Smart TV’niz için mükemmel 5.1 ses sistemleri

Oturma odanızda eksik olmayacak ürünlerden biri de ses sistemi TV’nizde her türlü içeriği görüntülerken en iyi kalitenin keyfini çıkarabileceğiniz koşullarda. Mevcut Smart TV’lerin bu konuda sunduğu sınırlamalar nedeniyle vazgeçilmez bir unsur.

Televizyonunuzun ses manzarasını iyileştirmek için bir çözüm mü arıyorsunuz? O zaman on ile bu derlemeyi kaçırmayın 5.1 ses sistemleri ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

Neden bir ses sistemine veya Ev Sinemasına bahse giresiniz ki?

Denon HEOS HomeCinema Soundbar'ı Kullanma

Gerçek şu ki Mevcut Smart TV’lerin büyük çoğunluğunun çok sınırlı bir akustik ortamı var. Ve hata üreticilerde değil, televizyon endüstrisinin izlediği yolda. Talep, büyük firmaları her zamankinden daha ince modellere bahis yapmaya zorluyor.

Gerçek şu ki, günümüzdeki herhangi bir Smart TV, oturma odanızda veya yatak odanızda daha önce hiç olmadığı kadar şık bir görünüme sahiptir. Ayrıca TV’yi duvara asarsanız baş kahraman haline gelecektir. Ve bu aşırı inceliğin bir bedeli var.

Temelde bazılarını barındırmak için yeterli alan kalmadığından hoparlörler iyi durumda beklentileri karşılayan bir ses sunuyor. Üstelik üst düzey bir televizyon alsanız da fark etmez, sunacağı ses görüntü kalitesinin çok altında olacaktır.

Philips gibi bir markayı oluşturan firmalardan ara sıra televizyon bulabileceğimiz doğrudur. ses çubuğu Mevcut Smart TV’lerin sınırlı akustik ortamını hafifletmek için. Ancak piyasada bulunan modeller çok azdır ve hiçbiri gerçek surround ses sunmaz.

Bu nedenle, Ev Sineması olarak da bilinen 5.1 ses sistemine sahip olmak, düşünmek için mükemmel bir seçenektir. Ve çeşitlilik o kadar geniş ki her türden modeli bulabileceksiniz.

Smart TV’niz için Kaliteli Ev Sineması

Gerçek şu ki, belirttiğimiz gibi, televizyonunuzun akustik manzarasını iyileştirmek istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken çok çeşitli seçenekler var. Ama odaklanmak istedik 5.1 ses sistemleri böylece filmleri ve dizileri daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemenizi sağlayacak surround sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

Öte yandan, işleri sizin için olabildiğince kolaylaştırmak istedik, bu yüzden kendi kendine çalışan modellere odaklandık. Bir AV amplifikatörü, kitaplık hoparlörleri, zemin modelleri ve yukarıdaki sesler için birkaç uydu hoparlörü ile bir sinemaya imrenecek hiçbir şeyi olmayan bir sistem oluşturabileceğiniz doğrudur. Ancak kurulum sürecinin çok daha karmaşık olduğu da bir gerçektir.

Öte yandan, sizin için yaptığımız seçimin büyük bir avantajı var: Seçtiğimiz tüm Ev Sineması kurulumu son derece basit. Tek yapmanız gereken kabloları talimatlara göre bağlamak ve en iyi sesin en rahat ve sorunsuz şekilde keyfini çıkarmak.

Bütçe konusunda tüm durumları göz önünde bulundurduk ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulabilmeniz için çok farklı fiyat aralıklarındaki modeller ile bir seçim yaptık. Lafı fazla uzatmadan sizleri özel seçkimiz ile baş başa bırakıyoruz.

SonyBDV-E6100

SonyBDV-E6100

Bu derlemeye aşağıdakilerden biri ile başlıyoruz. daha eksiksiz ses sistemleri Sony kataloğunda mevcuttur. Etkileyici bir görünüme ve 1000W’lık bir güce sahip bir ürün olan Sony BDV-E6100’den bahsediyoruz ve sizi suskun bırakacak bir akustik manzara sunuyor.

ONKYO AVX-391

Arkadan ONKYO AVX-391 ses sistemi

İkincisi, başka bir ağır sıkletten bu ses sistemimiz var. Japon firmasının AV amplifikatörleri ve diğer ses çözümleri kataloğu çok sayıda müşteriye sahiptir. ve bu sistem ONKYO AVX-391 hiç hayal kırıklığına uğramayacaksın. İhtiyacınız olan tüm bağlantı seçeneklerine, göz alıcı tasarımın yanı sıra sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir akustik manzaraya sahipsiniz.

ONKYO HT-S5915

ONKYO HT-S5915

Onkyo’nun bir başka harika seçeneği de bu HT-S5915 ses sistemi. 5.1.2 kanalının yanı sıra 4K içerik oynatma desteğine sahiptir. Etkileyici bir kullanım kolaylığı ekleyin ve en talepkar kullanıcıların beklentilerini karşılayacak bir ürününüz var.

LG LH-RH360SE

LG LH-RH360SE ses sistemi

LG LH-RH360SE’yi önermek için Koreli üreticiye dönüyoruz. Bu durumda, 300W’lık bir güç sunan ve aynı zamanda en sevdiğiniz televizyon programlarını ve dizilerini kaydetmenize izin verecek bir ses sistemi buluyoruz, çünkü 80 GB sabit disk içerir.

Yamaha Ns-P41

Yamaha Ns-P41 Ses Sistemi

Peki ya bu Yamaha imzalı ses sistemi? Kendi kendine çalışan bir set, bu yüzden onu Smart TV’nize bağlamanız ve oturma odanızda veya istediğiniz her yerde en iyi akustik manzaranın keyfini çıkarmanız yeterlidir.

auna Bölgesel Asalet

auna Bölgesel Asalet

Bu derlemeye en iyilerle devam etmek TV’niz için 5.1 ses sistemleri, bu auna Areal Asaletini tavsiye etme fırsatını kaçırmak istemedik. Üreticinin düşük fiyatlarıyla öne çıkan birkaç ürünü var, bu nedenle bu derlemede firmanın birkaç modelini göreceksiniz. Bu durumda, en sevdiğiniz müzikleri dinlerken seçeneklerden mahrum kalmamanız için her türlü bağlantı seçeneğine sahip çok yönlü bir model ile karşı karşıyayız.

Samsung 5.1 Ev Sinema Sistemi HT-X250

Samsung 5.1 Ev Sinema Sistemi HT-X250

Bu tür bir derlemede bir Samsung çözümü eksik olamazdı. Ve bu Samsung 5.1 Ev Sinema Sistemi HT-X250, arkadaşlarınızın gıpta edeceği bir tasarımın yanı sıra güçlü sesi sayesinde güçlü bir ses sunar. 600W güç.

Logitech Z607

Logitech Z607 ses sistemi

İsveçli üretici, beğenilen hoparlör serisi ve diğer ses sistemleri sayesinde ses sektöründe bir referans noktasıdır. Ve bu Logitech Z607, orta büyüklükte bir odanız varsa ve en iyi ses manzarasının keyfini çıkarmak istiyorsanız idealdir.

auna Alan 525 WD

auna Alan 525 WD

Üreticinin tavsiye etmek istediğimiz en son modeli bu auna Areal 525 WD’dir. ile bir ses sistemi çarpıcı tasarım ve bu, oturma odanızın daha önce hiç olmadığı gibi görünmesini sağlayacaktır.

oneConcept V51

oneConcept V51

Bu derlemeyi oneConcept V51 ses sistemi ile kapatıyoruz. Cihazın etrafını saran kırmızı tonlar sayesinde oldukça farklı bir görünüme sahip olan bir set, dikkatleri üzerine çekiyor. Renkli bir ön ekran eklediğinizde çok eksiksiz bir ürününüz olur.

Smart TV’niz için Perfect 5.1 ses sistemleri girişi ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…