Snapdragon 888 ile Realme GT 5G 4 Mart’ta sunulacak

Haftalardır büyük teknoloji medyası üzerinde uçan son teknoloji bir işlemciye sahip bir Realme modeli var. Çok yakın zamana kadar Realme Race olarak biliniyordu, ancak telefonun sonunda resmi bir adı var ve açılışını yapacak gibi görünüyor. katalog içinde yeni bir satır doğu üreticisinden.

Adı Realme GT olacak, bazı yerlerde “5G” soyadıyla anılsa da, umarım yakında artık gerekli olmayacak. Söylediğimiz gibi, en yeni Qualcomm işlemcili Snapdragon 888’e sahip bir telefon olacak ve zaten bir sunum tarihi var. Her ne kadar her şey dünya çapında satılan bir model olacağını gösterse de model, 4 Mart’ta menşei ülkesi Çin’de yapılacak bir sunumda tanıtılacak.

4 Mart’ta Snapdragon 888

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/10/0a/e2/600eb9b63bef07ad54/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/65/b2/32/600eba163bef07ad61/orijinal/estrategia-realme.jpeg»}

Telefon, tasarım ve üretim sürecinde sakladığı Race soyadını atıyor ve sonunda Realme GT veya Realme GT 5G olarak piyasaya sürülecekve Realme’nin rekabete kesin girişi anlamına gelecektir. bayrak gemileri. Önceki nesillerde Realme, Realme X50 5G’de olduğu gibi güçlü ancak birinci sınıf olmayan işlemcileri seçmişti, ancak şimdi en yenisi hedeflenecek.

Realme 7 Pro, analiz: 300 Euro'luk bu deneyim ve özellikler rekabeti zorlaştırıyor

İkincisi, Qualcomm Snapdragon 888’den başkası değil, daha önce gördüğümüz işlemci Xiaomi Mi 11’e geliyor ve yakında mobil pazardaki farklı üreticilerin kataloglarında bir dalga şeklinde inecek. Bu Realme GT hakkında daha önceki bazı veriler sızdırıldı, bunların tümü doğrulanmadı, bu da şuna işaret ediyor: 12 GB RAM veya 256 GB dahili depolama, hem LPDDR5 hem de UFS 3.1.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Telefon, Realme UI 2.0 altında çalışan Android 11 ile gelecek ve bir 64 megapiksel üçlü arka kamera önünde. Markanın ana işlemci olarak Dimensity 1200 ile başka bir model sunması bekleniyor, ancak şimdilik olası adı bilinmiyor. Böylece 4 Mart’ta Realme GT ile tanışmaya çağrıldık.

– Haberler Snapdragon 888 ile Realme GT 5G 4 Mart’ta sunulacak aslen yayınlandı Android Samuel Fernandez tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…