Spotify aboneliğinden nasıl çıkılır: hesabınızı güvenle iptal edin

Spotify bunlardan biri en büyük akış ve podcast hizmet platformları dünya çapında, ancak, bu tür bir hizmet sunan tek şirket değil. Şu anda başka var benzer işlevleri yerine getiren uygulamalarBunlar arasında şunları vurgulayabiliriz: Apple Music ve Tidal.

Ve buna rağmen Spotify müzik dinlemek için en iyi alternatiflerden biri olarak hala gündemde olmasına rağmen, bu tür içeriklerin bazı kullanıcıları ve tüketicileri karar veriyor. platform aboneliğinden çık, ya başka seçenekler buldukları için ya da artık hizmete devam etmek istemedikleri için. Ancak, Hesabımı nasıl güvenli bir şekilde iptal edebilirim?

Bu yazıda size kesin yöntemi göstereceğiz. spotify aboneliğinden çık PC’den ve tüm kayıtları tamamen nasıl kaldırılır uygulamanız var.

Daha fazla bilgi: Bir Android cep telefonundan veya tabletten Spotify Premium aboneliğinden nasıl çıkılır

Spotify hesabınızı güvenli bir şekilde nasıl iptal edebilirsiniz?

hesabını iptal et Spotify Premium o Platformdan çıkmak, birkaç dakikadan fazla sürmeyecek nispeten kolay bir işlemdir. Unutma ki buna rağmen hesabını iptal et keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz ücretsiz sürümünde hizmettek fark onların görünecek olmasıdır Reklamcılık. Şimdi, Spotify aboneliğinden çıkmak için şu basit adımları izleyin:

  • resmi sayfasına git Spotify ve iptal etmek istediğiniz hesabın kimlik bilgilerini bilgisayarınızdan girin.
  • Ekranın sağ üst kısmında, seçeneği bulun “Profil” ve üzerine tıklayın. Ardından, farklı seçenekler gösterecek, yazana tıklayın. “Fatura”.

PC’den Spotify’a girin ve kimlik bilgilerinizi girin

  • Bu bölümde hesabınızın tüm bilgileri gösterilecektir. doğrudan gitmek sol taraf ve bas “Mevcut Planlar”.
  • Bu seçeneğe eriştiğiniz anda, şu anda ödeme yapmakta olduğunuz planın bilgisine sahip olacaksınız. İçin Spotify aboneliğinden çık sadece en alta gidin ve seçeneğe tıklayın “Premium’u İptal Et” ve hazır.

Spotify aboneliğini iptal edebilmen için

“Abonelik planları”na gidin ve “Premium’u İptal Et”e tıklayın

Unutulmamalıdır ki, plana karşılık gelen ayın yarısını zar zor geçirdiyseniz, geri kalan günlerin keyfini çıkarabilirsiniz. premium sürüm. Ve yeni bir aya başladığınızda kartınıza herhangi bir ücret yansıtılmayacaktır.

Spotify aboneliğimi neden iptal edemiyorum?

evet isteyerek Spotify hesabını iptal et Bazı sorunlar ortaya çıktı, örneğin, “Premium’u İptal Et”büyük olasılıkla hesabınız iTunes gibi bir üçüncü taraf uygulamadan açılmıştır. veri sağlayıcı.

Bu durumlarda, aboneliğin ödemesini yöneten şirketle iletişime geçmelisiniz. Ve eğer üzerinden abone olduysanız iTuneskontrol edin elma rehberi uygulamadaki abonelikleri yönetmek için.

Spotify hesabınızı kalıcı olarak nasıl silebilirsiniz?

için prosedür Spotify hesabını iptal et veya bırakmak platformu garanti etmez. bilgilerinizin tamamen silinmesi. Tüm kişisel bilgileri sistem veritabanından tamamen silmek için şu adımları izleyin:

  • Platforma giriş yapın Spotify ve kimlik bilgilerinizi girin. Bu prosedürü yapmadan önce şunları yapmanız gerektiğini unutmayın. aboneliğinizi iptal edin.
  • Ardından aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Bu bağlantı sizi otomatik olarak spotify desteği.
  • Sayfa farklı seçenekler gösterecek, üzerine tıklayın. “Hesabımı kapatmak istiyorum”
  • Bitirmek için seçeneğe tıklayın “Hesabı kapat”

Spotify hesabınızı kalıcı olarak nasıl silebilirsiniz?

Veritabanında iz bırakmadan hesabınızı kalıcı olarak kapatmak için Spotify desteğine gidin

bu şekilde sahipsin Spotify verilerinizi tamamen sildi; Tabii ileride platforma girmek isterseniz aynı e-posta ile olsun ya da olmasın yeni bir hesap oluşturmalısınız. Spotify yeni bir kullanıcı olacaksınız.

Daha fazla bilgi: Spotify Premium ödemeden hayatta kalabilir misin?

Bu makaleyi beğendiyseniz, bir Android cep telefonundan veya tabletten Spotify Premium aboneliğinden nasıl çıkılacağı veya Spotify Premium’un normalden daha ucuza nasıl sahip olacağı ilginizi çekebilir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Spotify aboneliğinden nasıl çıkılır: hesabınızı güvenle iptal edin girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…