Sonos hoparlörler artık Qobuz aracılığıyla sıkıştırılmamış 24 bit 48KHz müzik akışı yapabilir

hizmetleri ses akışı Son yıllarda kullanıcılarının bağlanabilirliklerindeki gelişmelerle el ele gelişen internetten, giderek daha fazla ses kalitesi ve yüksek sadakathem sıkıştırmada hem de dosyaların nicelleştirilmesinde ve örneklenmesinde.

Bu iyileştirmeler aynı zamanda üreme sistemlerine de ulaşıyor. Sonos destekli hoparlörlerbundan sonra ilk kez oynayabilecek olan 24 bit, 48KHz dosyalar Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Avusturya, Belçika, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya’daki Qobuz servisi aracılığıyla, ispanyaLüksemburg, Hollanda ve İsviçre.

{«videoId»:»x7zt10r»,»autoplay»:true,»title»:»Sonos One, neslinin EN GELİŞMİŞ HOPARLÖRÜNÜ inceleyin»}

Bunun için altında ses ekipmanı bulundurmak gerekir. Sonos S2 platformu ve elbette çoğu CD-Audio kalitesinde 70 milyondan fazla şarkıya sahip bir hizmet olan Qobuz’un ücretli versiyonuna abone olmak.

Konuyla ilgili ilginç olan şey, Sonos hoparlörlerinin halihazırda FLAC kayıpsız sıkıştırma formatı24 bit nicemleme ve 48KHz örnekleme hızı ile Hi-Res veya Hi-Res oynatmanın kapısını açar.

sonos ark 05

48 KHz’den daha yüksek örnekleme frekanslarına sahip dosyalar söz konusu olduğunda, Sonos sayfasında şunu okuyabiliriz. tam uyumlu değillerçünkü oynatılmadan önce ilk olarak 16 bit ve 44,1 KHz olarak çözülürler.

Qobuz, yüksek kaliteli ses sevenler için Yüksek Çözünürlüklü ses akışı hizmetini İspanya'ya getiriyor

Bağlantı gereksinimleri ile ilgili olarak, hizmet spesifikasyonlarında okuyabileceğimiz gibi, en az bir taneye ihtiyacınız var. 5 Mbps bant genişliği oynamak tek bir 24 bit FLAC dosyasıevde aynı anda birkaç farklı şarkının çalındığı çok odalı bir ses sistemi kurmak istiyorsak 7.5 Mbps veya daha fazlası önerilir.

Daha fazla bilgi | ses

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Sonos hoparlörler artık Qobuz aracılığıyla sıkıştırılmamış 24 bit 48KHz müzik akışı yapabilir aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…