Şu Anda Android için GCam’e En İyi 6 Alternatif

Bilmiyorsanız, Google kamera, cep telefonunuzla günlük olarak çektiğiniz fotoğrafların çözünürlüğünü iyileştirme yeteneğine sahiptir. Ancak hiçbir mobil cihaza yüklenemeyen bir uygulamadan bahsediyoruz. Akıllı telefonunuzun kamerasından en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, şuraya bir göz atsanız iyi olur. Android’inize yükleyebileceğiniz en iyi 6 GCam alternatifi.

Telefonunuz yeterince güçlü bir kameraya sahip değilse, fotoğraf çekerken veya video kaydederken muhtemelen zorlanacaksınız. Tanımlanmış hissediyor musun? O zaman şunlara bir göz at yaptığınız her şeyi hayata geçirecek kamera uygulamaları.

Daha fazla bilgi: GCam Aracı, Google kamera kullanıyorsanız en iyi uygulama

göz! Bu uygulamalar fotoğraflarınızın kalitesini artırsa da mucizeler yaratmadığından emin olabilirsiniz. Yani, cep telefonunuz orta derecede iyi bir kameraya sahip değilse, fotoğraflarınızın sonucu çok fazla değişmeyecektir..

Android için GCam’e alternatifler

Android için GCam’e 6 İyi Alternatif

  • kamerayı aç

  • Ayak Kamerası

  • Profesyonel Kamera X

  • adobe photoshop kamera

  • Basit Kamera

  • Kamera FV-5

kamerayı aç

kamerayı aç

kamerayı aç

Open Camera, tamamen ücretsiz, güçlü bir kamera uygulamasıdır. En göze çarpan özellikleri arasında, otomatik tesviye bu nedenle, koşullar ne olursa olsun resimleriniz mükemmel seviyededir. Ek olarak, sahne modları, renk efektleri, beyaz dengesi, ISO, pozlama telafisi/kilidi, “ekran flaşı” özçekimi, HD video ve daha fazlasını destekler.

Ve bu yetmezmiş gibi, zamanlayıcı, otomatik tekrarlama modları gibi uzaktan kumandaları ve hatta gürültü yaparak uzaktan fotoğraf çekmenizi sağlar veya “peynir” sesli komutunu kullanarak. Tahmin edebileceğiniz gibi, popüler Google kamerasına mükemmel bir alternatif.

Footej Kamera 2
ayak kamerası

Footej Kamera 2

Üreticiler akıllı telefonları için iyi kameralar yapmadığında, o dönemde birçok büyük şirketin ihtiyaç duyduğu yardımı Footej Camera uygulaması sağladı. Arayüzüne sahip bir uygulamadan bahsediyoruz. Camera2 API desteği, RAW’da iyi odak ve çekim kontrolü sağlar. Ayrıca özçekimler için aydınlatması vardır, ağır çekimde kayıt imkanı sunar ve sürekli güncellenir.

Profesyonel Kamera X

profesyonel kamera x

Profesyonel Kamera X

Pro Cam X, parametrelerinin her birini manuel olarak ayarlamanıza izin verdiği için klasik fotoğraf tutkunları için özel olarak hazırlanmış bir uygulamadır. Ayrıca arayüzü oldukça güncel ve akıllı telefonunuzun kamerasında OIS (optik sabitleyici) olmadığında çok kullanışlı bir titreşim önleme moduna sahip.

Bu uygulamayı kullandığınızda, telefonunuzu pozlama, odak, beyaz dengesi, ISO ve çok daha fazlası üzerinde tam kontrole sahip profesyonel bir kameraya dönüştüreceksiniz. Şüphesiz, mobil fotoğrafçılığınızı başka bir seviyeye taşımanıza yardımcı olacak bir araçtır. Pro Cam X’in yardımıyla daha iyi fotoğraflar çekin ve daha iyi videolar kaydedin!

adobe photoshop kamera

Adobe Photoshop Camera, ister Android ister iOS olsun tüm akıllı telefonlarla uyumlu bir kamera uygulamasıdır. Google kamera uygulamasının gerçek bir rakibidir ve ünlü bir marka olan Adobe tarafından geliştirilmiştir.fotoğraf düzenleme yazılımında uzmanlaşmıştır.

Uygulama, fotoğrafları otomatik olarak ayarlayabilen Adobe’nin güçlü AI motoru tarafından desteklenmektedir. Ayrıca, gerçek zamanlı Photoshop efektleriyle birlikte gelir. Photoshop’un büyüsü ve yapay zeka destekli düzenleme ile daha iyi bir resim elde edin.

tek kamera

tek kamera

tek kamera

Adından da anlaşılacağı gibi, Basit Kamera basit bir uygulama ama bazı harika özelliklere sahip. Kesinlikle her Android telefon için bir tak ve çalıştır aracıdır.

Tek Kamera bir çoklu özelliklere sahip açık kaynaklı kamera uygulaması. Stok kamera uygulamasını Ayarlar, Uygulamalar ve Devre Dışı Bırak’tan devre dışı bırakarak kamerayı başlatmak için varsayılan olarak bile ayarlayabilirsiniz.

Kamera FV-5

kamera fv5

Kamera FV5

Camera FV-5, bir fotoğraf makinesi uygulamasıdır. profesyonel bir DSLR fotoğraf makinesinin tipik manuel kontrollerini Android cihazınıza yerleştirir. Amatör ve profesyonel fotoğrafçılar için ideal bir araç olan bu uygulama ile en iyi orijinal malzemeyi yakalayabilecek, daha sonra bilgisayarınızda işleyebilecek ve muhteşem sonuçlar elde edebileceksiniz.

Daha fazla bilgi: Pixel 5 kamera uygulamasını Samsung, Xiaomi veya Realme cihazınıza yükleyin

Google Kamera’yı yüklediyseniz, GCam’de en iyi fotoğrafları çekmek için bilmeniz gereken her şeyi içeren bu makaleye bir göz atsanız iyi olur. Google Kamera’nın avantajlarından yararlanmak istediğiniz bir Xiaomi’niz varsa, GCam’i üst düzey bir Xiaomi’ye kurmak için bu eğiticiye göz atın. Bundan en iyi şekilde yararlanın!

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Şu Anda Android için GCam için En İyi 6 Alternatif girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…