Spotify Başka bir Uygulamayı açarken Spotify neden kendi kendine kapanıyor?  - Basit çözümler Son yıllarda kaydedilen tüm ilerlemeler ile…

Spotify Başka bir Uygulamayı açarken Spotify neden kendi kendine kapanıyor? – Basit çözümler Son yıllarda kaydedilen tüm ilerlemeler ile…

Teknoloji dünyasında son yıllarda yaşanan tüm gelişmelerle birlikte hiçbir şey eskisi gibi değil, sadece birkaç dokunuşla iletişim kurmak artık daha kolay. Ve bu sadece iletişimde değil, aynı zamanda müzik dünyasında ve dinleme şeklimizde de oluyor, şimdi daha hızlı ve daha kolay.

Bu, başlattığımız yeni platformlar sayesinde müzik akışı oynatıcı olarak dinleyin, ve böylece herhangi bir kesinti olmadan her şeyi dinleyin. Bu uygulamalara örnek olarak devasa YouTube platformu verilebilir ancak daha birçokları var ve bu örnekte bunlardan biri olan Spotify’dan bahsedeceğiz.

Spotify platformunun kullanımı çok kolaydır, bunlardan biridir. müzik çalar akışı müsaitliğin nerede var 10.000’den fazla şarkı Onları dinlemek için hesabınızda, ancak kendiniz için milyonlarca daha bulabilirsiniz. Spotify, kullanıcılarının en sevdikleri şarkıları işte, evde, hareket halindeyken herhangi bir cihazdan dinlemelerini kolaylaştırıyor.

Bu uygulama 2008 yılında piyasaya sürüldü, ücretsiz bir uygulama olmakla birlikte içinde belirli sınırlar var, ancak bir Premium hesap ödemeden işlevlere sınırlı erişiminiz olacak. Bugün, platformun 345 milyondan fazla ücretli ve ücretsiz hesaplarında her zaman aktif olan kullanıcıların sayısı.

Bu makalenin geliştirilmesinde, bu uygulamayı en iyi şekilde nasıl kullanmaya başlayacağımızı ve ortaya çıkan sorunları nasıl çözebileceğimizi kısaca açıklamak istiyoruz.

Bu neden senin başına geliyor olabilir?

Bu hata, gerçekte bize beklenmedik görünse de çok yaygın olabilir Bazı kullanıcılar için, bir müzik albümü çalıyor olmanız ve Whatsapp veya Facebook gibi bir uygulamayı kontrol ederken Spotify aniden çalışmayı durdurur.

Bu sorunun ortaya çıkmasının nedenleri arasında, uygulamanın sürümündeki küçük bir hata vardır, bu nedenle, bekleyen bir güncelleme fark ederseniz, yapmanız önerilir. Spotify uygulamasını güncelle Bu tür hataları bir daha sunmamak için.

spotify uygulaması

Başka bir Uygulamayı açarken Spotify cihazımda kendi kendine kapanırsa ne yapmalıyım?

Zaten kontrol ettiyseniz ve en son uygulama sürümüne sahipseniz, endişelenmeyin. başka faktörler olabilir hangi başvuru için kapatıldı.

Başka bir neden, telefonunuzda veya seçeneğini etkinleştirmiş olmanız olabilir.Pil iyileştirmesi, Bu seçenek etkinleştirildiğinde uygulamaların tüm işlemlerini arka planda gerçekleştirmesine izin vermez, başka bir uygulamaya girmek için Spotify’dan çıktığınızda uygulamanın durmasına neden olur.

Ancak bu seçenek devre dışı bırakabilirsin şu adımları izleyerek:

-seçeneğine gideceğiz Telefon bataryası.

-Pil bölümünde adı verilen bir seçeneği görebilmemiz gerekir. pil kullanımı, Eğer öyleyse, bu seçeneği giriyoruz.

-Pil kullanımı içerisinde karşımıza başka bir seçenek çıkacaktır. Pil kullanımını optimize etme, bu seçeneğe tıklayın.

Pil kullanımının optimizasyonu’na girdikten sonra, bazı işaretli kutularla uygulamaların bir listesini göreceğiz, bu hangi uygulamaların olduğunu gösterecektir. arka planda çalışmasına izin verilmez.

-Spotify uygulamasının işaretli olması durumunda, kutudan işaretini kaldıracağız ve yapılan değişiklikleri kaydedeceğiz.

iPhone’umu açtığımda duruyor

iOS sistem kullanıcıları istisna olmadı, Spotify uygulaması da iPhone veya iPad kullanıcılarında bu hatayı aldığından beri.

Bir iOS cihazınız varsa ve bu hatayı veriyorsanız, ilk şey şudur: kapsamlı bir araştırma yapmak Son zamanlarda bu tür bir hatayı sunan tek kişi olup olmadığınızı bilmek için.

Eğer öyleyse, daha sonra kullanmak üzere uygulamanın eski bir sürümüne sahip olup olmadığınızı kontrol edebilirsiniz. güncelleyin ve artık bu tür bir hataya sahip olmadığınızı test edin.

iOS sisteminin bazı kullanıcıları da şunu önerdi: Spotify hesabını Facebook uygulamasına bağla Henüz bağlamadıysanız, çünkü bağlantıyı yaptığınızda Spotify durma hatası ortadan kalkar.

Son bir öneri olarak uygulamanın arka planda çalışıp çalışmadığını, uygulamanın sürümünü ve diğer seçenekleri kontrol etme gibi tüm seçenekleri denediyseniz Spotify teknik desteğe başvurabilirsiniz bir çözüm görmek için.

Android cihazımda açarken duraklıyor

Çözümler, açık kaynaklı bir sistem olan Android işletim sistemine sahip kullanıcılar için biraz daha etkili olma eğilimindedir. Değişikliklerin daha kolay yapılmasına yardımcı olur.

Ancak Spotify uygulama güncelleme ve pil optimizasyon yöntemlerini zaten kullandıysanız, işe yarayabilecek yöntemlerden biri şudur: uygulama bilgisi verilerini temizle.

İçin verileri sil bu adımları takip et:

-gireceğiz Ayarlar

-Uygulamalar bölümüne gideceğiz ve ardından Uygulama Yöneticisi.

-Uygulama yöneticisine girdiğimizde cep telefonumuzda bulunan tüm uygulamaların bir listesini bulabiliriz, bulana kadar kaydıracağız. Spotify uygulaması.

-Spotify uygulamasının bilgilerini girdikten sonra bu uygulamanın depoda ne kadar kapladığını görebiliyoruz. veri kullanımı gibi bilgiler ve pil tüketimi.

– adında bir seçenek bulacağız uygulama depolama, oraya gideceğiz ve uygulamanın ve önbelleğin verilerini göreceğiz.

-Son adım olarak, her iki uygulama verisini de sileceğiz, Spotify’a yeniden girmek ve sıfırdan oturum açmak ve uygulamanın verilerini sildikten sonra nasıl davrandığını görmek için hem uygulamanın verilerini hem de önbelleği kullanın.

-Uygulamanın kapattığı aynı sabit hatayı almaya devam ettiğimiz aşırı bir durumda, öneririz uygulamayı yeniden yükle ve değilse daha fazla bilgi için Spotify teknik desteğiyle iletişime geçin.

hata spotify

bilgisayarımda veya bilgisayarımda

Bilgisayarlarda bir uygulamanın kapanma hatası söz konusu olduğunda, bunun olmasının nedenleri çok daha geniştir, Geçebileceğiniz birkaç seçenek var.

Ancak tavsiye edilir tüm yöntemleri dene Bu Spotify hatasını PC’de çözebilmek için elimizde olan.

güvenlik duvarı engelleme

Güvenlik Duvarı, Windows sistemini içeren bir araçtır, sistemi siber tehditlere karşı korumaktan sorumludur, buradaki sorun Güvenlik Duvarımızın muhtemelen Spotify uygulamasını bir tehdit olarak almış olabilir.

Güvenlik Duvarı Spotify uygulamasını engellediyse tek yapmamız gereken bilgisayarımızın güvenlik ayarlarına girmek ve uygulamanın kilidini aç, ayrıca müzik uygulaması ile internetimizin bağlantısına nasıl izin verilir.

Uyumluluk modu

Tüm uygulamaların, sahip olduğumuz sistem türüne bağlı olarak çalışabileceği Uyumluluk Modu adlı bir seçeneği vardır, bunlar arasında Spotify, sahip olabileceğimiz hata şudur: uygulama bizimkinden daha düşük bir sistemde çalışıyor.

Bunun olmadığından emin olmak için Spotify simgesine sağ tıklayıp Özellikler’in içindeki Özellikler’e gideceğiz. Uyumluluk adlı bir sekme olacak.

Bu sekmede Uyumluluk Modunu bulacağız ve hangi seçeneğin seçildiğini göreceğiz, bizimkinden farklı bir sistemde çalışıyorsa seçeneklerimiz doğru sistemi seçin veya uyumluluk modu kutusunun işaretini kaldırın.

Spotify diğer Uygulamaları açarken duraklıyor, ne yapabilirim?

Uygulamayı kullanırken çoğu zaman bu küçük hata başımıza gelebilir, ancak buna dayanarak bir çözüm bulabiliriz. Sorunun kaynağını belirlemek, Ancak bu şekilde, uygulamanın doğru çalışması için kesin bir çözüm vermek üzere adlandırılmış yöntemleri test edebiliriz.

Spotify’ı kullanmaya nasıl başlanır ve özelliklerinden nasıl yararlanılır?

İlk önce şunu girerek başlayabilirsiniz: Spotify resmi sayfası Kaydolmak ve platformda ücretsiz deneme başlatmak için tarayıcınızdan. Buraya kaydolmak için sayfa size Facebook hesabınızdaki bilgilerle kaydolma seçeneği sunar, ancak mobil uygulamayı indirerek de başlayabilirsiniz.

spotify logosu

Uygulamaya girdikten sonra, cep telefonunuzda Spotify hesabınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz, platform üzerinden kaydınızı isteyecek, Facebook’unuzdaki verilerle bile. Bu adımı tamamladıktan sonra, tüm işlevlerinden tam olarak yararlanabilmeniz için uygulamanın size sunduğu kılavuzu incelemeye başlayabilirsiniz.

Hesabınızı ücretsiz bir hesap olarak oluşturduktan sonra hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. en sevdiğin şarkıları dinle bir Wi-Fi ağına veya veri bağlantısına bağlıyken. Bu şekilde, iyi bir bağlantıyla, nerede olursanız olun en iyi anlarınız için milyonlarca çalma listesi bulabilirsiniz.

Öte yandan, bir Spotify Premium hesabına sahip olmaya karar verirseniz, faydaları daha belirgindir, çünkü onunla çevrimdışı olsanız da olmasanız da çalma listelerinizi dinleyebilirsiniz. Ve nasıl Spotify Sevdiğiniz şarkıların ve müzik türlerinin farkındadır, her Pazartesi size beğenebileceğiniz şarkılardan oluşan bir öneri listesi sunar.

Şimdi, birçok aktif kullanıcı ortak bir soruna çözüm arıyor ve işte bu Spotify, başka bir uygulamaya girdiklerinde onları kapatır. Bu nedenle, arka planda çalıştırılabilen bir uygulama olduğu için olmaması gereken, ancak bu sorunun nasıl çözüleceğini burada anlatacağız.

Çıktığımda Spotify uygulaması neden kapanıyor? Sorun nasıl düzeltilir?

Bu durumlarda, bu sorun herhangi bir nedenle ortaya çıkabilir. uygulama uyumsuzluğu Spotify’da reprodüksiyonlarınızı dinlerken başka bir uygulamaya giriyorsunuz. Bu nedenle yapmanız gereken ilk şey o uygulamanın ne olduğunu bulmaktır; sonra kontrol edin, çünkü büyük olasılıkla bir güncellemeye ihtiyacı var.

mobilde spotify kullanan kadın

Bu nedenle, telefonunuzun sistemini temizlemenize yardımcı olacak bir uygulama kullanabilir ve aynı zamanda hataya neden olan uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz. Cep telefonunuzu ve ayrıca uygulamayı yeniden başlattıysanız ve sorun devam ederse, o Spotify uygulamasını gözden geçir güncellenecekve değilse, hemen yapın.

Bu sayede uygulamanın kararlılığını artırarak cihazınızda daha fazla çökme olmasını engellersiniz; ama ya sorun devam ederse? başka bir şey yapabilirsin. Size yardımcı olabilecek son bir seçenek olarak, önce cep telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. yedeklerini al.

Spotify’dan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğrenin

Uygulamanın kullanımı ile ilgili bazı hatalar olsa da Spotify tercih edilmektedir. en ünlü müzik çalar uygulaması ve dünya çapında kullanılmaktadır.

Hiçbir uygulama ara sıra hata yapmaktan güvenli değildir, ancak bu kötü olmadığı anlamına gelmez, çünkü aslında, dünyadaki çoğu sanatçıdan daha fazla müziklerini platforma yüklüyorlar.

Aynı sebepten, Spotify çok önemli bir konuma sahip ve dünya çapında geçerli, müzik için bir referans noktası, evrensel bir radyo.

Spotify’ı kullanmak, bize birçok seçenek sunabileceğinden mükemmel bir seçenektir ve müzikten biraz daha zevk almamıza yardım et Bunu bilmediğimiz için, uygulamadan en iyi şekilde yararlanarak bunu başarabiliriz.

Spotify sadece müzikal içerik sunmakla kalmıyor, aynı zamanda kısa bir süre önce dahil olan oldukça dikkat çekici bir bölüme de sahip.Podcast’ler kategorisine, Bu kategoride, diğerleri arasında Komedi, Röportajlar, Eğlence, her türlü İçeriği bulabiliriz.

Podcast’lere ek olarak, Spotify bize şunları yapma fırsatı da verebilir: liste oluşturucu olmak, çok çeşitli bir içeriğe sahiplerse, listeniz aylık olarak binlerce takipçi ve dinleyici ile uygulama içinde en etkili olanlardan biri haline gelebilir.