Spotify bu yıl piyasaya çıkacak Spotify HiFi: tüm kataloğunu kalite kaybı olmadan dinlemek için bir ses seçeneği

Spotify HiFi tr Spotify’ın bu yıl piyasaya çıkacağını duyurduğu ve ses kalitesinden hiçbir kaybın olmayacağı yeni seçeneğin adı. Spotify böylece platformu Tidal ve Amazon Music HD gibi rakiplerle eşleştirecek bir seçeneğe ihtiyaç duyan birçok müzik tutkununun şikayetlerini dinliyor. Ses kalitesindeki bu gelişmenin nereye kadar gideceği ve ilk aşamada dünyanın belirli bölgelerine ulaşacağı konusunda henüz bir tarih ve teknik veri vermedi.

"Hedefimiz dünyanın en büyük ses tüketici imparatorluğu olmaktır."  Spotify

Bu seçenek özelliklecihazınıza kayıpsız, CD kalitesinde ses müziği sunacak ve Spotify Connect’li hoparlörlerde bu, hayranların en sevdikleri şarkıların keyfini çıkarırken daha fazla derinlik ve netlik yaşayabileceği anlamına geliyor.” Platformun geçmişte yüksek kaliteli sesle yaptığı ve şu anda 320 kbps’ye ulaşan izole testlerin sonucudur.

Billie Eilish’in desteğiyle

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/59/3d/b2/6033e9e13bef079292/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/10/e1/03/6033e9de3bef07929b/original/spotify-billie-eilish.jpeg»}

Sunum, belki de etkinliğe katılan en popüler konuk kişilik (Justin Bieber, Bruce Springteen ve Barack Obama ile birlikte) Billie Eilish’in desteğini aldı. Müziği tam seste dinleme eğiliminizden ve o ve düzenli işbirlikçisi Finneas, parçalarını yüksek sadakat ve akılda birden fazla ayrıntıyla nasıl üretti?yeni Spotify formatının özellikle iyi uyum sağlayacağı bir şey.

Bu yeni sistemle Spotify’ı yenebilecek en net rakipler arasında, 2019’da piyasaya sürülen Amazon Music Unlimited hizmetini geliştiren birinci sınıf bir ürün olan Amazon Music HD yer alıyor. Tidal, kendi adına, çok yüksek bir fiyatla, açıkça özel bir ürün olarak doğdu. ‘Hi-Fi’ modunda ve muhteşem 96 kHz / 24 bit sese ulaşan bir seçenekle.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Spotify bu yıl piyasaya çıkacak Spotify HiFi: tüm kataloğunu kalite kaybı olmadan dinlemek için bir ses seçeneği aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…