Spotify, ücretsiz sürümün daha can sıkıcı sınırlamalarından bazılarını ortadan kaldıran 0,99 ABD doları tutarında bir planı test ediyor

Spotify, ücretsiz sürümün daha can sıkıcı sınırlamalarından bazılarını ortadan kaldıran 0,99 ABD doları tutarında bir planı test ediyor

Spotify, Spotify Plus adlı yeni bir ödeme planını test ediyor sınırlı sayıda kullanıcı ile. Akış platformunun kullanıcılar arasında ne kadar iyi karşılandığını görmek için gerçekleştirdiği bir deneydir.

Yeni planın maliyeti sadece 0,99 ABD Doları, bu da temelde orada en ucuz planolmasına rağmen, sadece bir pandispanyalı tatlı Spotify’ı ücretsiz kullanmaktan daha iyidir.

Reklamlarla, ancak atlayabileceğiniz şarkıların sınırı yok

SpotifyPlus

Spotify’ın ücretsiz sürümünün bir kullanıcısıysanız, reklamlarla desteklenmesinin yanı sıra, bir kullanıcı olarak sadece birkaç şarkıda bir reklam dinlemek zorunda kalmayacağınızı bileceksiniz. saatte altıdan fazla şarkı atlamana izin vermiyorlar mobilde.

Bedava Spotify da gidip dinlemek istediğiniz şarkıyı seçmenize izin vermiyor.“Haftalık Keşfet” veya “Günlük Karışım” gibi yalnızca belirli birkaç çalma listesinden şarkı seçebilirsiniz.

Temelde ayda bir dolara Spotify Plus, istediğiniz şarkıları çalmanıza ve atlamanıza izin verir

HiFi veya HiFi değil: kulağınızın Spotify kalitesi ile kayıpsız ses arasındaki farkı ayırt edip edemediğini söyleyen test

Spotify Plus ile bu sınırlamalar kaldırıldı ve istediğiniz şarkıyı istediğiniz zaman dinleyebilir, dinlemek zorunda kalmak yerine ilginizi çekmeyen her şeyi atlayabilirsiniz. çalma listesi her zaman rastgele.

Reklam hala orada olacak, ancak en sinir bozucu kısıtlamalar ortadan kalkacak. Spotify, bunun sınırlı bir kullanıcı grubuyla yaptıkları bir test olduğunu doğruladı ve Şu anda herkes için genel bir teklif olup olmayacağına karar verilmedi.. Gittikçe daha fazla sınırlamaya sahip ücretsiz bir Spotify için oldukça küçük bir vergi ile ilginç bir seçenek.

üzerinden | Sınır

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Spotify, ücretsiz sürümün daha can sıkıcı sınırlamalarından bazılarını ortadan kaldıran 0,99 ABD doları tutarında bir planı test ediyor aslen yayınlandı Genbeta Gabriela Gonzalez’in fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…