Sporcu! Garmin Forerunner 45 şimdi en iyi fiyata

Koşmayı veya başka bir spor türünü yapmayı seviyorsanız ve her zaman egzersizlerinizi kontrol ediyorsanız, iyi bir akıllı saati kaçıramazsınız. Böylece, Garmin model olarak referans üreticilerden biridir. öncü 45 son yıllarda en popüler ve en çok satılanlardan biri. Bu modeli arıyorsanız, şimdi ilginç bir indirimle alma fırsatınız var.

En atletik için eksiksiz saat

akıllı saat Garmin Öncüsü 45 GPS ve entegre kalp atış hızı monitörüne sahip çok sporlu bir saattir, böylece spor yapmak için dışarı çıktığımızda göğüs kayışlarına veya cep telefonumuza bağımlı olmamız gerekmez. bir 1.04 inç renkli ekran bilgilerinizi her zaman görebilmemiz için harika bir parlaklığa ve kullanımı çok kolay bir arayüze sahip.

Bu Forerunner 45 ile tüm antrenman planlarınızı her zaman hedefinize uyacak şekilde özelleştirmek mümkündür. Koşmak, bisiklete binmek, yürümek, eliptik, genel kardiyo çalışması, yoga, iç mekan parkuru vb. için uygulamalar içerir. Biz de açık havada spor yapmayı sevenlerdensek bu modelde de var. olay tespitiyani herhangi bir zamanda sensörler sayesinde saat bir kaza veya ani bir düşüş yaşadığımızı algılarsa, acil olarak tanımlanan kontaklara konumumuzu göndererek sorunu bilmeleri ve bizi bulmaları sağlanır.

Saat, antrenmanımızı kontrol etmenin yanı sıra, rezervlerimizi ölçmek için aktivitemizin verilerini kullandığından ve optimum performans için gerekli aktivite ve dinlenme sürelerimizi kontrol edebildiğimizden, enerjimizi optimize etmemize yardımcı olur.

Tabii ki, bu Garmin Forerunner 45 ayrıca akıllı bildirimler telefonumuzdan gelen tüm mesajları veya aramaları bilekten alabilen ve 312 saate kadar özerklik sunan pili vardır, bu da tek bir şarjla yaklaşık 13 gün kullanım ömrüne tekabül eder.

Garmin Forerunner 45 için teklif

Sunulan model siyah renkte ve 10 x 4,2 x 1 cm boyutlarında ve sadece 36 gram ağırlığında. Bu Garmin Forerunner 45’in resmi fiyatı 199,99 Euro’dur, ancak Amazon’un uyguladığı indirim sayesinde daha düşük bir fiyata alabiliyoruz.

Spesifik olarak, çevrimiçi alışveriş devi, resmi fiyatına %30 indirim uyguladı, bu da 60 Euro’dan fazla ve en az olmayan bir tasarruf anlamına geliyor. Bu nedenle, nihai fiyatı 139,99 €. Şüphesiz, bu fiyata antrenmanlarınız için entegre GPS’li en iyi akıllı saatlerden biri.

Dilersek 90 gün boyunca faiz ödemeden 35 Euro’luk dört rahat taksitle ödeyebileceğimiz bir fiyat. Amazon Prime müşterileri için kargo ücretsizdir ve teslimat süresi 19 Şubat’tan itibaren mevcut olduğundan yaklaşık 18 gündür. Ancak, sipariş vermek ve tekliften yararlanmak zaten mümkün.

Giriş Sporcu! Garmin Forerunner 45 şimdi en iyi fiyata Topes de Gama’da ilk kez çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…