Skype’ın Windows 10’u otomatik olarak başlatması nasıl durdurulur

işlevi başlangıç otomatik uygulama Kullanıcıları başlattıktan hemen sonra manuel olarak seçilen programları çalıştırma ihtiyacından mahrum bırakarak kullanıcılara yardımcı olmak için oluşturuldu. pencereler 10 Bu özellik sayesinde, cihazda yüklü olan tüm gerekli uygulamalarla birlikte çalışmaya hazır bir sisteme sahip olmamız gerekiyor.Ne yazık ki, çok kullanıcı dostu olduğu varsayılan bu özellikle ilgili istenmeyen sorunlar var. Bazen bazı programlar bizim irademiz dışında otomatik olarak çalışmaya başlar. Neyse ki, kontrol altına alabiliriz.

skype

Otomatik başlatma skype iletişimci faydalı olabilir, ancak bazen bundan kaçınmak iyidir. Uygulamayı otomatik olarak başlatmanın istenmediği birçok durum vardır. Skype örneğin bir cihazı birden fazla kullanıcıyla paylaştığımızda veya cihazı açtıktan hemen sonra çevrimiçi olmak istemediğimizde. Neyse ki, Windows 10 bize bu uygulamanın otomatik başlatılmasını hızlı ve başarılı bir şekilde yönetme yeteneği verir.

Skype ayarlarından Skype nasıl durdurulur?

Müdahaleci görünümü ile sorunun nasıl çözüleceğine odaklanacağız. Skype başladıktan hemen sonra pencereler 10 Muhtemelen bir çoğunuz bu uygulamanın yapıldığını anladığınızda şaşırdınız. Skype otomatik olarak başladı, başladı oturum ve arka planda sürekli çalıştı. Otomatik oturum açma yalnızca şurada devre dışı bırakılabilir: skype 7 ve bu uygulamanın eski sürümleri. İçinde Skype 8 sadece bir otomatik girişi devre dışı bırakabiliriz, ancak otomatik girişi devre dışı bırakma seçeneği yoktur ve belirtilen seçeneği devre dışı bırakmak istiyorsanız, uygulamanın bu sürümünü kaldırmanızı ve klasik sürümü yüklemenizi öneririz.

Aşağıdaki talimatları izleyelim ve Windows 10’da otomatik başlatma uygulamalarının nasıl kapatılacağını öğrenelim:

 1. Skype otomatik başlatmayı başarıyla devre dışı bırakmak için, skype uygulaması ve tıklayın ‘…’ Kullanılabilir özelliklerin listesini genişletmek için skype ayarları
 2. şimdi seç Ayarlar.; skype ayarları1
 3. Sonunda, işareti kaldırın Skype’ı otomatik olarak başlatın. kendi kendine skype'ın işaretini kaldır
 4. Aferin! Bundan böyle, skype uygulaması otomatik olarak başlamaz.

skype resmi

Skype’ın Windows 10’u otomatik olarak başlatmasını nasıl önleyebilirim?

Uygulamaların otomatik olarak başlatılmasını devre dışı bırakmanın ikinci yöntemi Skype kullanmaktır Windows 10 kurulumu. Bu çok basit bir yoldur, uygulama ayarlarına girmeniz ve ardından otomatik başlatma seçeneklerini kapatmanız yeterlidir.

için aşağıdaki adımları izleyin Skype uygulamasının bilgisayarınızda otomatik olarak başlar.

 1. İlk başta, düğmeye tıklayın Başlangıç . pencere simgesi
 2. Ardından simgeye dokunun Ayar . Ayarlar simgesi pencereleri
 3. Bu adımda, tüm klasörlerden seçmeniz gerekir. Uygulamalar ayarlar uygulama pencereleri
 4. Şimdi tıklayın Başlangıç Oturum açtığınızda başlatılacak şekilde ayarlanabilecek uygulamaların tam listesini açmak için ayarlar pencereleri başlat
 5. Son adımda, skype’ın işaretini kaldır uygulamanın otomatik başlatılmasını başarıyla devre dışı bırakmak için. Ayarlar'ın işaretini kaldırın

Gördüğünüz gibi, zor değil. Uygulamanın otomatik olarak başlatılmasını durdurmak için en uygun yöntemi seçin ve cihazınızın rahat kullanımının keyfini çıkarın!

02 Tem 2020 tarihinde Anna Grudzień tarafındansınıflandırma:
5.0
bir yorumlar
Bu yardımcı olduysa, lütfen başkalarına yardım etmek için paylaşın ve bizi Facebook, Twitter ve Instagram’da takip edin.

Diğer makaleler:


Bir varistör arızalandığında ne olur? - hardreset.info'daki makale resmi

Bir varistör arızalandığında ne olur?

Varistörler, birçok devrede önemli bir elektrik bileşeni olabilir. Bazı durumlarda bunlar bir gereklilik bile olabilir. Devreleri aşırı voltaj aşırı yüklenmesinden korumaya yardımcı olmak için gereklidirler, ancak başka herhangi bir zamanda varistörler, aşırı gerilim sınırlarını aşana kadar kapasitör görevi görecektir.

Daha fazla oku


Wordle'ın amacı nedir? - hardreset.info'daki makale resmi

Wordle’ın amacı nedir?

Birkaç dakikalık eğlence arıyorsanız, bir an için günlük aktivitelerden kopun, beyninizi rafa kaldırın, popüler web oyununa bir göz atmalısınız. kelime. Kurallar çok basit ve günde sadece bir kez oynayabilirsiniz! Kulağa ilginç geliyor mu? Bu makalede Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin. En son sosyal medya çılgınlığı burada, bu yüzden kaçırmayın!

Daha fazla oku


HardReset.info CARs YouTube kanalı - hardreset.info'daki makalenin resmi

HardReset.info ARAÇLAR YouTube Kanalı

Sizi bizim kullanmaya davet ediyoruz YouTube kanalı HardReset.info CAR’lar gibi birçok faydalı araba öğreticisini bulmak için ön sis farlarını aç , farları aç , bir android telefonu eşleştir , dili değiştir , radyo istasyonunu değiştir , tarih ve saati değiştir , Arka sis lambalarını açın , bip sesini kapat , pili değiştir ve arabanızla ilgili bilgileri genişletmek için çok daha fazlası.

Daha fazla oku

Leave a Reply