Spotify, masaüstü uygulamasında ve web oynatıcısında ‘çevrimdışı’ modu geri getirerek yeni bir tasarım başlattı

Spotify bu çarşamba yayınlandı tasarımı yenileyen masaüstü uygulaması ve web oynatıcısında bir güncelleme şimdiye kadar gösteriyorlardı. yeni yüzü uygulamalar Ayrıca, dinleme deneyimini geliştirmek ve tercih edilen içeriğe erişimi kolaylaştırmak amacıyla yeni özellikler içerir.

Arayüzün bu yenilenmesi, şirkete göre aylarca süren test, kullanım araştırması ve kullanıcı görüşlerinin toplanmasından sonra geliyor. Haberleri gözden geçiriyoruz.

Yeni tasarım, çevrimdışı dinleme için şarkı (ve podcast’ler de) indirme özelliğini masaüstüne geri getiriyor

Geliştirilmiş tasarım, daha fazla kontrol… ve mod çevrimdışı

Kitaplık 1'deki Yeni Filtreleri Keşfedin

‘Kütüphaneniz’ bölümü için yeni filtreler. / Spotify

Yeni tasarımla ilgili dikkatimizi çeken ilk şey şüphesiz arama motorunun kaydırması. Yeni tasarım, onu gezinme sayfasının sol tarafına yerleştirdi, ayrıca burada, her kullanıcının favori sanatçılarını ve şarkılarını belirgin bir şekilde birleştirir. Ayrıca bir şarkının veya sanatçının radyo istasyonunu çalma şeklimizi de değiştirir: işleve tıklayarak menüden yeterli olacaktır. Tabii ki, herkes bir süredir web’de yaşadığımız için yer değişikliğine şaşırmayacak.

Çalma listeleri de bu güncellemeyle birlikte yeni özellikler alıyor. bunu değiştirir oluşturmayı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. çalma listesi ve onlar üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak. Onlara formlar verirken, bu yenileme ile açıklamaları dahil edebileceğiz, resimler yükleyebileceğiz, halihazırda oluşturulmuş şarkılardaki mevcut şarkıları sıralayabileceğiz ve gömülü yeni bir arama çubuğu aracılığıyla yeni içerik ekleyebileceğiz. Genel olarak, mevcut seçenekler geliştirilmiş olmasına rağmen oldukça benzerdir.

Masaüstü için Spotify güncellemesi, daha fazla kontrol ile daha kolay çalma listesi oluşturma sözü veriyor

Masaüstü uygulamasında kullanıcıların çalma sırasını düzenleyebilecek ve en son dinlenen şarkıları görebilecekler.ayrıca sağ üst köşedeki yeni bir açılır menü ile kitaplıklarını sıralayabilecekler.

Tidal, Qobuz ve Amazon Music'ten hi-fi müzik denedikten sonra Spotify HiFi kullanacağımdan şüphem yok.

İndirilen Müzik Çalma Listesinden Sonra

Spotify’ın yeni tasarımı, ‘çevrimdışı’ modunu masaüstüne geri getiriyor. / Spotify

Büyük yeniliklerden bir diğeri de kullanıcıları kurtarmayı amaçlıyor ödül mod ile bazı bant genişliği çevrimdışı. Aboneler, Spotify’dan belirtin, çevrimdışı oynatılmak üzere hem müzik hem de podcast indirebilecekler sadece indirme düğmesine basarak uygulamalar masaüstü. En çok hareket edenlerin takdir edeceği bir işlevsellik, platform sayesinde geri döndü. yayın Akışı Geri çekmelerine rağmen o zaten vardı.

Spotify’ın yeni görünümü, kullanıcı deneyimini masaüstü uygulaması ile web arasında hizalamayı hedefliyor

Sonuncu ama bir o kadar önemli, Spotify, komuta sevenler için yeni klavye kısayolları içeriyor. Bunları masaüstü uygulamasında, PC’de Control + ? tuşlarına basarak, macOS’ta Command + ? ile görebiliriz.

Yeni tasarım ve getirdiği yenilikler bugünden itibaren mevcut olmaya başlıyorlar ve dağıtımları önümüzdeki haftalarda kademeli olarak küresel olarak gerçekleştirilecek hem ücretsiz sürümün kullanıcıları için hem de ödül. Spotify, Microsoft Store, Epic Game Store ve buradan macOS için kullanılabilir. Ayrıca web oynatıcısını avantajlarından yararlanarak ve güncellenen arayüzün keyfini çıkararak kullanabilirsiniz.

{«videoId»:»x7zho2c»,»autoplay»:true,»title»:»27 SPOTIFY TRICKS – Tüm MÜZİĞİNİZİ başka hiç kimse gibi kontrol edin!»}

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Spotify, masaüstü uygulamasında ve web oynatıcısında ‘çevrimdışı’ modu geri getirerek yeni bir tasarım başlattı aslen yayınlandı Genbeta Tony Castillo’nun fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…