Sony, Xperia telefonlarını Nisan ortasında yenileyecek: marka bir sonraki etkinliğini doğruladı

Sony, 2021 için yeni serisini henüz sunmayan önemli mobil markalardan biri. Ve yakında eksikliği giderecek: Japon şirketi önümüzdeki 14 Nisan için bir etkinlik duyurdu. İçinde kesinlikle Sony Xperia 1 III’ü göreceğiz, Sony Xperia 10 III de mümkün.

Yılın dördüncü ayına başladık ve kendini akıllı telefonların pazarlanmasına adamış üreticilerin çoğu, hem en yüksek hem de ilgili kataloglarının orta aralığında yeni tekliflerini şimdiden sokaklarda sunuyor. Ama Sony’yi özledin mi? Japonlar, Xperia’larını Şubat ayının sonunda ilgili MWC sırasında yenilerdi.; bu yıl ertelenecek bir strateji. Elbette Sony, rekabeti hızlandırıcıya bastığı için cep telefonları için serbest kalacak.

Sony Xperia 1 III görüş alanında

Sony Xperia Etkinliği

Kataloğun geleneksel altı ayda bir yenilenmesi birkaç ay ertelenecekti, ancak bu bir trajedi de değil: markanın en yeni cep telefonu Sony Xperia 5 II, faydalar açısından türünü korumaya devam ediyor. Tabii ki, yenileme üstlerin üstü, Sony Xperia 1 II bir yıldan uzun bir süre önce. Sızıntılar birkaç haftadır halefini bekliyor.

Orta seviye bir fiyata üst düzey özelliklere sahip 2021'in en iyi telefonları

Söylentilere göre 14 Nisan’daki etkinlikte mutlaka göreceğimiz bir cep telefonu olan gelecekteki Sony Xperia 1 III (veya Mark III), içinde Snapdragon 888’i barındıracağı için güçlü bir cihaz olacak. bir 6.5 inçlik OLED ekran 4K çözünürlüğe yükselirken. Sony, Xperia 1 III için 21:9 oranını koruyacaktı, sızdırılan görseller bunu doğruluyor. Ve en modern sensörlerini ve Sony Alpha yazılımının bir parçası olan profesyonel kameralarını dahil ederek fotoğrafçılıkta öngörülebilir bir sıçrama yapacak.

{«videoId»:»x7zjid1″,»autoplay»:true,»title»:»Xperia 1 II, bugüne kadarki en PRO Xperia’yı inceleyin»}

Sony Xperia 1 III’ü ve ayrıca Sony Xperia 10 III’ü kesinlikle tanıyıp tanıyamayacağımızı görmek için 14 Nisan’daki bir sonraki etkinliği beklememiz gerekecek. Bu cep, söylentilere göre, Snapdragon 765G’ye sahip olacak ve 6 GB RAM ile gelecek.. İki hafta içinde şüpheleri bırakacağız.

üzerinden | Xperia Blogu

– Haberler Sony, Xperia telefonlarını Nisan ortasında yenileyecek: marka bir sonraki etkinliğini doğruladı aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…