SpaceX başka bir inişte başarısız olur ve Falcon 9’larından birini okyanusta bir yerde kaybeder, muhtemelen

Uzay X dronlarından birinin başka bir inişiyle ilgili sorunları vardı. En sonuncusu, 15 Şubat Pazartesi günü gerçekleşen görevdir. 60 uydu bırakanla aynı yıldız bağlantı yörüngesinde Kara.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

chey şahin 9 atmosferin altına inmeyi başardı, ancak daha sonra drone ile bağlantı kurmadı. Yani görünüşe göre okyanusta bir yere düştü, aynı şeye göre elon musk, CEO Şirketin.

Daily Mail’in hatırladığı gibi, Şubat ayı boyunca SpaceX için başarısız inişler yaygınlaştı.Portal, bu durumun SN9 prototipinin patlamasından iki hafta sonra meydana geldiğini vurguluyor. Devasa test roketi tam üssüne bağlanmak üzereyken patladı. Aynı zamanda insansız bir gemiydi.

Tek fark, ayın başındaki patlamanın bir geminin patlaması olmasıydı. yıldız gemisihala test aşamasında olan cihazlar.

Şirket, bu özel durum hakkında bir açıklama yapmadı. Aslında resmi web sitelerinde yaptıkları sayımlarda bu görevden bahsediyorlar ve 60 uydunun konuşlandırılmasını detaylandırdıklarında bilgiler sona eriyor. Yani, başarısız inişten hiç bahsetmiyorlar.

uzay x roketi

Ancak Elon Musk, bir Twitter kullanıcısından gelen bir mesaja yanıt olarak fikrini açıkladı. Bahsedilen sosyal ağın bir hesabı şöyle dedi: “RIP Booster, özleneceksin.” Ardından Musk yanıtladı ve “Evet. Ancak aktif kaplamanın yarısı kurtarıldı” dedi.

Uzay aracı, giriş sürecinde üs ile bağlantı dışında tüm adımlarını tamamladı. Geriye ne olduğunu bilmek için şirketin açıklamasını bilmek kalıyor.

Starlink Uzaydan Kalkış

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos