Sony gürültü önleyici kulaklık yarı fiyatına

Çoğunlukla genç kullanıcılar tarafından kullanılsa da, gerçek şu ki, giderek daha fazla insan kafa bantlı kulaklık satın almaya karar veriyor. Tabii ki, çoğu durumda, bu formata ek olarak gürültü engelleme, sanal asistanlara erişim ve mükemmel ses ve bağlantı gibi başka sistemlere sahip kulaklıklar ararlar. Bu durumda, Sony’ye bahis yapmak her zaman kesin bir şeydir, bu yüzden size biraz almamıza izin veren bir teklif sunuyoruz. Sony kulaklıklar bu özelliklerle ve inanılmaz indirim.

Sony WHH900N’de %50’ye varan indirim

Söz konusu model, SonyWHH900N, modern tasarımlı ve çeşitli renklerde sunulan kablosuz kafa bantlı kulaklıklar. Şimdi ise en fazla indirime sahip model siyah olan. Özellikle, bu rengi seçersek, bu Sony kulaklıkları yarı fiyat.

Evet, doğru okudunuz, Amazon bu Sony WHH900N’de %50 indirim uyguladı ve 300 avroluk bir fiyattan aşağıdaki bağlantıdan yalnızca 150 euro. Mavi rengi seçersek, indirim biraz daha azdır, ancak yine de buna değer, çünkü bu durumda satın alma işleminizde neredeyse 100 avro tasarruf edebiliriz. Yeşil renk yaklaşık 80 Euro’luk bir indirime sahip. Her durumda, bu fiyata Sony WHH900N, en çok önerilen gürültü önleyici kulaklıklardan biri haline geldi.

Gürültü engelleme ve Alexa

Bu Sony modelinin ana özelliklerinden biri, işlevine sahip olmasıdır. Gürültü kesen, müzik dinlerken çok çeşitli ortam gürültüsünü ortadan kaldırır. Bunu yapmak için sahip olduğu iki entegre mikrofon Çevremizdeki istenmeyen gürültünün çoğunu engellemek için Dijital Gürültü Engelleme motoruyla birlikte çalışan kulaklıklarda. Bu mikrofonlar ayrıca cep telefonumuzda aramaları cevaplamak için kulaklıkları eller serbest modunda kullanmamıza izin veriyor.

Ayrıca, sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarından gelen sinyali Hi-Res Audio kalitesine yakınlaştıran Digital Sound Enhancement Engine HX’e de sahiptir. Tasarım söz konusu olduğunda, bu Sony WHH900N, günde saatlerce kulaklık takanlardan biri olsak bile, maksimum konforla kullanılmalarını sağlayan dolgulu ve çok yumuşak kulak yastıklarına sahiptir.

Bu modelle ilgili vurgulanması gereken bir diğer detay da, Alexa kolayca ve sesli komutları kullanarak asistandan yardım isteyin. Bu şekilde asistandan en sevdiğimiz müziği çalmasını veya havanın nasıl olacağını söylemesini, takvimimizdeki etkinlikleri bize hatırlatmasını vb.

Bu Sony kulaklıkların tam boyutları 17,5 x 20 x 11,5 cm’dir ve ağırlıkları 290 gram. 3.5 mm mini Jak tipi konektöre, mümkün olan en kararlı ve hızlı senkronizasyon ve veri aktarımı için Bluetooth bağlantısına sahiptirler ve Hi-Res Audio sesle uyumludurlar.

Topes de Gama’da ilk olarak yarı fiyatına gürültü engelleme özellikli giriş Sony kulaklıkları ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…