Star neden Disney+’ın Netflix’e karşı rekabet etmedeki en büyük varlığıdır (Clear the X # 128)

Disney+, yayın akışı açısından yılın büyük sürprizi oldu. Kendileri beklentilerini çok aştı: Dört yılda yükselen abone rakamları bir yılda ulaştı ve çıtayı yükseltmek zorunda kaldılar. çok daha iddialı miktarlara Şimdi bir sonraki adım, mevcut malzeme miktarını önemli ölçüde artırmaktır.

Disney + şu ana kadar yanılmaz kataloğundan çekildi: Disney, Marvel, Pixar, animasyonun kendisi ve Disney ve National Geographic klasikleri. Ancak Netflix gibi platformlar tarafından sunulan boğucu yenilikler çığıyla kafa kafaya rekabet edebilmek için malzemeye ihtiyacınız var. Çözüm arşivi çöpe atmak ve potansiyel kamuoyunu daha çok çağa açmaktır ve bunu 23 Şubat’ta Star’ın gelmesiyle yapacaklar.

Bu yeni içerik kutusunun Disney+’a inişinden itibaren Clear the X’in son bölümünde konuşmuştukCésar Muela (@cesarmuela) ve John Tones (@johntones), editörleri Xataka. Prodüksiyon her zamanki gibi Santi Araújo (@santiaraujo) tarafından yürütülüyor.

‘Clear the X’i dinleyin ve abone olun

açık

Bu haftaki bölümü aşağıdan dinleyebilirsiniz. Eğer tercih edersen, direk abone olabilirsiniz Bulunduğumuz platformlardan herhangi birinde, bu nedenle her yeni taksit çıktığında endişelenmenize gerek kalmayacak.

Disney+’ın geleceği

Disney+ kataloğunun özünü, Disney tarafından yakın zamanda satın alınan veya onun holdingine ait olan prodüksiyon şirketleri ve şirketlere ait film ve dizilerden oluşur. Bu, eskiden Fox olan, ‘Alien’ veya ‘X-Men’ kadar başarılı franchise’ların sahibi olan 20th Century Studios’un durumudur.ve bu şüphesiz Disney + teklifine prestijli bir film ödülünü temsil ediyor.

Disney, Star on Disney+

Bütün bunlara, esas olarak Hulu ve Fox’tan gelen çok sayıda dizi eklendi.ve ‘Lost’tan ‘The X Files’ veya ‘Family Guy’a kadar. Ve elbette, Marvel, Star Wars ve şirkete dayalı özgün bir dizi ve film çığının son duyurusuna eklenen ve platformun kataloğunu tamamlayacak çok sayıda yeni özelliğin vaadi. Tüm bu gelişmeleri ve bunların rekabetiniz üzerindeki potansiyel etkisini podcast’te tartışıyoruz.

Ve tüm bunlara, Disney’in Disney olmaktan vazgeçmek istemediği ve Star’ın içeriğinin sorunlu olmaktan uzak olmasına rağmen, gelişiyle birlikte Disney+ yaş sınırlama sistemlerinin özellikle vurgulandığı ve ailenin her bir üyesinin yalnızca görmesini kolaylaştırdığı da ekleniyor. uygun içerik. Yani, Disney+ büyüyor, potansiyel kitlesini ve kataloğunu artırıyor ama yine de Disney. Bu, garantili başarının bir yolu mu?

Her hafta yeni bir bölüm

Ve unutmayın: Her Perşembe podcast’imizin Clear the X’in yeni bir bölümü var. Her haftanın harika teknolojik temasını derinlemesine analiz ediyoruz.

Bize katıldığınız için teşekkürler!

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Star neden Disney+’ın Netflix’e karşı rekabet etmedeki en büyük varlığıdır (Clear the X # 128) aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…