Sony Vegas Sony Vegas Pro'daki ayarlar fabrika veya varsayılan değerlere nasıl sıfırlanır veya geri yüklenir Orta çağ, fatih ve sonrası gibi zamanlardan geçmek…

Sony Vegas Sony Vegas Pro’daki ayarlar fabrika veya varsayılan değerlere nasıl sıfırlanır veya geri yüklenir Orta çağ, fatih ve sonrası gibi zamanlardan geçmek…

Ortaçağ, fatih ve daha sonra modern çağın başlangıcında gibi çağlardan geçen insanlık, büyük bir inanılmaz derecede dikkate değer ilerlemetelefon, otomobil, ampul veya fotoğraf kameraları gibi icatlara sahip olan tüm bu eserler, o zaman toplumda devrim yarattı, bugün hayatımızın nasıl çalıştığının başlangıcıdır.

Şu anda insanoğlu genel olarak çok iyi bir yaşam kalitesine sahip, teknoloji ve internet sayesinde dünyanın herhangi bir yerindeki herkesle konuşabiliyoruz, videolara göz atabilir ve izleyebiliriz, geçmiş yıllarda örneğin bir platformda kurslar alarak çevrimiçi çalışmamızın bile düşünülemez olduğu bilgisi.

İşte tam da bu konforlar sayesinde, hayatımızın en iyi noktasında, seçim şansımızın olduğu bir noktadayız. kim olmak istiyorsak o olmak, harika insanlar bu sayede bulundukları yere ulaştılar, tek ihtiyacınız olan motivasyon ve interneti bir araç olarak kullanmak, sosyal medya, grafik tasarımcı veya video editörlüğü gibi işlere sahip olabileceğimiz, düzenleme yazılımları ile el ele. , size anlatacağız.

sony vegas pro arayüz kurulumu

Video düzenleyiciler nelerdir?

Sinema dünyası başladığında, kurguculuk işi titiz ve belirsiz bir şeydi, sadece gerçek film dünyasının içinde olan biri bunu yaptı, ancak günümüzde, bir bilgisayarın elinden ve düzenleme yazılımı indirerek, biz kendimiz öğrenebiliriz nasıl kurgulanacağına, hatta belki gelecekte kendi filmlerimizi yapacağımıza.

Şimdi bile cep telefonlarımıza indirebileceğimiz ve çektiğimiz videoları düzenlememize yardımcı olabilecek uygulamalar var, ancak bu uygulamalarda düzenleme ile bilgisayarımızda profesyonel video düzenleyicilerle düzenleme arasında hala büyük farklar var. sony vegas yanlısı çok verimliler ve editörlerin çalışmalarında yardımcı oldular.

Sony Vegas Pro nedir ve nasıl çalışır?

Vegas Pro, lineer olmayan kurgu türünde tasarlanmış bir yazılımdır, çünkü görsel-işitsel projenin herhangi bir anını, başlangıcından veya sonundan bağımsız olarak değiştirmemize izin verdiği için, bu editör, hem video hem de ses yönlerini, ne olursa olsun düzenlememize izin verir. biçim , Sony Vegas Pro mevcuttur Windows ve Mac sisteminin tüm sürümlerinde ilk sürümünden 10’a kadar.

Bu program, rahat ve basit arayüzü sayesinde, seçenekleri çalışmamıza izin verir bir videoya altyazı nasıl koyulur veya bir videoya kenarlık koyma da 1080p ve 720p videolarını 60 fps’de render etmemizi sağlayan çok yönlü bir programdır, tüm bunları kare kare yapabiliyoruz, aynı zamanda vermeye de çalışıyor. HD desteğine ek olarak, sürüm yaparken tam erişim, bize 2K ve 4K kalitesinde videolarla çalışma fırsatı veriyor.

Kabul edilebilir bir RAM belleğe sahip bir bilgisayarınız olduğu sürece, çok fazla gereksinim ve bileşen gerektirmediği için bu yazılımı kullanabileceksiniz, hatta en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. paketi düzenle, videolarımızda kullanılabilecek 30’dan fazla efekt dosyası getirdiğinden, hem görsel hem de işitsel geliştirmek için değişken seçenekler, ayrıca projemizin sesi için filtrelere sahip.

Ancak başlangıç ​​seviyesindeki editörler için arayüze adapte olmanın zor olması normaldir, kimse eğitimli doğmadığından, bu editörün nasıl kullanılacağına dair bir rehberin elinizin altında olması ve eğer onu çok iyi tanırsak, iyi olur. , zevkimize göre özelleştirebiliriz, daha kolay iş yapmak veya gerekirse yapılandırmayı aşağıda açıklamaya devam edeceğimiz fabrika değerlerine geri yüklemek için.

sony vegas pro fabrika ayarları

Sony Vegas Pro fabrika ayarlarına nasıl geri yüklenir?

Sony vegas pro editörünü ilk konfigürasyonuna döndürmek aslında basittir, ilk önce shift tuşuna basıldığında konfigürasyonlara ve tercihlere gideceğiz, birkaç seçenekli bir menümüz olacak, biri dahili olarak adlandırılıyor, bunun içinde bir kutu göreceğiz bu YANLIŞ diyor, sadece o kelimeyi silmemiz gerekecek ve doğru yaz, kaydediyoruz, kabul ediyoruz ve bilgisayarı yeniden başlatıyoruz, bu geri yükleme yöntemi Sony vegas pro’nun herhangi bir sürümü için çalışıyor.

Leave a Reply