Sony bir sonraki etkinliğinin tarihini açıkladı: iki hafta içinde bir sonraki Xperia cep telefonlarıyla tanışacağız

Kullanacak bir MWC olmadan (bu yıl Barselona’dakine ne olacağını göreceğiz, genellikle orada gördüğümüz ve kendi etkinliklerimiz haline gelen birçok randevuyu kaçırdık. Ve yakında olacak gibi görünüyor Sony’nin sunumuaynı zamanda geleneksel olarak fuarın açılışını başlatan kişiydi.

Sızdırılan davetiyesinde Xperia isimlendirmesinin yer aldığı bu sunumda, Sony Xperia 1 II (Mark 2) ve Sony Xperia 10 II’nin (Mark 2) doğrudan varisleriyle tanışmayı umuyoruz. Belki de bize Sony Xperia Pro gibi özel bir sürümden bahsetmeleri için bir fırsattır, ancak şimdilik başka bir ipucu da yok.

İki hafta sonra bir randevu (ve evden izlemek için)

Sözde yeni cep telefonlarının sızdırılan detayları ortaya çıktı. Qualcomm’un Snapdragon 888’i ve şu ana kadar olan sürümleri hakkında konuşuluyor. 16GB ve 512GB21:9 oranlı panelin verdiği tipik uzun tasarımı görmeye devam etmemize rağmen, bu Sony için yeni olurdu.

yani olay olacak 14 Nisan 9:30 yarımada İspanyol saati (Kanarya Adaları’nda 8:30, Meksika’da 1:30, Ekvador’da 2:30, Venezuela’da 3:30 ve Şili’de 4:30) YouTube kanalından bir sunumda. Söylentiler, Xperia serisinin son lansmanlarda gördüğümüz isimlendirmeyi takip edeceği ve Sony Xperia 1 III (Mark 3) ve Sony Xperia 10 III (Mark 3) göreceğimiz yönünde.

Sony Xperia Duyurusu 14 Nisan 2021 640x361

{«videoId»:»x7zjid1″,»autoplay»:true,»title»:»Xperia 1 II, bugüne kadarki en PRO Xperia’yı inceleyin»}

Bunu Sony Xperia 5 II’de zaten gördük, bu nedenle, sonuçta evde olan (kameraları olduğu için) bu referansa devam etmeleri mantıklı. A) Evet, iki hafta içinde şüphe bırakacağızve Xataka’da her zaman olduğu gibi size her şeyi ayrıntılı olarak anlatacağız.

– Haberler Sony bir sonraki etkinliğinin tarihini açıkladı: iki hafta içinde bir sonraki Xperia cep telefonlarıyla tanışacağız aslen yayınlandı Xataka Anna Marti tarafından

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…