Spotify Spotify Premium, cep telefonundan müzik dinlerken ne kadar veri veya megabayt tüketir?  Spotify'ın ne olduğunu ve bu platformun nasıl kullanıldığını merak ediyor olabilirsiniz,…

Spotify Spotify Premium, cep telefonundan müzik dinlerken ne kadar veri veya megabayt tüketir? Spotify’ın ne olduğunu ve bu platformun nasıl kullanıldığını merak ediyor olabilirsiniz,…

Spotify’ın ne olduğunu ve bu platformun nasıl kullanıldığını merak edeceksiniz, size bunun kısa bir açıklamasını vereceğiz. müzik akışı hizmeti ve ayrıca cep telefonunuzdan müzik dinlerken Spotify Premium’un ne kadar veri veya megabayt tükettiği.

Spotify için oluşturulmuş bir uygulamadır. en sevdiğiniz sanatçıların müziklerini dinleyinUygulamayı indirdiğiniz sürece, bu uygulama gittiğiniz her yerde size eşlik edecek.

Ayrıca bulunduğunuz yerde WiFi hizmetiniz yoksa, planınızın verilerini veya megabaytlarını kullanmış olursunuz. Spotify Premium’un ücretsiz bir sürümünün bulunduğuna dikkat edilmelidir.

ücretsiz spotify primi zaman sınırı olmadan kullanabilirsiniz Spotify’ın size verdiği belirli bir deneme süresinde şarkılarında. Bu hizmeti ücretsiz veya deneme sürümünde beğendiyseniz, diğerlerinin yanı sıra Master Card’ınızı, vizenizi arayın ve size en uygun planı seçin.

Spotify Premium’da müzik dinlemek cep telefonunuzdan ne kadar veri tüketir?

Spotify kullanıcılarının çoğu, veri tüketiminin, kullanıcı tarafından seçilen sesin kalitesine eşit olduğunu bilmeyecek. Genel olarak, Spotify uygulamasının yaptığı şey şudur: veri miktarına uyum sağlamak veya kullanım sırasında sahip olduğunuz sinyal.

Spotify ayarlarında ne tür bir ses duymak istediğimizi seçebilirsiniz. Spotify normal, yüksek ve aşırı kaliteye sahiptir. normal kalite saatte 40mb tüketyüksek kalite 70mb ve aşırı kalite 150mb tüketir.

spotify premium müzik dinleme tarafından tüketilen veri veya megabayt

Wi-Fi olan bir bölgede değilseniz, nedense aşırı ses kalitesini seçmenizi tavsiye ederim, çünkü başka bir şey için kullanabileceğiniz çok fazla veri tüketeceğinizi göreceksiniz. Dikkatli ol ve her zaman ses kalitenizi şuradan kontrol edin: Spotify ayarları.

Spotify’ın mükemmel planları var tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve bu sayede paranızı abartılı değil ölçülü bir şekilde tüketin ki bu her kullanıcının aradığı şeydir.

Spotify Premium bize ne sunuyor?

Spotify’da daha fazla kullanıcı konforu için cihazlar arasında bir senkronizasyon vardır. Spotify, günlük olarak Uygulamasına bir reklam öğesiyle ekstralar ekler. Spotify, sanatçılarla özel işler yapar ve özel videolar önerilen listede veya isabet listesinde görünmek.

Spotify ile çalma listenizden klasörler oluşturabilir, ayrıca kapak listesini özelleştir. Müziğinin düzenli olmasını sevenler için bu, kullanımı doğru bir uygulamadır.

Spotify da Alexa yani akıllı hoparlörlerle uyumlu olduğu için dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu uygulamada tanıdığınız tüm sanatçıları bulabilir ve şarkılarının ilk onunu bulabilirsiniz. Spotify, Windows, Mac, Android, Samart TV’ler için kullanılabilir, Kaya, diğerleri arasında.

Spotify Premium reklamsız, her yerde istediğiniz sırayla oynuyorsunuz. Düşük (24kbit), normal (96kbit), yüksek (160kbit) ve süper yüksek (320kbit) müzik kalitesinde.

Spotify Premium’un sahip olduğu Planlar nelerdir?

Spotify Premium aboneliğinin bana neler sunduğunu, size sunduğu farklı hesapları ve fiyatları bilmek ve bu nedenle cebinize en uygun olanı seçmek önemlidir. Spotify’ın aşağıdaki planları vardır:

spotify premiumda mobilden müzik dinlemek

Bireysel plan en ucuzudur ve yalnız yaşıyorsanız sizin için ideal olanıdır. O içerir reklamsız müzik dinle, şarkılarınızı her yerde çalın. Ve isteğe bağlı oynatma.

İkili plan için ayda iki hesap ödeyerek alın, birkaç arkadaş için mükemmel, plan reklamsız müzik dinlemeyi, şarkılarınızı her yerde, hatta çevrimdışı olarak çalmayı içerir, isteğe bağlı oynatma ve sadece iki kişilik günlük çalma listesinin ikili karışımı.

aile planı Ayda 6 konforlu taksit ödeyen aynı adreste oturan bir ailenin rahatlığı için yaratılmıştır. Çocuklarınız artık evde kavga etmeyecek. Ayrıca reklamsız müzik dinlemeyi, şarkılarınızı her yerde, hatta çevrimdışı ve isteğe bağlı oynatmayı da içerir.

Son olarak Spotify, bir üniversiteye veya yüksek öğrenim kurumuna kayıtlı öğrenciler için %50 indirimli üniversite öğrencileri için plan oluşturdu. Spotify, her yaştan zevk için tasarlanmıştır.

Leave a Reply