Spotify’ın zaten kendi sanal asistanı var ve böylece onu iOS ve Android’de etkinleştirebilirsiniz

Telefonlarımız dışındaki asistanlar tarafından. Biri hala özel olarak mevcut olsa da (iOS’ta Siri’den bahsediyoruz), diğer iki harika sanal asistan çok platformlu. Google Asistan ve Alexa’dan bahsediyoruz. Ve onlarla birlikte, diğer küçükler Şimdi Spotify’ın kendi uygulamasına eklendi.

Yeni bir sanal asistan iOS ve Android için Spotify’a geliyor Bugün itibariyle, Streaming platformundaki lansmanlar ve haberler genellikle yavaş yapıldığından bunun yansımasını görmek hala zaman alabilir. “Hey Spotify” diyerek arayabileceğiniz bir asistan.

hey spotify

hey spotify

Az önce kontrol ettim ve iOS 14.5 beta ve Spotify beta ile bir iPhone’da ve Android ile bir terminalde ve hala yeni sihirbazı etkinleştirmek için gerekli seçenekler görünmüyor sanal, bu yüzden o “Hey Spotify” şeyini deneyemedim.

Yeni sihirbazı kullanmak için Spotify uygulamasının açık olması gerekir ve tek bir şarkı, sanatçı veya çalma listesi biçiminde içerik oynatmaya başlayın

{«videoId»:»x7ziilb»,»autoplay»:true,»title»:»27 SPOTIFY TRICKS – Tüm MÜZİĞİNİZİ başka hiç kimse gibi kontrol edin!»}

Ancak “Hey Spotify” özelliğini kullanabilmek için önce onu açman gerekiyor. Bunu yapmak için ekranın sağ üst köşesindeki “Ayarlar” menüsüne girmeniz yeterlidir. Ardından, bu işlevi etkinleştirmek için “Ses etkileşimleri”ne (bu seçenek henüz görünmüyor) tıklamanız ve ardından “Hey Spotify” düğmesine tıklamanız gerekir.

Uygulamayı ve cep telefonunu kullanan tüm arkadaşlarımızla Spotify'da grup müzik oturumları nasıl oluşturulur

Spotify asistanının kullanılabilirliği şu anda sınırlıdır. Çok az şey yapılabilir, başlangıçta olduğunu düşünürsek mantıklı bir şey. Sizden uygulama içinde bazı işlemler yapmanızı istemekle sınırlıdır..

Bu yeni “Hey Spotify” özelliği sesli arama işlevine ekler daha önce Premium kullanıcılar tarafından kullanılabiliyordu ve telefonunuza yansıması birkaç gün sürebilir.

üzerinden | 9to5Mac

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Spotify’ın zaten kendi sanal asistanı var ve böylece onu iOS ve Android’de etkinleştirebilirsiniz aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…