Star’ın Disney+’a gelişi, 2021 yılına kadar 800 film ve 2024’te 50 orijinal Avrupa yapımı vaadi getiriyor

Şirketin İspanya’da şimdiye kadar görülen en büyük akış platformunun katalog dağıtımı olarak tanımladığı şeyde, Disney+ 23’ünde artacak olan etkileyici kataloğunun rakamlarıyla kas yaptı 2021 için tüm diziler ve filmler için 800 başlık daha. Başlangıçta Disney+, Star için 250 film ve 40 televizyon dizisi duyuruyor. Bazıları yeni olacak, büyük çoğunluğu bildiğimiz gibi 20th Century Studios (eski adıyla Fox), FX ağı, Searchlight Pictures veya FX ağından geliyor.

Disney+ şimdiye kadar Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic gibi sandıklara ayırdığı çok kapsamlı film kataloğuna yaklaşık 600 film ve 400 dizi ekledi. Artık Avrupa malzemesiyle birlikte sayı da artacak: Disney, Fransa, Almanya, İtalya ve Hollanda’da yer alacak 10 orijinal yapımı duyurdu.. Disney’in önümüzdeki birkaç yıl için şimdiden duyurmuş olduğu olağanüstü sayıdaki franchise yayınlarının yerel bir tamamlayıcısı: 10 Star Wars dizisi, 10 Marvel dizisi, 15 canlı aksiyon Disney ve Pixar dizisi ve 15 Disney ve Pixar uzun metrajlı filmi

Disney, Star on Disney+

Fransa’da Aralarında ‘Parallels’in öne çıktığı, gençlerin çoklu evrenler arasında tökezlediği dört yapım geliştirilecek.. İtalya, İtalyan mafya klanlarından birinde büyüyen üç kadının gerçek hikayesini anlatan ‘İyi Anneler’ de dahil olmak üzere üç Yıldız Orijinalini onayladı. Almanya’da, biri Doğu Almanya’daki ilk siyah polis memuru Samuel Meffire’ın gerçek hikayesini anlatan ‘Sam- A Saxon’ olmak üzere iki Orijinal olacak. Bu arada Hollanda’nın da futbolcu Feyenoord Rotterdam hakkında bir belgeseli var.

Bu, önceden duyurulan ve İspanyolca’yı eklememiz gereken eksiksiz plandır. Paco León ve Leonor Watling ile ‘havada öpücükler’, Mediaset ile ortak yapımda. ‘Antiriot’ gibi başarılı film ve dizilerin baş yapımcısı Sonia Fábregas, İspanya’daki orijinal yapımdan sorumlu başkan yardımcısı olarak bu bölümün koordinasyonundan sorumlu olacak:

  • FRANSA: ‘Weekend Family’ (Disney+), ‘Oussekine’ (Star), ‘Parallels’ (Disney+) ve ‘Soprano’ (Star Original)
  • İTALYA: ‘The Good Mothers’ (Star Original), ‘Boris’ (Star Original) ve ‘The Cahil Melekler’ (Star Original)
  • ALMANYA: ‘Sultan City’ (Star Original) ve ‘Sam – A Saxon’ (Star Original)
  • HOLLANDA: ‘Feyenoord Rotterdam’ (Yıldız)

Sıkı ebeveyn kontrolleri

Ekran Görüntüsü 2021 02 16'dan S 12 47 15'e

İspanyol basınına yaptığı sunumda Disney+’ın sunduğu ebeveyn denetimlerinin güvenliğine özel önem verilmiştir.. Aboneler Star’ın lansmanından sonra platforma ilk kez giriş yaptıklarında, yetişkinlere yönelik içeriğe erişmek isteyip istemedikleri sorulacak. Hesabın şifresini onaylamanız gerekecek ve daha fazla güvenlik için bir PIN eklemek mümkün olacak.

İle birlikte hesap başına yedi profil oluşturma imkanı, her birinin kendi yaş derecelendirmesi olabilir (+6, +9, +12, +14, +16 ve +18) ve o profilde görüntülenen içerik belirlenen derecelendirmeye uygun olacaktır. Varsayılan olarak +14 uygulanacaktır. Buna, daha genç bir izleyici kitlesi için tasarlanmış, içerik uyarısı olmaksızın ve tüm katalogla birlikte 7 yıla kadar olan tanınmış çocuk profili de eklenir.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/31/c7/76/602bb4594bd22fc86a/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/44/7e/83/602bb4de4bd22fc862/original/star-disney.jpeg»}

Yaklaşan Yıldız Orijinalleri

Tüm bunlara ve Disney+’a içerik tedarik edecek olan yapımcıların tüm şubelerinin kısa bir incelemesi, oldukça umut verici bazı Star Originals serilerinin kısa bir özetini ekledi (hala neredeyse hiç veri olmamasına rağmen):

  • Y: Son Adam: Brian K. Vaughan ve Pia Guerra’nın, biri hariç tüm Y kromozomu taşıyıcılarını yok eden bir felaket olayının anlatıldığı, beğenilen kıyamet çizgi romanına dayanmaktadır.
  • Yaşlı adam: Jeff Bridges, John Lightgow ve Amy Brenneman’ın başrollerini paylaştığı film, geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalan eski bir CIA ajanının hikayesini anlatıyor. Thomas Perry’nin en çok satan kitabına dayanmaktadır.
  • Amerikan Korku Hikayeleri: ‘Amerikan Korku Hikayesi’nin başarısından türetilen bu yeni Ryan Murphy antolojisi dizisi hakkında hala bir veri yok.
  • uyuşturucu: Michael Keaton ve Rosario Dawson, uyuşturucuyla mücadele dünyasındaki bu zorlu yürüyüşte, DEA’nın eylemlerinden ülkenin en bunalımlı ve bağımlı bölgelerine kadar yansıyan bir portre koleksiyonunda, kendilerini Barry Levinson’ın emrine verdiler.
  • Sadece Binadaki Cinayetler: Steve Martin, Martin Short ve Selena Gomez, kendilerini içlerinden birine kaptıran üç gerçek suç hayranı hakkında bir kara komedide.
  • Bırakma: Elizabeth Holmes’u oynayan Kate McKinnon ile aynı adı taşıyan podcast’ten esinlenerek, bir gün “yeni Steve Jobs” olarak kabul edildi ve ertesi gün her şeyi yankılanan bir şekilde kaybetti.

23 Şubat'tan önce Disney+'a yıllık veya aylık abonelikte %20'den fazla tasarruf edin

23 Şubat’tan önce Disney+’a yıllık veya aylık abonelikte %20’den fazla tasarruf edin

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Star’ın Disney+’a gelişi, 2021 yılına kadar 800 film ve 2024’te 50 orijinal Avrupa yapımı vaadi getiriyor aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos