Star zaten İspanya’da Disney+’ta: Bu, 4K ve HDR’yi geniş bir katalogda bir araya getiren yetişkinlere yönelik filmlerin ve dizilerin bulunduğu yeni bölüm.

Birkaç ay bekledikten sonra İspanya’daki Disney+ aboneleri nihayet bu sabah itibariyle Pixar, Star Wars, Marvel veya National Geographic bölümlerine ek olarak Star bölümü, yeni bir bölüm veya alt bölüm sunulduğunu görebiliyor. Amerikan şirketinin sunacağı platform yetişkinlere yönelik bir dizi dizi ve film.

Ancak, Yıldız nasıl çalışır? Öne çıkanları görelim.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/2c/e2/72/5e7a2e714bd22f6f7a/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/0a/db/42/5e7a38413bef077047/original/disney.jpeg»}

Ebeveyn denetimlerine çok odaklanmış bir ilk kez

Yıldız

Uygulamayı ilk açtığımızda, Disney +, Star içerik kutusunu diğer franchise’larınkine ekleyen bir animasyon gösterecek. Disney’den. Oradan, kataloğun yalnızca bir kısmını mı yoksa tüm kataloğu mu göreceğimizi seçmemiz gerekecek.

Bunun nedeni, dedikleri gibi, platform, varsayılan olarak 14 yaşında olduğumuzu varsayar ve +18 olarak derecelendirilen içeriği görmek için bizden hesap şifremizi isteyecektir. ve bu filtreyi profillerin her birinde etkinleştirin. Hiç de sıkıcı bir işlem değil ve kontrol takdire şayan ama şifremiz uzunsa internetten ya da mobil uygulamadan yapmak daha iyi.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Star zaten İspanya’da Disney+’ta: Bu, 4K ve HDR’yi geniş bir katalogda bir araya getiren yetişkinlere yönelik filmlerin ve dizilerin bulunduğu yeni bölüm. aslen yayınlandı Genbeta Antonio Saban’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…