Spectre x360 14: Yeni bilgisayar hakkında bilmeniz gereken her şey...

Spectre x360 14: Yeni bilgisayar hakkında bilmeniz gereken her şey…

HP, yeni HP Hayalet x360 14 En iyi tarama, okuma ve düzenleme deneyimi için 13,5 inçlik bir cihazın mobilitesiyle 15 inçlik bir cihazın görünümünü sunar. Ayrıca şirket, Spectre ve ENVY ailesini, hem işte hem de yolda, evde yeni yaşam tarzlarına yanıt vermek için performans ve daha uzun pil ömrü açısından inanılmaz iyileştirmelerle 11. nesil Intel® Core işlemcilerle güncellemesini duyurdu.

“Bugünün kullanıcıları, evlerinde çeşitli kullanım durumlarını ve ortamlarını barındırabilen son derece mobil bilgi işlem sistemleri talep ediyor. (…) HP, kullanıcılarının ihtiyaçlarını ve taleplerini uyarlamak ve öngörmek için tasarlanmış, Zoom aramalarını daha kapsamlı ve ilgi çekici hale getirmek için AI Noise Removal gibi akıllı ses özellikleriyle Smart gibi çözümlere yönelik bugüne kadarki en akıllı HP Spectre’yi sunarak kullanıcılarını dinler. Performansı artırmak için cihaz ayarlarını otomatik olarak uyarlayan Sense.”

HP Kişisel Sistemler Genel Müdürü Pablo Ugarte

Spectre x360 14, geçen yılki Spectre x360 13’e kıyasla %34 performans artışı ve Intel® Iris® grafik kartıyla %79 performans artışı sunan en yeni 11. Nesil Intel Core işlemciyle birlikte gelir.

Hakkında hepsi bir arada klavyeli ilk Spectre, bir güç düğmesi, kamerayı etkinleştirmek için yeni bir düğme, HP Komuta Merkezi, sessiz mikrofon ve parmak izi okuyucu ile.

17 saate kadar pil ömrü ile bu cihaz sizi evin her yerinde veya gitmek istediğiniz her yerde takip edebilir. Evden çalışmak, tutarlı ve hızlı bir bağlantı gerektirir ve Spectre x360 14, aşağıdakilerle 3 kat daha hızlı bağlantı hızları sunar: WiFi 6 ve Bluetooth 5.0 desteği. Cihaz ayrıca videolar, fotoğraflar ve filmler gibi büyük dosyaları saniyeler içinde göndermek ve almak için yüksek veri hızları için Thunderbolt™ 4’ü de destekler. Ayrıca cihazlar ve işletim sistemleri arasında kolayca dosya aktarımı yapmanızı sağlar. HP Hızlı Bırakma.

İnanılmaz 1.000.000:1 kontrast oranı için isteğe bağlı bir OLED ekrana ve ekranda daha parlak, daha zengin renkler için %100 DCI-P3 geniş renk gamına sahiptir. Bununla birlikte, bir cihazın önünde daha fazla zaman geçirmek, genellikle zararlı mavi ışıklara maruz kalmak anlamına gelebilir. OLED paneli, mavi ışığı azaltmak için ekranın spektrumunu değiştirirken, TUV ve Eyesafe® sertifikalarıyla birlikte gelen Spectre x360 14’te canlı, canlı renkler sunmaya devam ediyor.

Spectre x360 14, herhangi bir zamanda kullanılan etkinliklere ve uygulamalara göre bir kullanıcıya mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmış bir dizi akıllı özellik ve yazılım yeteneği sunar. Bu özellikler şunları içerir:

  1. Cihaz çantadayken aşırı ısınmayı veya pilin bitmesini önlemek için Intel® Dynamic Tuning aracılığıyla özelliklerin daha akıllı algılanmasıyla üretkenliği optimize etmek için akıllı güç yönetimi ve hızlı erişim HP Komuta Merkezi gibi özellikleri kolayca seçmek için Enerji tasarrufu modu. Aynı zamanda pil sağlığını korumanıza yardımcı olur. Uyarlanabilir Pil Doktoru
  2. Odak modu çoklu görev ve üretkenlik için kullanılmayan arka plan uygulamalarını karartmak ve kullanmakta olduğunuz uygulamayı parlak tutmak için. Bu, ekranın kullanılmayan diğer kısımlarını gizleyerek pil ömrünü artırmaya yardımcı olur ve bu da gizliliği artırmak için mükemmeldir.
  3. Akıllı Duyu Sistemi, kullanılan uygulamaya ve dizüstü bilgisayarın yerleşimine bağlı olarak performansı, akustiği ve sıcaklığı otomatik olarak ele alacak şekilde optimize eden ve uyarlayan HP Komuta Merkezi’nde.
  4. AI gürültü giderme Microsoft Teams ve Zoom iletişim uygulamaları ve hoparlörler, kulaklıklar ve mikrofon gibi ses giriş ve çıkışları aracılığıyla herhangi bir arka plan gürültüsünü otomatik olarak kapatmak için Akıllı Uyarlamalı Gürültü Önleme için Intel® GNA 2.0 ile.

Fiyat ve bulunabilirlik: HP Hayalet x360 14 İspanya’da Kasım ayı sonunda 1.499 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.