su geçirmez e-kitap okuyucular

bu e-kitap okuyucuları kalmaya geldiler. Binlerce kitabı gerçekten kompakt bir boyutta saklamanıza izin veren, böylece istediğiniz yerde okuyabileceğiniz bir cihaz. Gerçek şu ki, kullanıcı deneyimi tek kelimeyle etkileyici ve geleneksel kitabı kaçırmamanızı sağlıyor.

Elbette iyi bir e-kitap okuyucu seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bir takım faktörler var. Ve en önemli gördüğümüz özelliklerden biri de suya dayanıklılık. Evet var dalgıç e-kitap okuyucularböylece hiçbir şey için endişelenmeden istediğiniz yerde kullanma imkanına sahip olacaksınız.

İyi bir e-kitap okuyucu nasıl seçilir

Kindle Paperwhite

Bir e-kitap okuyucu seçerken, farklı faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Ve ilk ve en önemlisi ekranla ilgili. Birçok model kitap okuyucu olarak sunulmaktadır ancak bu tür formatı okumak için uygun bir panele sahip değildir. Her şeyden çok, çünkü onların bir elektronik mürekkep ekranı

Ayrıca şöyle bilinir E mürekkep, bu tip paneller üç katmanlı bir sistemden oluşmaktadır. En dıştaki sadece koruyucu bir tabaka, orta tabaka ise içinde partikül bulunan kapsüllerin yerleştirildiği ve son tabakada elektrotların bulunduğu yerdir.

Diyelim ki orta tabakada yer alan mikrokapsüller titanyum oksit partiküllerini içeride saklıyor.Bu partiküller negatif yüklüyse siyah, pozitif yüklüyse beyaz olabilir. Sistem çok basittir: Son katmanın elektrotları etkinleştirilerek orta katman uyarılır, böylece parçacıklar kapsülün yüzeyine itilir. Bununla, okuma için şaşırtıcı ve mükemmel bir sonuç elde edilir.

Bu yüzden Konu kitap okumak olduğunda E Ink ekranlar LCD panellerden çok daha iyidir. Renk sınırlamasının belirli içeriğin keyfini çıkarmanıza izin vermeyeceği doğrudur, ancak buna karşılık özerklik önemli ölçüde daha yüksektir, pil sorunu olmadan haftalarca kullanılabilir.

Çok önemli gördüğümüz bir diğer özellik ise suya dayanıklılık. Gerçek şu ki, e-kitap okuyucuları skandal bir özerkliğe sahiptir ve bu da onları mükemmel bir seyahat arkadaşı yapar. Ve cihazın ıslanmasından endişe etmeden havuzda, plajda veya küvette okuyabilme fikri, dikkate alınması gereken bir değerdir. Çok daha iyi suya dayanıklı bir e-kitap okuyucu satın alın.

Dikkate alınacak modeller

Gerçek şu ki, elektronik kitap okuyucularının çeşitliliği, çok çeşitli olanaklar arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Ancak aynı zamanda su geçirmez olan iyi bir okuyucu arıyorsanız, dikkate alınması gereken en iyi seçenekleri içeren derlememizi kaçırmayın. Bunu yapmak için ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak on modelden oluşan eksiksiz bir seçim yaptık.

Kindle Oasis

Kindle Oasis

bulacağınız bu derlemeye başlıyoruz. en iyi e-kitap okuyucular online satış devinin en vitaminli modeliyle. Kindle Oasis detay eksikliği olmayan bir ürün: Suya dayanıklı, gece okumak için ayarlanabilir ışığı var… Hadi bakalım, bu eksiksiz cihazla hangi seçeneklerden mahrum kalmayacaksınız.

PocketBook Inkpad 3 Pro

PocketBook Inkpad 3 Pro

İkinci olarak, tacındaki mücevherlerden birini tavsiye etmek istiyoruz. cep kitabı, bu özelliklere sahip bir cihaz satın almak söz konusu olduğunda ağırlıklardan biri. PocketBook Inkpad 3 Pro söz konusu olduğunda, 16 GB kapasiteli bir cihazın keyfine varacaksınız, böylece tüm kitap koleksiyonunuzu istediğiniz yere götürmek için bolca alanınız olacak.

Tolino Vision 4 HD

Tolino Vision 4 HD

Tolino üreticisinin eksiksiz bir su geçirmez e-kitap okuyucu kataloğuna sahip olduğunu size daha önce söylemiştik, bu nedenle derlememizde bu firmanın birkaç modelini göreceksiniz. Bu durumda şunu önermek istiyoruz: Tolino Vision 4 HDçok vitaminli bir okuyucu ve bu çok ilginç işlevlere sahip.

Kindle Paperwhite

Kindle Paperwhite'ı kullanma

Bu tür bir derlemede eksik olmayan modellerden bir diğeri de beğeni toplayan Amazon Kindle Paperwhite. Tüm kitap koleksiyonunuzu taşımak için fazlasıyla yeterli olan 8 GB kapasiteye ve su geçirmezliğe sahip bir ürün.

Tolino Vision 3 HD

Tolino Vision 3 HD

Tolino Vision 3 HD’nizi önermek için Tolino’ya dönüyoruz. Kitaplarınızı okurken en iyi kalitenin keyfini çıkarmanız için elektronik mürekkepli ekrana sahip başka bir su geçirmez kitap okuyucu.

Cep kitabı AQUA 2

Cep kitabı AQUA 2

PocketBook firmasının bu diğer modeli ile en iyi su geçirmez okuyucularla bu derlemeye devam ediyoruz. Bir cihaz olan Pocketbook AQUA 2’den bahsediyoruz. kısılabilir aydınlatma Böylece geceleri rahatça okuyabilirsiniz.

Tolino Vizyonu 2

Tolino Vizyonu 2

Bu diğerini önermek için Tolino firmasına geri dönüyoruz. su geçirmez e-kitap okuyucu. Tolino Vision 2 söz konusu olduğunda, bu beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak yüksek kaliteli bir üründür.

Kobo Terazi H2O Zwart

Kobo Terazi H2O Zwart

Şüphesiz, Kobo Terazi H2O Zwart Üreticinin ana beygir gücüdür. Silahların mı? Suya dayanıklılık sunmasının yanı sıra 7 inç ekranı ve 8 GB kapasitesi ile e-kitaplarınızı yer sıkıntısı çekmeden keyifle okuyabilirsiniz.

Enerji Sistemi eOkuyucu Pro 4

Enerji Sistemi eOkuyucu Pro 4

Ek uygulamalar yüklemenize izin veren bir e-kitap okuyucu arıyorsanız, bu Enerji Sistemi eOkuyucu Pro 4 en iyi müttefikiniz olacak. Buna microSD kart yuvası ile 128 GB’a kadar genişletilebilen 8 GB dahili belleğini de ekleyerek en talepkar kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak bir ürüne sahip olmamız gerekiyor.

Destan Tolino

Destan Tolino

Bu Tolino Destanı ile satın alabileceğiniz en iyi elektronik kitap okuyucularından oluşan bu derlemeyi kapatıyoruz. 7,8 inç ekrana sahip bir model, böylece okumak için mükemmel olan geniş formatlı bir panelin keyfini çıkarabilirsiniz.

Suya dayanıklı elektronik kitap okuyucuları girişi ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…