Star Disney+’a iniyor: Disney’in platforma yetişkinlere uygun içerik vermek istediği özellikler, katalog ve haberler bunlar.

Biraz kafa karıştırıcı birkaç saatten sonra (gecenin büyük bir bölümünde ‘Yeni Mutantlar’ gibi içerikler kayboldu ve ‘Futurama’ gibi diğerleri vaktinden önce geldi), Star kataloğu Disney+’a inmeyi bitirdi. Bir makyaj ya da içerik devrimi olmadı: Aslında Disney+’ın ana sayfasında Star şu şekilde görünüyor: Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic ile birlikte bir dikey içerik sütunu daha.

Star’ın Disney+ kataloğuna eklediği şey, kesinlikle güncel olmayan olağanüstü bir film kataloğudur (Film veya FlixOlé gibi istisnalar dışında, akış diyetlerinin en son haberlere mahkûm edildiğini gören sinemaseverlerin ebedi şikayeti) ve Disney Television Studios, FX, 20th Century Studios ve Searchlight Pictures’ın kataloglarından gelmektedir.. Bu yolculuğa özel içerikle başlamak için birkaç yeni özellik eklendi.

Disney, Star on Disney+

Star’ın medyaya yaptığı son sunumunda Disney, Disney+ ve Star için iddialı bir prömiyer kataloğu sergiledi. Yıl boyunca bahsi geçen kataloglardan 800 yeni film ve yeni yapımlar. Bugün gelenler 250 film ve 40 dizi, ki bu zaten biraz ezici, bu yüzden açık olan şu ki, bu önümüzdeki yıl, akış savaşı özellikle şiddetli olacak.

Yeni malzemenin gelişi, beraberinde bir fiyat artışını da getiriyor: ayda 6,99 Euro’dan veya yılda 69,99 Euro’dan ayda 8,99 Euro’ya veya yılda 89,99 Euro’ya gidiyor, yaza kadar ödemek zorunda kalmayacak. Şimdiye kadar Star’ı test ettik ve bunlar ilk izlenimlerimizden bazıları.

Sıkı ebeveyn kontrolleri

için bazı eleştirilere yol açsa da Disney’in çok katı ebeveyn denetimlerinin varlığını duyurduğu ön cepheAçık olan şu ki Disney, aile içeriğinin mutlak kraliçesi olarak tahtını kazara kaybetmek istemiyor. Bu nedenle Star geldikten sonra Disney+’a girer girmez yetişkinlere yönelik içerikleri görüntülemek için tekrar şifre izinleri gerekiyor.

kontrol

Hepsi bu değil: oluşturulabilecek yedi profilin her birinin kilidini açmak için bir sayı pini eklenebilir. Ve bunların her birinin kendi yaş derecesi olabilir. Yaş derecelendirmesinde çelişen içerik açıklamalarının görünmediği belirli bir çocuk profili bile vardır. Tabii bu sınırlamalar bir kullanıcı olarak sizi etkilemiyorsa 18 yaş üstü kişilere yönelik içerikten başlayarak tüm kataloğu açmış olacaksınız.

birkaç özel

Star, İspanya’da varlığı olmayan kanallardan birkaç ayrıcalıkla geliyor. Bu durum ABD’de Hulu’da görülen ‘Helstrom’, ‘Sevgiyle Victor’ veya ‘Solar Opposites’ veya ABC’de yayınlanan ‘Big Sky’, ayrıca Disney’e aittir. İspanya’da Star Originals etiketi altında ve Marvel serisinin de paylaştığı olağan haftalık kadansla yayınlanacaklar. Şu anda, geleneği takip ederek, her dizinin iki bölümü başlamak üzere sunulmaktadır.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/31/c7/76/602bb4594bd22fc86a/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/44/7e/83/602bb4de4bd22fc862/original/star-disney.jpeg»}

Gelecek olan tek özel olanlar onlar değil. Bahsi geçen sunumda, Disney, 2021 için 50 Avrupa yapımı vaat etti. Bunlardan biri Mediaset ile ortak yapım olan ‘Besos al aire’, Paco León ve Leonor Watling ile ve önümüzdeki haftalarda platforma çıkacak. Başrollerini Antonio de la Torre, Raúl Arévalo ve Chema del Barco’nun paylaştığı ve pandemi nedeniyle sinemalarda gösterimi çok sınırlı olan ‘El plan’ filmi Star’daki tek İspanyol varlığı değil.

Etkileyici bir katalog

Şüphesiz, platformun en büyük varlığıdır: Son otuz yılda 250 film ve 40 dizi ve çok sayıda prodüksiyonu kapsayan, büyük çoğunluğu Kuzey Amerika, ancak Fox’un son yıllardaki önemi sayesinde, çok dikkat çekici bir film çeşitliliği sunuyor. Elbette en çok beklenenler var: ‘Alien’ ve ‘The Glass Jungle’ destanları ve Disney+’a en son gelenler arasında yer alan ‘Logan’ veya ‘Deadpool’ gibi filmler.

Ekran Görüntüsü 2021 02 23 - S 12 01 08

Ancak dahası da var: Star kataloğunu incelemek için Disney, aşağıdakiler gibi bir dizi kategori sundu: «Ön planda» (yeni çıkanlar), «Yetişkinler için Animasyon» (şimdi ‘The Simpsons’ ve ‘Futurama’ aynı kategoriye giriyor), “Eleştirel Beğenilen Filmler” (bağımsız filmlerde uzmanlaşmış bol miktarda Searchlight ile), “Komedi Dizisi”, “Drama Dizisi”, “Kült Klasikler” ve diğerleri, türe göre sıralanmış bir film seçkisi olarak.

Disney’in sundukları arasında çok az sürpriz var ve en dikkate değer yenilik olan ‘Futurama’yı şimdiden geliştirdik. Birkaç hafta önce, Disney, Star’ın eksiksiz kataloğunu sundu ve eklenecek fazla bir şey yok: ‘Titanic’ten ‘The Rocky Horror Picture Show’a, ‘Lost’, ‘The X-Files’ veya ’24’ üzerinden geçiyor. Önümüzdeki günlerde bol katalogdan seçim yapmaya başlayabilmeniz için bir içerik seçimi yapacağız.

'Yeni mutantlar': Daha iyi şansı hak eden güçlü ama düzensiz bir genç süper kahraman kabusu Disney +

En iyi platformlar arasında görüntü kalitesi

Disney+ her zaman olağanüstü görüntü kalitesiyle karakterize edilmiştir ve Star da bir istisna değildir: çoğu film 1080p veya tam HD olarak izlenebilir, buna sadece HD denir. Filmleri mükemmel görüntü kalitesiyle incelemek için mükemmel bir seçim. Bu açıdan farklı platformları karşılaştırmamızda Apple TV+ ile birlikte en iyi çıkan Disney+ oldu.

Ulaşmak için restore edilen filmlerde ‘Alien’ veya ‘Cam ormanı’ efsaneleri gibi normalden daha yüksek bir görüntü kalitesi, 27 Mbps’lik zirveler buluyoruz, Genbeta arkadaşımız olarak yorum yapın. ‘Lost’ veya ‘Titanic’ gibi içerikler de çok yüksek bir bit hızına ulaşır, ancak codec bileşeni 4K’dan daha düşük olup AVC/H.264’te kalır.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Star Disney+’a iniyor: Disney’in platforma yetişkinlere uygun içerik vermek istediği özellikler, katalog ve haberler bunlar. aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…