Sony, MWC 2022’ye katılımını iptal etti: mobil kongre için ilk önemli düşüş geldi

Gönderen: SentiLecto

Fotoğraf: Wikipedia – Sony-wm-fx421-walkman

Dünyanın ana mobil kongresi Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi 2022’ye fiziki olarak katılmamayı kabul eden firmaların dansı başlıyor. Sony, “2020 ve 2021 sürümlerinde olduğu gibi, katılımını iptal eden ilk büyük telefon şirketlerinden biri olan 2022, 2022’de MWC’deki fiziksel varlığını iptal ediyor” dedi. Dünya büyük ölçüde dijital ve çevrimiçi etkinliklere geçerken, Sony Corporation heyecan verici ürün haberlerimizi daha geniş bir kitleye ulaştırmak için ulaşacak.” dedi.

Sony, bir yıl daha, adını değiştirmemesine rağmen, görüntülerin ürettiği daldırma algısını iyileştirmeye çalışmak için algoritmalarında bazı güncellemeler alan dahili XR Bilişsel işlemciye bahis yapıyor. A95K’nın hoparlörlerini yeni QD-OLED panele uyarlamak için yeniden yapılandırdığı ses seviyesinde de benzer bir şey olur. Toplam 60W için sırasıyla 20W ve 10W’lık iki aktivatör ve iki subwoofer’dan oluşan bir sistem.Tasarımıyla ilgili olarak Sony, görünür ayakları olmayan bir televizyon estetiğine geri dönüyor. Duvara yakınlaştırmak istersek, standın iki konumu olacaktır: ya arkada tamamen örtülecek ya da önden.

Genellikle Sony olarak anılan Sony Group Corporation, merkezi Tokyo’da bulunan çok uluslu bir Japon şirketidir ve ses ve video, bilgisayar, fotoğraf, video oyunları, mobil telefon, profesyonel ürünler vb. .

Sony, haberlerini çevrimiçi olarak sunacak. Bu, birçok markanın şahsen katılmamayı kabul ettiği ancak yine de çok sayıda yenilik içeren bir sürüm olduğu CES 2022’de olduğu gibi, çok sayıda etkinlikte zaten gözlemlediğimiz bir kararlılıktır.

Xataka’ya yanıt olarak Alberto Ayala, MWC’ye katılma kararının kendi elinde olmadığını söyledi: «Bu, gözden geçirilmekte olan bir unsur. Alberto Ayala, Sony Iberia’nın başkanıdır. Önlem olarak kendimizi zorlamış gözlemledik. Aynı zamanda iletişim kurmamız gerekiyor ve 2020 boyunca kullandığımız online format çok etkili oldu. Online etkinliklerden çok memnunuz.”

Kaynak: Xataka

Ülkeler: Amerika Birleşik Devletleri

Şehirler: mobil

Bu haberin önceki haberlerden hikayesi: >Sony, MWC 2022’ye katılımını iptal ediyor: mobil kongre için ilk önemli düşüş geliyor>>>>>Sony, QD-OLED özellikli ilk TV’yi sunuyor: bu yeni Bravia XR 2022 serisi ve yenilenen panel teknolojisi – (Chataka )

Haberlerde en çok bahsedilen varlıklar:

Id Varlık Pozitif Negatif Adlandırılmış-Varlık Toplam oluşum Oluşumlar (görünümler)

bir Sony Grup Şirketi 0 0 KİŞİ 10 Sony_Group_Corporation: 1, Sony: 7, Sony_Corporation: 1, (referans: Sony): 1
2 Biz 80 0 YOK 7 (zımni) biz/bize: 6, Sayı: 1
3 karar 0 0 YOK 3 karar: 2, karar: 1
4 tavır 40 0 YOK 2 yol: 2
5 Ürün:% s on beş 0 YOK 2 ürünler: 1, profesyonel ürünler: 1
6 şirket dansı 0 0 YOK 2 şirket dansı: 2
7 eleman 0 0 YOK 2 bir eleman: 2
8 Etkinlikler 0 0 YOK 2 olaylar: 1, birçok olay: 1
9 telefon 0 0 YOK 2 cep telefonu: 1, telefon: 1
10 görüntülerin yarattığı daldırma hissini geliştirmeye çalışın 60 0 YOK bir görüntülerin yarattığı daldırma hissini geliştirmeye çalışın: 1