı kombine fiber + mobil + televizyonun tam karşılaştırmasında ve futbol fiyatlarının tam karşılaştırmasında.

– Haberler Şubat 2022’de en iyi mobil ve fiber oranları aslen yayınlandı Engadget Mobil plokiko tarafından.