Steam: Bu 5 Ay Yeni Yılı fırsatından yararlanın

Şu anda ve 15 Şubat’a kadar Steam’de dünyada hiçbir şey için kaçırmamanız gereken son derece ilginç indirimler var. Pekala, bağımsız oyunlar ve üçlü A oyunları arasında, beğeninize göre bir şeyi çok düşük bir fiyata bulabilirsiniz..

İşte size sunuyoruz Play Store’dan kaybolmadan önce yararlanmanız gereken 5 fırsat.

Cyberpunk 2077 – %10

Bu birinci şahıs RPG’si sizi bulması gereken V’nin yerine koyuyor.inanılmaz Night City sokaklarında yürürken hayatını kurtarmanın bir yolu olarak. Şüphesiz, PC versiyonu şu anda bulabileceğiniz en iyisidir.

Canavar Avcısı Dünyası – %34

Capcom’un son zamanlarda yaptığı en iyi oyunlardan biri, çünkü sadece çok eğlenceli değil, aynı zamanda çok dinamik ve görselleri eşsiz. Öyleyse, hayat dolu bir dünyada büyük canavarları avlamak için tek başınıza veya arkadaşlarınızla bir maceraya çıkın..

steam ay yeni yılı 2021

Red Dead Redemption II – %33

Kendi türünün en iyi temsilcilerinden biri kuşkusuz eski batıyı istediğimiz gibi keşfedebileceğimiz Red Dead Redemption II. Sadece büyük bir özgürlüğe sahip değil, aynı zamanda görevler son derece iyi ve karakterler daha da iyi..

steam ay yeni yılı 2021

DOOM Ebedi – %67

Sizi her zaman koltuğunuzun kenarında bırakacak bu macerada tüm geri dönüşlerin en şiddetli denizcisi, çünkü DOOM Eternal, hayatınızda en az bir kez denemeniz gereken kusursuz DOOM deneyimidir. Her şey mükemmel bir şekilde çalışır ve aksiyon asla durmaz. Dürüst olmak gerekirse, bulabileceğimiz en çok önerilen oyunlardan biri..

steam ay yeni yılı 2021

Ori and the Will of the Wisps – %67

Daha az şiddetli ama daha az eğlenceli olmayan bir şeyle bitirmek için, bu Metroidvania’da son derece güzel görsellerle eve dönüş yolumuzu bulmanın görevimiz olacağı Ori’nin devamı var. Bu başlığı hiç oynamadıysanız, gerçekten çok şey kaçırıyorsunuz..

steam ay yeni yılı 2021

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…