Sony LCD-LED X90J televizyonlar İspanya’ya geliyor: bunlar resmi özellikleri ve fiyatları

Birkaç hafta önce yeni Sony AJ90 ve X80J televizyonların fiyatlarını gördüysek, şimdi aynısını Japon üreticinin kataloğunda bulabileceğimiz başka bir modelle yapmanın zamanı geldi. Sony X90J’nin fiyatı zaten listelenmiş durumda İspanya da dahil olmak üzere farklı ülkeler için.

Üreticinin 2021 ürün yelpazesine entegre edilmiş ve bu durumda sunduğu X90J olarak adlandırılan LCD-LED serisinin yenilenmesi önceki yıllarda olduğu gibi devam ediyor. Farklı köşegenlerde geleneksel FALD panelli televizyonlar.

Doğrudan LED’li LCD panel

X90j 3 Kopya

Bunlar 4K çözünürlüğe sahip televizyonlardır. Arka ışık sistemli LED panel 50 Hz yenileme hızına ulaşan Direct LED Özellikle, 50, 55, 65 ve 75 inç olmak üzere dört diyagonal erişimimiz var.

Hepsi şunları içerir: yeni Sony XR işlemci, “bilişsel” bir model “insan perspektifini yeniden yaratmak için odak noktalarıyla birleştirilen çeşitli görüntü öğelerini çapraz analiz etme” yeteneğine sahip olduğunu iddia ediyorlar.

X90j

Bir dizi algoritma sayesinde, görüntü işlemeyi seçici olarak yönetir kullanıcının odak noktasının nerede olabileceğini tespit etmek için görüntüyü çok sayıda bölgeye bölerek ve buna dayanarak rengi, kontrastı ve detayı analiz edin.

{«videoId»:»x7zmpj3″,»autoplay»:true,»title»:»Sony BRAVIA XR MASTER Series A90J OLED 4K»}

Bu modeller, aşağıdakileri içeren görüntü geliştirmelerini içerir: Motion Clarity veya Contrast Booster gibi işlevler odak noktasını belirleyen ve aynı zamanda görüntü işlemenin büyük bir bölümünü Full HD’den 4K’ya ölçeklemeye odaklayan yeni algoritmaların uygulamasını daha iyi yansıtmak için.

X90j 1 Kopya

Aynı zamanda yeni modeller Google TV’ye işletim sistemi olarak bahis yapın Android TV yerine. Böylece Google’ın oluşturduğu, ilk kez yeni Chromecast’te görülen ve artık televizyonlar arasında yayılmaya başlayan yeni arayüze erişim sağlıyorlar.

odaklanan yeni bir tasarım içerik önermek ve bir uygulama mağazasına daha iyi görünürlük sağlamak Bu, her zaman elinizin altında görmek için bekleyen şeylerin bir oynatma listesine sahip olmak için Google hesabını kullanan yeni bir “koleksiyon” sekmesini vurgular.

Chromecast: nedir, nasıl çalışır ve onunla ne yapılabilir?

Bağlantı bölümünde, bu modellerde ayrıca HDMI 2.1 (eARC) ve AirPlay 2 desteği ile, HomeKit, Alexa ve Google Asistan’ın yanı sıra. Ses bölümü, Dolby Atmos ile uyumlu X-Dengeli hoparlörlerden oluşur.

Sony X90J

Panel

LCD Doğrudan LED

Çözünürlük

4KUHD

Diyagonal

50, 55, 65 ve 75 inç

görüntü işlemcisi

4KHDRX1

Ses

X Dengeli

Dolby Uyumluluğu

Dolby Atmos ve Dolby Vision

HDMI 2.1

Evet

işletim sistemi

google televizyon

Fiyat ve müsaitlik

Sony X90J serisi modeller 50, 55, 66 ve 75 inç diyagonallerde ulaşır 50 inçlik model için 1.249 Euro’dan başlayan fiyatlarla 75 inç diyagonal TV için 2.499 Euro’ya kadar.

  • Sony A90J 50 inç 1.249 euro için
  • Sony A90J 55 inç 1.399 euro için
  • Sony A90J 65 inç 1.699 Euro için
  • Sony A90J 75 inç 2.499 Euro için

Daha fazla bilgi | Sony

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Sony LCD-LED X90J televizyonlar İspanya’ya geliyor: bunlar resmi özellikleri ve fiyatları aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…