Şu anda en hızlı VPN’ler hangileri?

VPN’ler birçok durumda neredeyse vazgeçilmez hizmetler haline geldi. Örneğin, uzaktan çalışmanın yükselişinin de bu tür araçlar üzerinde önemli bir etkisi oldu. Bir seçeneği veya diğerini seçerken dikkate almamız gereken birkaç faktör vardır, ancak hız şüphesiz çok önemlidir. Bu yazımızda bunların neler olduğundan bahsedeceğiz. en hızlı VPN’ler şu günlerde. Ana olanlardan bazılarının gözden geçirilmesi.

Günümüzün en hızlı VPN’leri

Hepimiz biliyoruz ki VPN kullan bağlantımız yavaşlayabilir. Bu normal bir şeydir ve hem mobil cihazlarda hem de masaüstü bilgisayarlarda bulunur. Ancak, pratikte gezinmemize izin vermeyen çok yavaş bir seçenekle karşılaşabiliriz, başka bir alternatif ise neredeyse bu işlev olmadan geziniyormuş gibi çok daha iyi çalışabilir.

Özellikle ücretsiz VPN’ler önemli ölçüde daha kötü kaliteye sahiptir. Kullanıcıların güvenliğini riske atabilmenin yanı sıra yavaş olma, kesintilere, kararsızlığa neden olma eğilimindedirler. Ancak ücretli olanlar da iyi bir hız sunmakta zorluk çekebilir. Bu nedenle, her zaman en uygun olanı karşılaştırmalı ve seçmeliyiz.

Bugün kullanabileceğimiz en hızlı VPN’lerin neler olduğunu gösterdikleri bir raporu tekrarlamak istedik. En popülerlerinden bazılarının da yer aldığı ve birçok okuyucunun bilgisayarlarına yüklediği bir seçim.

Tüm cihazlarda VPN

NordVPN, günümüzün en hızlı VPN’i

Yansıttığımız ve farklı VPN servislerinin test edildiği bu rapora göre bugün en hızlısı NordVPN. Hangi servislerin en hızlı olduğunu belirlemek için yapılan farklı testlerde ortalama olarak en iyi sonuçları sunan odur.

Ancak bu hız, belirtildiği gibi, iki yakın takipçisinden uzak değil. hakkında Hostpot Kalkanı ve ExpressVPN. Şüphesiz, dünya çapında en çok kullanıcıya sahip en popüler araçlardan ikisidir.

Böyle, en hızlı VPN’ler şu anda, en azından tekrarladığımız rapora göre, bunlar NordVPN, Hostpot Shield ve ExpressVPN. Tüm bu durumlarda, bazı durumlarda tarayıcı uzantılarına ek olarak, mobil cihazlar ve ayrıca bilgisayarlar için kullanılabilir olduklarına dikkat edilmelidir.

VPN’nin hızlı gitmesini hangi faktörler etkiler? İlk şey, VPN’nin doğru çalışmasıdır. Başka bir deyişle, kurulumda hata olmaması, güncellenmesi ve iyi yapılandırılması önemlidir. Ancak hepsinde her zaman mevcut olmayan bazı sorunları da hesaba katmalısınız.

En önemli noktalardan biri, sunucu sayısı sahip olduğunuz ve bunların hangi ülkelerde mevcut olduğu. Bu, bazı durumlarda belirleyici olabilir. Aynı zamanda, genellikle ücretsiz sürümlerde olan bir şey olan kendi bant genişliğimizi paylaşıp paylaşmamamızdır.

Ama şunu da belirtmek gerekir ki, şifreleme tipi kullandığınız bir VPN hızını olumlu veya olumsuz etkileyebilir. Tüm çözümler aynı şifrelemeye sahip olmayacaktır ve bu, bir seçeneği veya diğerini kullanırken akılda tutulması gereken başka bir noktadır.

Makale Şu anda en hızlı VPN’ler nelerdir? RedesZone’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…