Star, 2021’de 800 başlıkla Disney Plus’a inecek ve daha orijinal İspanyol dizileri ve filmleri takip edecek

23 Şubat’ta Disney+, yetişkinlere yönelik içeriğe odaklanan Star’ın gelişiyle kataloğunun (ve fiyatının) genişlediğini görecek. Lansman kataloğu da dahil olmak üzere zaten biliniyor ‘The X Files’, ’24’, ‘Prison Break’ veya ‘Buffy the Vampire Slayer gibi diziler öne çıkıyor‘, ‘Jungla de Cristal’ destanı gibi bir avuç iyi seksenli ve doksanlı filmle birlikte.

Toplamda şirket, 20th Century Television, ABC Signature, Fx Productions, 20th Century Studios ve Searchlight’tan 800’den fazla oyunun bu yıl yeni platforma çıkacağını söylüyor. Bunların 250’si lansman gününden itibaren satışa sunulacak. Bugün açıklananlardan Disney+ ve Star’ın lansmanını yaptığı göze çarpıyor. 2024 yılına kadar 50 orijinal yapım içeren bir plan.

İspanya’da, ülkede Disney+’a ulaşan ilk dizi olan ‘Besos al aire’yi Mart ayında görebileceğiniz duyurulmuştu bile. Şimdi, Disney’in orijinal yapımdan sorumlu başkan yardımcısı Sofia Fábregas, Yıl boyunca daha fazla İspanyol dizisi ve filmi duyurulacak ve özel olarak gelecek.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/2c/e2/72/5e7a2e714bd22f6f7a/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/0a/db/42/5e7a38413bef077047/original/disney.jpeg»}

Bu orijinal Avrupa platform üretimidir.

hava öpücükleri

Disney, Fransa, Almanya, İtalya ve Hollanda’da geliştirilen 10 orijinal yapımın geldiğini duyurdu:

  • Fransa: ‘Weekend Family’ (Disney+), ‘Oussekine’ (Star), ‘Parallels’ (Disney+) ve ‘Soprano’ (Star Original)
  • İtalya: ‘The Good Mothers’ (Star Original), ‘Boris’ (Star Original) ve ‘The Cahil Melekler’ (Star Original)
  • Almanya: ‘Sultan City’ (Star Original) ve ‘Sam – A Saxon’ (Star Original)
  • Hollanda: ‘Feyenoord Rotterdam’ (Yıldız)

Bunların arasında öne çıkın’paralellikler‘, İtalyan mafyasının klanlarında yetişmiş üç kadının hikayesi ile çoklu evrenlerde gençlerin olacağı ‘İyi Anneler’. Örneğin Hollanda’da futbol severlere bir Feyenoord Rotterdam hakkında belgesel. İspanyolca’da ne olduğunu görmeyi bekleyen bahis iddialı görünüyor ve kesinlikle hizmetin daha da hızlı büyümesine yardımcı olacak.

Disney+, Netflix, HBO, Prime Video, Movistar + Lite, Filmin, Apple TV ve Rakuten TV karşılaştırması: katalog, işlevler ve fiyatlar

Disney + ebeveyn kontrollerini iyileştiriyor

Yıldız

Star’ın yetişkinlere uygun içeriğinin lansmanının açıklanmasının ardından Disney, yalnızca belirli yaş grupları için uygun olan içeriği daha etkili bir şekilde filtrelemek için ebeveyn denetimlerini iyileştirin, ve şimdi, Star’a ilk kez girerken, yetişkinlere yönelik içeriği görmek isteyip istemediğiniz bir şifre ile sorulacak. Cevabınız evet ise, küçüklerin erişmesini önlemek için bir PIN oluşturulabilir.

Disney+’ın halihazırda sunduğu profillere, yalnızca seçilen yaşa (+6, +9, +12, +14, +16 ve +18) göre içeriğe erişim seçeneği eklenecek. Herhangi bir şeye dokunmazsak, platform +14 içeriğini üstlenecektir., bu nedenle çocuklar için daha az işaretlemek gerekli olacaktır. Bununla birlikte çocuk profili de var olmaya devam edecek.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Star, 2021’de 800 başlıkla Disney Plus’a inecek ve daha orijinal İspanyol dizileri ve filmleri takip edecek aslen yayınlandı Genbeta Antonio Saban’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…