Auriculares realme Buds Air 2 en color blanco.

Son dakika satın alımları için 7 ucuz Noel hediyesi

Noel hemen köşede ve bu sadece birkaç anlama gelebileceği anlamına geliyor. Bir yanda 2021 yılı bitiyor, diğer yanda aile ile tanışma, öğle ve akşam yemekleri ve en önemlisi, Noel hediyelerinin zamanı geldi.

Şimdi, bir sunucu gibiyseniz ve satın almaları son güne bıraktıysanız, teknoloji tutkunları için size birkaç seçenek bırakıyoruz, bu arada, cebinizde bir delik açmayacaklar.

Realme Buds Air 2 Kablosuz Kulaklık

Beyaz Realme Buds Air 2 kulaklık.

realme Buds Air 2, aktif gürültü engelleme özelliğine sahip kablosuz kulaklıklardır.

Hem doğum günlerinde hem de Noel’de en çok tekrarlanan alışverişlerden biri, kablosuz kulaklıklardır. Tüm fiyatlar, tasarımlar ve nitelikler var, bu yüzden sonunda birini veya diğerini seçmek elimizdeki bütçeye bağlı.

Şimdi, bazılarını tavsiye etmeliyiz bu yüzden realme Buds Air 2’yi seçtik sadece ses kalitesi, güzel tasarımı değil, aynı zamanda gürültü engelleme özelliği ve her şeyden önce 50 Euro’nun altındaki cazip fiyatları nedeniyle. Emniyet pimleri.

yankı gösterisi 5

yankı gösterisi 5

Echo Show 5, Amazon’un akıllı ekranlarından biridir.

Tıpkı kablosuz kulaklıklar gibi piyasada çok sayıda akıllı hoparlör var. Google’ın kendi, Apple’ın HomePod mini’si veya bizim favorilerimiz gibi biraz daha pahalı, Amazon’un yankıları.

İşte size 2021 yılının Echo Show 5’ini sunuyoruz.. Bu modelin tüm avantajlarıyla birlikte kullanabileceğiniz akıllı bir hoparlör olmasının yanı sıra, 5.5 inç ekrana ve haberleri, YouTube videolarını izlemenize, mutfaktaki eğitimleri takip etmek için görüntülü görüşme yapmanıza olanak tanıyan 2 megapiksel kamerası bulunuyor. . Olasılıklar sonsuzdur ve hepsi bir demonte fiyata.

elma hava etiketi

Hava Etiketi.

Apple AirTag’ler Noel hediyesi olarak harika bir seçenektir

Apple kullanıcıları AirTag gibi bir üründen en iyi şekilde yararlanacak olsa da bu, Android kullanıcılarının onu kullanamayacağı anlamına gelmez. Ancak, özellikle kişinin ısırılmış elmanın birçok ürünü varsa satın alınmasını tavsiye ederiz..

Sadece 35 avroluk bu küçük cihaz çoğumuzun hayatını değiştirdi. Tüm olanlar için ideal her zaman arabalarını veya ev anahtarlarını ve cüzdanlarını kaybederler.

Razer Kişisi

Razer Kishi - USB Type-C Konnektör

Razer Kishi, USB Type-C bağlantı noktası üzerinden akıllı telefona bağlanır

Razer Kishi denetleyicisi, özellikle fiyatının önemli ölçüde düşürüldüğü bu günlerde, tüm video oyunu sevenler için olmazsa olmaz satın alma/hediyelerden biridir. İster mobil video oyunları oynamak ister Google Stadia, Microsoft Game Pass ve hatta Apple Arcade gibi hizmetlerden yararlanmak için olsun, bu komut, mobil terminalimizi eksiksiz bir taşınabilir konsola dönüştürür.

Benim özel durumumda, neredeyse her gün kullanıyorum ve bu yıl yaptığım en iyi alışverişlerden biri haline geldi. Ve budur piyasadaki hemen hemen tüm akıllı telefonlarla uyumlu hem de Apple iPhone’lar için.

konsol video oyunları

Beyaz Nintendo Anahtarı OLED

Nintendo anahtarı oled

Ve birkaç “kişisel” hediyeyle daha bitiriyoruz. 2021’in en iyi video oyunlarından üçü. Biri PlayStation için, biri Xbox ve biri Nintendo Switch için, yani kimsenin fikri bitmiyor. 2021 konsol severler için harika bir yıl oldu, bu yüzden gelecek yıl ne olacağını gerçekten görmek istiyoruz.

PlayStation 4 için It Takes Two’yu seçtik, Game Awards’ta yılın en iyi oyunu olarak ödüle layık görüldük. Xbox’ta umutla yeni Master Chief oyununu seçiyoruz, halo-sonsuz. Ve Nintendo konsol sahipleri için, Metroid Dread’i unutamayızbir İspanyol stüdyosu tarafından geliştirildi ve bu yılın en iyi video oyunlarından biri.

teknoloji

WiFi şifrelerini görünUygulamaları microSD karta taşıyınGizli numarayla arayın

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
  • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi
  • Huawei Vision S 55″, analiz: Bu devasa akıllı ekran, eski TV’nizi kullanımdan kaldırmak istiyor
  • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık
  • TicWatch Pro 3 Ultra, analiz: yazılımın eşleşmesini bekleyen harika bir saat
  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz

Son dakika alımları için 7 ucuz Noel hediyesi girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply