Sony Vegas Sony Vegas'ta otomatik kaydetme veya kaydetme nasıl etkinleştirilir Günümüz gibi zamanlarda, toplumumuzun araçları var...

Sony Vegas Sony Vegas’ta otomatik kaydetme veya kaydetme nasıl etkinleştirilir Günümüz gibi zamanlarda, toplumumuzun araçları var…

Günümüz gibi zamanlarda, toplumumuz, iletişim gibi, sosyal ağlar aracılığıyla bağlantı kurabileceğimiz ve mesajların yayılmasına veya bilgi yönlerine sahip olabileceğimiz yönlerden, günlük hayatımızı modern hale getiren araçlara sahiptir. bilgi edinmek herhangi bir coğrafi noktadan çalışabileceğimiz sanal platformlar aracılığıyla.

Tüm bu araçlar, evrimsel ölçeğin en yüksek noktasında olduğumuz anlamına gelir, çünkü sürekli olarak gelecek olan geleceği düşünerek çalışıyoruz, her birimiz ticaret dünyasında olsun, herhangi bir alandan ticaretimizi seçme fırsatına sahip oluyoruz. ekonomi ve finans, bilim veya medya, örneğin sosyal iletişimciler, grafik tasarımcılar ve hatta sanat video düzenlemeleri.

Video editörü olmak nedir?

Daha önce, bir video editörünün işi, bu büyük bantlarda kaç tane video çekimi bulunduğunu, bu makaraları kademeli olarak düzenleyip temizlemeleri, muhafaza etmeleri ve kullanımlarını sürdürmeleri gerektiğini incelemekti. sinema mükemmeldi, ancak bugün, bilgisayarlar ve kurguya odaklanan profesyonel yazılımlar aracılığıyla video düzenleyici olmak, parmaklarınızın ucunda.

Cep telefonlarımıza da ulaşarak, cihazımızın uygulama mağazasında kapsamlı bir uygulama kataloğunu aşağıdaki amaçlarla alabiliyoruz: düzenleme yapmamıza yardım et videoların sayısı yine de Adobe Premiere Pro’dan bugün bahsedeceğimiz Sony Vegas Pro’ya kadar PC’mize indirebileceğimiz bir editör kalitesine ulaşmıyor, iş kurgu olduğunda yetenekli editörler.

Sony Vegas Pro nasıl çalışır?

Sony Creative Software tarafından oluşturulmuş bir yazılımdır, bu program çok işlevli olacak şekilde tasarlanmıştır, çünkü sonsuz seçenekleri kapsar hem video hem de ses açısından, düzenlememiz gereken herhangi bir parçada kolayca değişiklik yapabiliriz, bu program ilk sürümünden Windows veya Mac işletim sisteminin tüm sürümlerinde bulunan sürüm 10’a kadardır.

sony vegas pro editör platformu görünümü

Birine güvenmek editör için güzel bir arayüz, Bu, metin veya başlık ekleme veya ekleme, 1080p ve 720p videolar oluşturma gibi her türlü görevi yapmanıza ve hatta videoya kredi ekleyerek projelerinizi tamamlama olasılığına, sürümleri istediğimiz gibi kontrol etme özgürlüğüne sahip olmanıza olanak tanır. , 30 fps’den 60 fps’ye kadar karelerle 4K ve 8K kalitesinde videoları destekleyen, herhangi bir format veya boyuttaki dosyaların bir listesine yetecek kadar verir.

Bu programı Sony Vegas Pro’nun resmi web sitesinden edinebiliriz, bu yazılımla ilgili ilginç olan şey, iyi bir işlemci ve kabul edilebilir RAM gibi temel gereksinimlerle bile, oldukça uyarlanabilir ve işlevsel olan editörden en iyi şekilde yararlanabilmemizdir. , bizim kitaplığınızdan ses ve video parçalarımızı iyileştirmeye ve değiştirmeye odaklanan filtre dosyalarını yönetmemize izin verir. görsel-işitsel proje.

sony vegas yanlısı yaklaşık 18 versiyonu varher biri sürümler için ilginç ve yeni işlevlere sahip, yeni kullanıcılar arayüzle nasıl çalışacaklarını bilmekte zorlanabilirler, aynı şekilde, bir süre sonra Sony Vegas’ı nasıl kullanacağımızı, sürümlerde profesyonel olacağız. filtrelerden yararlanma, kesme veya otomatik depolama gibi araçların kullanımı gibi programın temel işlevlerini yönetir.

Sony Vegas Pro’da otomatik kaydetme nasıl etkinleştirilir?

Çalışırken, editör programı nasıl yöneteceğini bilmeli, sadece her fonksiyonun nerede olduğunu değil, projesinin istediği vizyonu aldığını da bilmeli, bu yüzden her değişiklik veya düzenlemeden sonra önemli olan taslağımızdır. otomatik olarak kaydedilirişimizi sağlayacak ve bizi geciktiren kazaları önleyecek şekilde.

video düzenleyici, otomatik kaydetme sony vegas pro'yu kullanır

Sony Vegas Pro’da bu otomatik kaydetme seçeneği var, Seçenekler sekmesinin son seçeneğinde, bulacağımız birçok seçenek arasında tercih seçimini bulacağız, bir arama var. “Otomatik kaydetmeyi etkinleştir” Bu seçeneği işaretlemeliyiz ve bundan sonra ayarları kabul edip kaydedeceğiz, bundan sonra editör her 5 dakikada bir projemizin yedeğini alarak güvende tutacaktır.

Leave a Reply