Spotify Hi-Fi: akış platformu müziğinizin kalitesini artıracak

Müzik yayın hizmeti platformlarının duayeni Spotify, geçtiğimiz günlerde bir etkinlik düzenledi. Akış Açıkbu 2021 için tüm haberleri açıkladığı ve en önemlilerinden biri Spotify HiFihizmetinizin beklenen bir sürümü müziğin kalitesini artıracaktır.

Spotify Hi-Fi, bu platformun müzik kalitesini başka bir seviyeye taşıyacak

Spotify Hi-Fi’nin bize sunacağı tek şey bu

Spotify, For The Record blogunda yeni Hi-Fi hizmetinin gelişini kamuoyuna duyurdu. CD kalitesinde müzik dinleyebiliriz.

Daha fazla bilgi: Spotify çalma listemden şarkılar seç, seni psikanalize edeyim

Spotify Hi-Fi mevcut olacak bu yılın ilerleyen zamanlarında belirli pazarlarda Sadece Premium aboneliği olan müşteriler için ve bunun için daha az ödeme yapmanız için, tamamen yasal bir şekilde nasıl daha ucuza alabileceğinizi zaten açıklıyoruz.

Spotify, bu yeni hizmetle aşağıdaki gibi benzer kalite alternatifleriyle kafa kafaya rekabet etmek istiyor: Gelgit, Amazon Müzik HD ve Deezer HiFi.

Müzik akışı hizmeti yaptı yeni premium müzik hizmetleri için bir tanıtım videosu Amerikalı şarkıcı-söz yazarı Billie Eilish ve plak yapımcısı FINNEAS’ın yüksek kaliteli ses seçenekleri hem sanatçılar hem de kullanıcılar için:

Bu yeni Spotify hizmetinin ana özellikleri şunlar:

  • Spotify Hi-Fi sunacak kayıpsız CD kalitesinde müzik ve tüm Bluetooth özellikli cihazlar ve hoparlörlerle uyumlu olacaktır. SpotifyConnect.

  • İsveçli şirket, dünyanın en büyük hoparlör üreticilerinden bazılarıyla birlikte çalışıyor. Spotify Hi-Fi’yi mümkün olduğunca çok müşteri için erişilebilir hale getirin Spotify Connect aracılığıyla.

  • Spotify Hi-Fi ile birleştirilecek geliştirilmiş bir kullanıcı deneyimi tüm müşterilerinizin en sevdikleri müziğin keyfini en iyi kalitede ve en iyi şekilde çıkarabilmeleri için.

Açıklığa kavuşturulması gereken şüphelerden biri, Spotify Hi-Fi ile gerçek müzik kalitesiçünkü CD kalitesinden bahsettiğimizde bir rakamdan bahsediyoruz asla 16 bit/44,1 kHz’den düşük değil ana rakiplerine göre geride kalmayacak şekilde geliştirmesi mümkün olsa da.

Bu yeni Spotify hizmetinin diğer büyük bilinmeyeni ise; Ücret burekabetten benzer hizmetlerin maliyetine bakarsak, ayda 14,99 € amazon müzik hd maliyeti nedir ve 19.99 € aylık Tidal için ödeme yapmamız gerektiğini.

Daha fazla bilgi: Spotify’ı Xiaomi elektrikli süpürgenize kurun ve sonuç komik bir döner hoparlördür

Oldukça açık görünen bir şey, eğer Spotify HiFi rakiplerine benzer bir kalite sunar ve elde edeceği en düşük maliyetle hizmetinkine daha ucuz veya benzer bir fiyat koyarsa, elde edeceği diğer müzik akışı platformlarından çok sayıda kullanıcı çekmek çünkü en geniş ve çeşitli kataloğa sahip alternatiftir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Spotify Hi-Fi: akış platformu müziğinizin kalitesini artıracak girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…