SPC, Magnes 2 güvenlik kamerasını duyurdu: bağlı eve entegrasyon ve tek bir şarjla 10 aylık özerklik

SPC başka vesilelerle bahsettiğimiz bir marka. Kataloglarında telefonları, ses sistemlerini, kaykayları… ama aynı zamanda bağlantılı eve entegre cihazları da gruplayan bir firma. Evi aydınlatmak için bağlantılı sistemler gördük ve şimdi biliyoruz ki yeni güvenlik kamerası, Magnes 2.

Bu vesileyle üretici, Magnes 2 adı altında yeni güvenlik kamerasının kataloğuna geldiğini duyurdu. elektrik prizlerine bağımlı olmamanızı sağlar ve dış mekanlar için de tasarlandığını.

Kablolar olmadan ve 10 aya kadar özerklik

mıknatıslar 2

İspanyol teknoloji şirketi, ev güvenliğini artırmak için tasarlanmış yeni Magnes 2 güvenlik kamerasını tanıttı. Bir kablosuz güvenlik kamerası içerdiği gerçeği sayesinde 9.600 mAh çıkarılabilir lityum pil hangi özerklik verir 10 aya kadar.

{«videoId»:»x80eyrg»,»autoplay»:true,»title»:»Xiaomi Mi TV 4S 55, analiz Markanın KALMAK için burada olduğu HDR10 özellikli 4K TV»}

Bu kamera bir 130 derece geniş açılı lens Bu, daha fazla görsel kapsama alanı sağlar ve zayıf aydınlatma koşullarında 10 metreye kadar kapsama alanına sahip olacağımız bir gece görüş sistemi sunar. Ayrıca, kaydı durdurmak ve kullanıcı gizliliğini korumak için bir “Bekleme” modu da vardır.

İki yönlü bir iletişim sistemini entegre eder, böylece kullanıcı kameranın diğer tarafındaki kişiyle etkileşime girebilir ve tepkilerini dinleyebilir. Depolama söz konusu olduğunda, 128 GB’a kadar bir MicroSD kart kullanarak veya bu kapasiteyi SPC IoT uygulaması tarafından sunulan harici depolama Bulut hizmeti aracılığıyla genişletme olasılığını içeren çeşitli seçenekler sunar.

mıknatıslar 2

Magnes 2 kamera hareket algılama teknolojisini (PIR) içerir ve Yapay Zeka kullanımı sayesinde, güvenlik kamerası SPC IoT uygulamasında evimizde gerçekleşen insanların tüm hareketlerini bildirebilir. Bu sayede örneğin evdeki evcil hayvanlarımızın hareketleri gibi insanlara ait olmayan hareketler için uyarılardan kaçınmaya çalışır.

SPC Akıllı Ev İncelemesi: SPC'nin Bağlı Ekosistemini Kamera, Ampul ve Fiş ile Test Etme

Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen ancak suya karşı koruma sağlamayan IP65 sertifikasına sahip olduğu için üstü kapalı bir kameradır. İOS ve Android için mevcut olan SPC IoT uygulaması aracılığıyla akıllı telefon veya tabletten kontrol edilebilir. Daha ne SPC Akıllı Ev hattından diğer cihazlarla bağlantı kurabilirkullanımıyla ilişkili bir rutin veya senaryo oluşturmanıza olanak tanır.

Fiyat ve müsaitlik durumu:

Magnes 2, piyasada zaten bir fiyata bulunabilir. €99,90.

Daha fazla bilgi | SPC

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler SPC, Magnes 2 güvenlik kamerasını duyurdu: bağlı eve entegrasyon ve tek bir şarjla 10 aylık özerklik aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…