Spor için mükemmel GPS’li akıllı saat

Akıllı saatler, özellikle günlük olarak yapılan fiziksel aktiviteyi bilmek söz konusu olduğunda en kullanışlı aksesuarlar haline geldi. Ek olarak, spor yapanlardan biriyseniz, seçtiğiniz şey bir sporsa, bu giyilebilir ürünler de olumludur. GPS’li akıllı saat. Bu tür ürünler hakkında bilmeniz gerekenleri size gösteriyoruz.

Kişinin bulunduğu konumu yüksek hassasiyetle belirlemeyi mümkün kılan bu bileşenin dahil edilmesi, onları pedometreler eşleştirilmiş bir akıllı telefon taşımanıza gerek kalmadan. Bu nedenle yarış zamanlarını, izlenen rotayı bilmek ve hatta mesafeleri ve eğimleri iyi ölçebilmek için çok faydalı bir araçtır. İçin ideal sporcularşüphesiz.

GPS’li akıllı saatlerin sahip olması gereken seçenekler

Önemli olanlardan biri, bu modellerin belirttiğimiz bileşen dışında, bilgilerin mümkün olduğunca eksiksiz olması için diğer sensörlerden yoksun olmamasıdır. Bu nedenle, örneğin, olmazsa olmazlar üç eksenli bir ivmeölçer ve kendi kalp atış hızı. Bununla, verilerin iyi ve kullanışlı olduğundan emin olabilirsiniz. Her durumda, altimetre veya jiroskop gibi başka bir seçenek varsa, bu her zaman pozitiftir.

siyah akıllı saat takıyor

Özerkliğin mümkün olduğunca geniş olması da önemlidir. Açıkça ortaya çıkan tüketim GPS’i aç çok yüksek olduğu için gün gibi rakamlar aranamaz. Uygulamaların yüklenmesine izin veren modellerde minimum dört saat olması gerekirken, bunu sunmayanların günü tamamlaması gerektiği yatıyor. Aksi takdirde, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimine sahip olamamanız olasıdır.

Fossil Smartwatch FTW4012 akıllı saati kullanma

Geri kalanı için, GPS’li bu akıllı saatler, diğer aksesuarlar için kullanılacak hala giyilebilir aksesuarlardır. fonksiyonlar, bu nedenle, bildirimleri ve çağrıları yönetme olasılığını kaçırmadan iyi bağlantı ve uyumluluk sunmaları ilginçtir. Ayrıca, ayrıca teklif etmeleri gerekir ek araçlar uyku kalitesini bilmek veya stres düzeyini ölçmek gibi veri yönetimi.

Satın almayı düşünmeniz gerektiğini düşündüğümüz seçenekler

Mükemmel modeller içeren bir liste bırakıyoruz kalite ve piyasadaki GPS akıllı saatler arasında kesinlikle satın almaya değer farklı fiyat aralıkları. Bu arada, hepsi kullandıkları kayışları değiştirmenize izin veriyor, bu her zaman olumlu.

Samsung Galaxy Aktif2 İzle

GPS’te eksik olmayan ve mükemmel dayanıklılık (hatta askeri sınıf) gibi spor öncesi olanlar için harika seçeneklere sahip eksiksiz bir akıllı saat. Hem iOS hem de Android ile geniş uyumluluğu, bu modelde dikkate alınması gereken bir şeydir.

Samsung Galaxy Aktif2 İzle

Apple Watch Serisi 6

Bu, mükemmel kaliteye sahip bir modeldir ve içerdiği sensörler mükemmel olduğu için seçeneklerle doludur. Mükemmel bitiş ve uygulama yükleme imkanı, evet, yalnızca Cupertino şirketinin terminalleriyle kullanabileceğiniz iyi bir satın alma seçeneğidir.

Apple Watch Serisi 6

Huawei Saat

Bu üretici tarafından sunulan tüm modeller arasında, GPS kullansanız bile, çok çekici bir tasarıma sahip ve piyasadaki en iyi özerkliğe sahip olan en modern olanı seçtik. Uygulamaların yüklenmesine izin vermiyor ancak bu tip bir giyilebilir cihazda aradığınız her şeye sahip.

Huawei Saat

Fitbit Versa 3

Bu modelin hiçbir eksiği yok, gerçekten güzel bir bitişi var ve mobil ödeme yapabilmek gibi önemli imkanlara sahip. Piyasadaki en ilginç GPS akıllı saatlerinden biridir ve mükemmel çalıştığı için işletim sistemi mükemmeldir.

Fitbit Versa 3

Garmin Öncüsü 45S/P

Sporcular tarafından ve sporcular için tasarlanmış bir kreasyon, çünkü her zaman bundan en iyi şekilde yararlanmak için gereken tüm bileşenlere sahiptir… dahil GPS’den yararlanmak için haritalar bile. Çekici tasarımı ve suya karşı iyi direnci ile her zaman olumlu bir seçimdir.

Garmin Öncüsü 45S/P

TicWatch Pro 3

Google’ın kendisine ait olan Wear OS işletim sistemine sahip modeller arasında ne kadar eksiksiz olduğu için şu anda buna değen olanaklardan biri. Ayrıca kendi mağazasından uygulamaların yüklenmesini destekleyen bir model olma konusunda da çarpıcı bir özerkliğe sahip.

TicWatch Pro 3

kutup birliği

Şüphesiz bu, bu firma için tasarım anlamında niteliksel bir sıçrama anlamına gelen bir model. Spora mükemmel bir şekilde odaklanmayı unutmadan, ter ile bile sorunu yoktur ve işlevleri mükemmel bir satın alma için fazlasıyla yeterlidir.

kutup birliği

Fosil Akıllı Saat Gen 5

Google işletim sistemi ile ikinci seçenek ve gerçek şu ki, bu hem tasarımı hem de içerdiği işlevler için en çarpıcı GPS akıllı saat. Özerklikten sapmadan, Android ile uyumlu bir cihaz arıyorsanız (ancak iOS ile de uyumludur) çok uzun süre tereddüt etmemelisiniz.

Fosil Akıllı Saat Gen 5

Amazfit GTR

Oldukça dayanıklı ve çarpıcı bir tasarıma sahip olan bu model, GPS’li bir akıllı saat olma ve özerklik sunma gibi gelişmiş seçeneklerden yoksun değil ve bu da onu iyi bir küresel çözüm haline getiriyor. Bu modelin içerdiğini değiştirmek için var olan kayış sayısı çok acımasız.

Amazfit GTR

Xiaomi Mi İzle Lite

Seçilenlerin en ucuz modelidir, ancak GPS’i olmadığı için işlevselliğini azaltmaz. Tasarımda basit ve fonksiyon sayısı, adımsayar olarak çalışan ve çok para harcamanıza gerek olmayan bir model arıyorsanız, bu seçeneklerinizden biri.

Xiaomi Mi İzle Lite

Spor için mükemmel GPS’li Smartwatch girişi ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…