Sony, MWC 2022’ye hayır diyor: Japon firması Barselona’ya katılmayacağını doğruladı

Sony, MWC 2022'ye hayır diyor: Japon firması Barselona'ya katılmayacağını doğruladı

MWC, mobil telefon dünyasındaki en önemli yıllık teknoloji etkinliğidir ve şimdiye kadar her Şubat ayında aksamadan gerçekleştirildi. Ancak COVID-19 geldi ve onunla birlikte dalgalar da geldi. Katılımlarını iptal eden markalar, olası yasal sorunlar ve fuarın iptal edilen sürümleri. Şimdi, 2022 MWC yine tehlikede.

2020 yılında olduğu gibi, markalar MWC’nin bir sonraki edisyonuna katılımları konusunda kendilerini ifade etmeye başladılar. Sektörde bir dev ilk hamleyi yaptı: Sony. Japon firması resmi olarak bunu açıkça ortaya koydu. Barcelona’da olmayacakve bu, diğerlerinin takip etmesi için kapıyı açabilir.

Sony Mobil’e HAYIR diyor

Xataka’daki meslektaşlarımız tarafından bildirildiği üzere Sony, Şubat ayının sonunda, yalnızca altı hafta içinde yapılması gereken bu 2022’nin Mobil Dünya Kongresi edisyonuna katılmama niyetini belirten bir bildiri yayınladı. Sony, mevcut olacağını ancak telematik olarak olacağını belirtiyorböylece ona fiziksel yardım olasılığını inkar ediyor.

Yeni cep telefonları olmayan bir MWC: teknoloji, kasvetli boş alanlar ve her zamankinden daha az katılımcı ile Barselona'ya geri dönüyor

Sony Corporation, MWC 2022’de kendi durağına sahip olmama kararı aldı. Dünyanın büyük ölçüde dijital ve çevrimiçi fırsatlara kaymasıyla Sony Corporation, heyecan verici ürün haberlerini daha geniş bir kitleye ulaştırabilecek şekilde iletişim kuracak.

Böylece her şey Sony’nin kendi sunum takvimine devam edeceğini, ancak Barselona’daki zemini dünyanın başka bir köşesinde bir sahne ile değiştireceğini gösteriyor. akış yoluyla yayınlayacak 2020’nin başında pandeminin patlamasından bu yana yaygın olarak yapıldığı gibi. Sony’nin geleneksel olarak MWC’de ayırdığı stant 2022’de boş olacak.

El Independiente’nin belirttiği gibi, John Hoffman daha haftanın başında şunu açıkça ortaya koydu: MWC 2022, İspanyol makamları tarafından açıkça iptal edilmedikçe veya ertelenmedikçe devam edecek, bu nedenle prensipte Sony’nin bu yokluğu fuarın kutlamasını etkilememelidir. Sony’nin hareketi, 2020 MWC’nin düşüşüne neden olan gibi bir dizi devamsızlığa neden olursa ne olacağını göreceğiz.

üzerinden | Xataka

– Haberler Sony, MWC 2022’ye hayır diyor: Japon firması Barselona’ya katılmayacağını doğruladı aslen yayınlandı Engadget Mobil Samuel Fernandez tarafından.