Şu anda Vodafone’dan alabileceğiniz en ucuz cep telefonları

Mevcut operatörünüzden geçiş yapmayı planlıyorsanız, şunları göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz: vodafone mobil kampanya, çünkü başka bir terminali taksitle ve çok iyi bir fiyata alabilirsiniz. Bu şekilde “bir taşla iki kuş vurursunuz”, yani şirketi değiştirmeyi, para biriktirmeyi ve şirketin sahip olduğu diğer bazı mobil tekliflerden yararlanmayı başarırsınız.

Vodafone’un her zaman bir çeşit teklifi vardır, bu nedenle aradığımız terminali bulma şansımız yüksektir.

Her durumda, Samsung Galaxy S20’den biri gibi daha spesifik bir şey arıyorsanız, alabileceğiniz teklifler burada.

Vodafone gibi operatörler şu anda tekliflerinin çoğunda sınırsız veri ve arama sunuyor, bu farkedilmeden geçemeyecek bir şey. Her ne kadar belirli dakikalar ve MB ile aydan aya çıkarma olasılığı olsa da.

Vodafone’da Mobil Teklif: Fiyatlar

vodafone mobil kampanyaİşte Vodafone mobil tarifeleri

Bahsettiğimiz operatör, aşırı sayıda oranları olması değil, ancak iyi bir tane bulabiliriz. vodafone mobil kampanya. Vodafone’un en iyi mobil oranları aşağıdaki gibidir:

  • Sınırsız Maks (Sınırsız data + dakika – yüksek hız): Herhangi bir limitimiz olmadığı için internette gezinebiliyor, YouTube videolarını kısacası istediğimiz her şeyi izleyebiliyoruz. Bu oranın aylık maliyeti 36,99 avro, ancak bu yazıyı yazarken %50 indirimli bir teklif vardı ve aylık maliyeti 17,99 avro olarak bıraktı.
  • Sınırsız Toplam (Sınırsız veri + dakika): Bu oranda veri ve dakikalar sınırsız kalır, buna HBO İspanya dahil 98 TV kanalı içeren Seriefans TV Paketi eklenmelidir. Mevcut promosyonlu fiyat 6 ay boyunca 24,99 Euro olarak belirlendi. O aylardan sonra fiyat 49.99 Euro’ya yükselecekti.
  • sınırsız (Sınırsız data + dakika – orta hız): Bunda fiyat aylık 32,99 Euro, önceki iki örnekte olduğu gibi sınırsız görüşme ve dakikamız var, ancak orta hızda.
  • Mini (4 GB + 200 dakika): Bu oran ile sınırsız paramız yok, özellikle ayda 200 dakika konuşabiliyor ve 19,99 Euro’ya 4 GB’a kadar veri harcayabiliyoruz.

Vodafone’daki en iyi telefonlar

Vodafone kullanıcıları tarafından en çok kullanılan oran, şu anda sahip olduğu harika teklif nedeniyle ve sahip olduğumuz her şeyin en eksiksiz olması nedeniyle Sınırsız Yüksek Hızlı Veri ve Dakika oranıdır.

Şimdi size fahiş bir para harcamadan yeni bir akıllı telefona sahip olmak için hangi terminallere sahip olduğumuzu ve hangi fiyatlarla 36 aya kadar ödeme yapılabileceğini görebileceğiniz bir tablo bırakıyorum. bulacağına eminim vodafone mobil kampanya size ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı.

Vodafone fiyatları ile aylık fiyat akıllı telefonlar

FİYATLARÜCRETSİZ1-5 EURO/AY5-10 EURO/AY10-15 EURO/AY

Sınırsız Maks LG K50SHuawei P Akıllı 2019Xiaomi Redmi Not 8T Huawei Y6 2019Sony Xperia 10Xiaomi Redmi 7AAlacatel 1XVodafone Smart N10 Huawei P40 LiteSamsung Galaxy A71Samsung Galaxy A40LG K61 Titan Oppo Find X2 LiteSony xperia 5LG G8sHuawei Nova 5T
Sınırsız Toplam LG K50SHuawei P Smart 2019Xiaomi Redmi Not 8THuawei Y6 2019Sony Xperia 10Xiaomi Redmi 7A Huawei P40 LiteSamsung Galaxy A40LG K61 TitanHuawei Nova 5T Samsung Galaxy A71Oppo Find X2 LiteSony xperia 5
sınırsız Xiaomi Redmi 7AAlacatel 1XVodafone Akıllı N10 LG K50SHuawei P Smart 2019Xiaomi Redmi Not 8THuawei Y6 2019Sony Xperia 10Huawei P40 Lite Samsung Galaxy A71Oppo Find X2 LiteSony xperia 5LG G8sHuawei Nova 5T
Mini oran (4 GB +200 dakika) Xiaomi Redmi 7AAlcatel 1XVodafone Akıllı N10 LG K50SHuawei P Smart 2019Xiaomi Redmi Not 8THuawei Y6 2019Sony Xperia 10Huawei P40 Lite Samsung Galaxy A71Oppo Find X2 LiteSony Xperia 5LG K61 TitanHuawei Nova 5T

Gördüğünüz gibi, fiyatlar bize en fazla olduğu gibi göründüğü için ayda maksimum 15 Euro’dur. vodafone mobil kampanya. Daha fazla ödeme yaparsak, daha iyi cep telefonlarımız olur, ancak artık bu makale kapsamında değerlendirilemezler.

Tabloyu biraz yorumlarsak, terminalleri ücretsiz olarak alabileceğimiz tek oranın Unlimited Maxi’yi tercih etmemiz olduğunu fark edeceğiz, çünkü orada Huawei P Smart 2019 veya Xiaomi Redmi Note 8T gibi modellerimiz olabilir. .

Daha sonra, zaten 1 ila 5 Euro arasında bir fiyat aralığında, neredeyse ücretsiz olarak düşünebileceğimiz bir şey, Xiaomi Redmi 7A, Sony Xperia 10 veya Xiaomi Redmi Note 8T gibi ilginç terminallerimiz var.

Buradan akıllı telefonların kalitesi yükseliyor, Oppo Find X2 Lite, Samsung Galaxy A71, LG G8s veya Sony Xperia 5 gibi hem kalite hem de fiyat açısından öne çıkan terminaller bulundu. yukarıda isim vermişler.

Operatörünüzü değiştirecekseniz, şu avantajlardan yararlanabilirsiniz: vodafone mobil kampanya Size, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun cep telefonunu bulmak için bugün size sunduk, ancak sporun kralı konusunda tutkuluysanız, iyi akıllı telefon tekliflerinin ilişkilendirildiği futbol dahil en iyi oranları da görebilirsiniz. genellikle.